Birleştirme PDF ile PDFA Java ile Java

Java’da PDF belgelerini tek formatta PDFA birleştir. Programcılar bu örnek kodu herhangi bir Web veya Masaüstü Java tabanlı Uygulama içinde PDF birleştirmek için kullanabilir.

PDF öğesini PDFA ile Java kullanarak birleştir

PDF ile PDFA nasıl birleştirilir? Java için Aspose.PDF kütüphanesi ile PDF ile PDFA programlı olarak kolayca birleştirebilirsiniz. Aspose’dan PDF yazılımı bireyler ve küçük veya büyük işletmeler için idealdir. Büyük miktarda bilgiyi işleyebildiği için, hızlı ve verimli bir şekilde bir şekilde bir şekilde bir şekilde, bir çok işlem gerçekleştirin ve verilerinizi koruyun. Aspose.PDF özgü bir özelliği PDF PDFA ile PDFA birleştirmek için bir API.

En son sürümünü doğrudan Maven adresinden indirebilir ve pom.xml dosyasına aşağıdaki yapılandırmaları ekleyerek Maven tabanlı projenize yükleyebilirsiniz.

Dokümantasyon sayfalarında Kitaplığı Yükleme ayrıntılarını kontrol edin. Kitaplığın avantajlarını doğrulamak için PDF - PDFA kod snippet’ini kullanmayı deneyin.

Repository

<repository>
    <id>AsposeJavaAPI</id>
    <name>Aspose Java AP</name>
    <url>https://releases.aspose.com/java/repo/</url>
</repository>

Dependency

<dependency>
<groupId>com.aspose</groupId>
<artifactId>aspose-pdf</artifactId>
<version>version of aspose-pdf API</version>
</dependency>

PDF ile PDFA Java ile nasıl birleştirilir


Java geliştiriciler PDF dosyalarını yalnızca birkaç kod satırında PDFA ile kolayca yükleyebilir ve birleştirebilir.

<% ld-json %>

İşte nasıl birleştirileceğini gösteren bir örnek PDF ile PDFA içinde Java. Birden çok belgeyi tek bir dosyada kolaylıkla birleştirin. Java ‘de kod geliştiriyorsanız, bu görev göründüğünden daha basit olabilir. Hem PDF okuma hem de PDFA yazma için tam nitelikli dosya adlarını kullanabilirsiniz. Java kullanarak aynı veya farklı dosya türlerinden birden çok belgenin tek bir dosyada nasıl birleştirileceğini gösteren bu Java örneğini inceleyin.

Java kullanarak PDF dosyalarını birleştirin ve PDFA olarak kaydedin

Örnek Java: Bu örnek kod PDF ile PDFA birleşimini gösterir

Input file:

File not added

File not added

Output format:

PDFA

Output file:


	// create empty pdf document
	outputDoc = new com.aspose.pdf.Document();

	// read pdf file to Aspose Document
	firstDoc = new com.aspose.pdf.Document("1.pdf");
	secondDoc = new com.aspose.pdf.Document("2.pdf");

	// add page from one document to another directly
	for (com.aspose.pdf.Page page : firstDoc.getPages())
		outputDoc.getPages().add(page);

	for (com.aspose.pdf.Page page : secondDoc.getPages())
		outputDoc.getPages().add(page);

	// save document as specific pdf standard PDFA 3Y
	// delete objects that impossible to convert
	outputDoc.convert(
			"Merger_pdf_pdfa.pdf",
			com.aspose.pdf.PdfFormat.PDF_A_3U,
			com.aspose.pdf.ConvertErrorAction.Delete);

Java PDF PDFA birleştirmek için kütüphane

Java API için Aspose.PDF, geliştiricilerin uygulamalarına PDF işleme yetenekleri eklemelerini sağlayan bir kütüphanedir. Adobe Acrobat kullanmadan PDF dosyalarını oluşturmak veya okumak, dönüştürmek ve işlemek için her türlü 32 bit ve 64 bit uygulama oluşturmak için kullanılabilir. Java için Aspose.PDF, geliştiricilerin PDF belgelerine tablolar, grafikler, resimler, köprüler, özel yazı tipleri ve daha fazlasını eklemelerine olanak tanır. Ayrıca, PDF’yi sıkıştırmak da mümkündür. Java için Aspose.PDF, güvenli PDF dosyaları geliştirmek için mükemmel güvenlik özellikleri sağlar.

Java API için Aspose.PDF hakkında daha fazla bilgiyi belgeleme ve örnekler API’nin nasıl kullanılacağı hakkında daha fazla bilgiyi bulabilirsiniz. Java API için Aspose.PDF temel özelliklerinden bazıları HTML, XFA, TXT, PCL, XML, XPS ve görüntü dosyası formatları, çeşitli PDF sürümleri için destek ve kapsamlı köprü işlevselliği gibi çeşitli dosya formatları için destek içerir.