Konvertuoti ODT į Word Python

Greita programinės įrangos Python biblioteka, skirta ODT konvertuoti į Word

Naudokite mūsų dokumentų konvertavimo API, kad sukurtumėte aukšto lygio, nuo platformos nepriklausomą programinę įrangą Python. Tai pilnas profesionalus programinės įrangos sprendimas, skirtas importuoti ir eksportuoti ODT, Word ir daugelį kitų dokumentų formatų naudojant Python.

Peržiūrėkite kodo fragmentą

Konvertuokite ODT į Word naudodami Python

Python kūrėjams, ieškantiems vientiso sprendimo konvertuoti ODT į Word, Aspose.Words for Python via .NET suteikia intuityvią ir paprastą failų konvertavimo API. Mūsų sprendimas leidžia Python kūrėjams lengvai konvertuoti failus iš vieno formato į kitą, todėl tai yra nepakeičiamas įrankis automatizuojant failų konvertavimo užduotis.

Nesvarbu, ar dirbate su ODT, Word ar kitais failų formatais, Aspose.Words for Python via .NET apima juos visus ir užtikrina aukščiausios kokybės rezultatus. Išbandykite, kaip Python kodas veikia su jūsų ODT failais dabar.

Išsaugokite ODT kaip Word Python

Šiame pavyzdyje parodyta, kaip konvertuoti ODT į Word naudojant tik kelias Python kodo eilutes. Pradėkite įtraukdami Aspose.Words vardų erdvę į Python projektą. Tada nurodykite kelią į įvesties failą ir sukurkite Document objektą, kad įkeltumėte ODT turinį. Tada turite nurodyti kelią į Word išvesties failą ir naudoti save() metodą, kad išsaugotumėte rezultatą kaip Word. Konversijos API nustatys išvesties failo formatą pagal nurodytą failo plėtinį.

Kodo pavyzdys Python norint konvertuoti ODT į DOCX formatą
Įkelkite failą, kurį norite konvertuoti
Vykdyti kodą
Iš sąrašo pasirinkite tikslinį formatą
pip install aspose-words
Kopijuoti
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.odt")
doc.save("Output.docx")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.odt") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.odt) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.odt") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.odt") shape.get_shape_renderer().save("Output.docx", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.docx))
Vykdyti kodą
Pasidalinkite kodu socialiniuose tinkluose:

Kaip konvertuoti ODT į Word

  1. Įdiekite Aspose.Words for Python via .NET.
  2. Pridėkite bibliotekos nuorodą (importuokite biblioteką) prie savo Python projekto.
  3. Atidarykite šaltinio ODT Python failą.
  4. Iškvieskite save(), perduodant išvesties failo pavadinimą su plėtiniu Word.
  5. Gaukite ODT konversijos rezultatą kaip Word.

Python biblioteka konvertuoti ODT į Word

Python paketus talpiname PyPi saugyklose. Vadovaukitės nuosekliomis instrukcijomis, kaip įdiegti "Aspose.Words for Python via .NET" į kūrėjo aplinką.

Sistemos reikalavimai

Šis paketas suderinamas su Python ≥3.5 ir <3.12. Jei kuriate programinę įrangą, skirtą Linux, peržiūrėkite papildomus gcc ir libpython reikalavimus produkto dokumentacijoje.

Kitos palaikomos ODT konversijos

Galite konvertuoti ODT į daugelį kitų failų formatų:

5%

Prenumeruokite "Aspose" produktų naujinius

Gaukite mėnesinius naujienlaiškius ir pasiūlymus, pristatomus tiesiai į jūsų pašto dėžutę.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Visos teisės saugomos.