فارسی
 1. Products
 2.   Aspose.GIS
 3.   .NET
 4.   Measure Distance

محاسبه مساحت با استفاده از طرح ریزی مساحت برابر

منطقه را روی نقشه اندازه بگیرید

محاسبه مساحت یک کشور, جزیره, و یا اموال از یک نقشه از یک شی با استفاده از طرح ریزی مساحت برابر

  دانلود رایگان محاکمه
PNG JPG BMP TIFF GPX
Aspose.GIS for .NET
GIS
سیاره ما نه مسطح است و نه کاملا گرد یا کروی. سیاره زمین هیچ شکل هندسی منظمی ندارد و زمین زمین نامیده می شود1. شکل زمین در نتیجه چرخش حول محور کوچک خود به یک بیضوی تقریب می زند.
سطح زمین در بسیاری از نقاط می تواند تفاوت قابل توجهی با زمین زمین داشته باشد. بنابراین برخی از ترفندها برای دقیق تر کردن محاسبه مورد نیاز است. از یک بیضی مرجع استفاده کنید که فقط با قسمتی از سطح زمین مطابقت داشته باشد.

امروزه مشهورترین بیضوی زمین و سیستم مختصات زمین مرتبط با وگس84 است.

اندازه گیری اجسام قرار داده شده روی زمین همیشه در معرض عدم دقت خواهد بود. بحث های زیادی در مورد چگونگی محاسبه مساحت و اشیا روی نقشه ها و اینکه از کدام روش برای اندازه گیری دقیق تر زمین استفاده شود وجود داشته و خواهد داشت.

در حال حاضر دقیق ترین و کم تحریف ترین روش برای محاسبه مساحت استفاده از پیش بینی نقشه است. توجه داشته باشید که پیش بینی نقشه هنوز نمایش کاملا دقیقی از زمین نیست.

هر طرح دارای اعوجاج خود را از مناسب زاویه ای, فاصله, و منطقه. این همیشه یک مصالحه بین ترکیب خواص متعدد و یا یک اعوجاج از تمام خواص یک منطقه خواهد بود, فاصله, و زاویه ای مناسب در برخی از حد قابل قبول. علاوه بر این, تمام اندازه گیری های واقعی تقریبی هستند. چیزی به نام-منطقه-منطقه ای از سطح زمین-سطح زمین وجود ندارد.

نقشه نگاران پیش بینی های نقشه ای را توسعه داده اند که زمین را با دقت قابل قبولی بر روی یک سطح صاف قرار می دهد. مشهورترین سیستم فرافکنی و مختصات در سیستم اطلاعات جغرافیایی سیستم تهویه مطبوع (مرکاتور عرضی جهانی) است. این سیستم برای ایجاد نقشه های توپوگرافی و ساخت پایگاه داده های منابع طبیعی استفاده می شود زیرا اندازه گیری های دقیق را در سیستم متریک مورد استفاده اکثر کشورها و در سراسر جامعه علمی فراهم می کند. اطلاعات نقشه برداری بیش از مختصات پارامتر متریک است, همچنین با استفاده از ویژگی2 اطلاعات به عنوان شاخص های ویژگی های موضوعی و زمانی.
شما می توانید کتابخانه ما برای محاسبه مساحت زمین استفاده, منطقه جزیره, منطقه دولت, و یا هر منطقه بر روی نقشه. از فرافکنی مساحت مساوی استفاده کنید3 برای محاسبه مساحت برای حفظ تناسب مناطق اشیا.
پس چگونه برای محاسبه مساحت روسیه, گرینلند, و یا یکی از کشورهای ایالات متحده? ابتدا باید نقشه ای از جسمی را که می خواهید اندازه گیری کنید جستجو و بارگیری کنید. می توانید نقشه های مختلف را از منابع رایگان بارگیری کنید. داده های نقشه بیشتر در دسترس است جی اس 84, وب مرکاتور, یا پیش بینی های ام که در حال حاضر تحریفات زیادی دارند و برای اندازه گیری زمین به اندازه کافی دقیق نیستند. برای محاسبه صحیح مساحت یک جسم باید نقشه از یک طرح ذخیره شده به یک طرح مساحت مساوی تبدیل شود. مثلا, برای پیدا کردن مساحت یک کشور, شما می توانید سعی کنید با استفاده از طرح منطقه برابر لامبرت زاویه.

روسیه بزرگترین کشور در جهان توسط منطقه پس چه چیزی ما نیاز به اطمینان از این? در میان تمام گزینه های در دسترس, اپس جی:3576 بهترین انتخاب در کدهای اپس جی نقشه روسیه است. مزیت این فرافکنی این است که سرزمین کراسنویارسک و شمال روسیه کمتر تحریف شده اند. حرکت نزولی این است که شما می توانیدвђ ™ تی تجسم کل نقشه جهان اما روسیه و مناطق مجاور تنها. در زیر کد نمونه برای تبدیل است. این کد تبدیل به طرح انتخاب شده و محاسبه مساحت جسم را نشان می دهد.

که نقشه طرح ریزی و مختصات سیستم استفاده کنید بستگی به میزان منطقه شما در حال کار با تجزیه و تحلیل شما در حال انجام و اغلب در دسترس بودن داده ها.

کشورها در واقع سه معیار مختلف مساحت دارند: مساحت زمین (مساحت کل زمین), کل زمین (مساحت کشور و دریاچه ها, مخازن, رودخانه های داخلی, و گاهی سواحل و اب های سرزمینی), و مساحت (اب داخلی). بنابراین سه بعد وجود دارد:
 • مساحت کل: مجموع مناطق زمین و اب در مرزهای بین المللی و سواحل.
 • مساحت زمین: مجموع تمام مناطق زمین در مرزهای بین المللی و سواحل به استثنای منطقه اب.
 • مجموع تمام مناطق داخلی (دریاچه ها, مخازن, و رودخانه ها) در مرزهای بین المللی و سواحل. ممکن است شامل دریاهای داخلی ساحلی باشد. مگر در مواردی که در غیر این صورت مشخص, اب ارضی را شامل می شوند.
  ادعاهای ملی به بخش هایی از قطب جنوب گنجانده نشده است.


کشورمساحت زمین (کیلومتر2)مساحت (کیلومتر2)مساحت کل (کیلومتر2)
کانادا9,093,507891,1639,984,670
اوکراین579,33024,220603,550
المان348,6728,350357,022


طرح منطقه برابر لمبرت به خوبی برای نقشه برداری مناطق زمین که یک شکل متقارن متناسب مناسب است, برای کل کشورها و یا جزایر, مانند اوکراین, گرینلند, یا استرالیا, و اجسام کوچکتر, مانند زمینه, حیاط خلوت خانه خود را, و یا یک تخصیص زمین از چند جریب. اطمینان حاصل کنید که از کد اپس جی مناسب برای منطقه خود استفاده می کنید.

سیستم مرجع فضایی یا سیستم مختصات یک سیستم محلی یا منطقهای یا جهانی مبتنی بر مختصات است که برای تعیین موقعیت ویژگیهای جغرافیایی مورد استفاده قرار میگیرد. یک سازمان برنامه نویسی یک طرح نقشه خاص و همچنین تحولات بین سیستم های مختلف مرجع فضایی را تعریف می کند. از جمله کدهای اپسجی که توسط انجمن بین المللی تولیدکنندگان نفت و گاز تعریف شده است می توان به عدد صحیح سریدی اشاره کرد.

اگر هر سوالی دارید, شما می توانید یک سوال در ما ارسال انجمن.
مقادیر مساحت هندسه را محاسبه می کند
        
          
// create transformation
int epsgFrom = layer.SpatialReferenceSystem; 
int epsgTo = 3576; // Lambert Conformal Conic
var fromSrs = SpatialReferenceSystem.CreateFromEpsg(epsgFrom);
var toSrs = SpatialReferenceSystem.CreateFromEpsg(epsgTo);
var transformation = fromSrs.CreateTransformationTo(toSrs);

// transform geometry such as a point
var fromGeometry = feature.Geometry;
var toGeometry = transformation.Transform(fromGeometry);

// method calculates the area values of the geometry.
toGeometry.GetArea()
        
      

C# Aspose.Gis Measure Distance کتابخانه

یک راه ساده برای نصب وجود دارد.GIS برای .NET بر روی سیستم شما:

 • بسته را نصب کنید.GIS از کنسول مدیر بسته در ویژوال استودیو برای دریافت بسته نوگت;
 • یا می توانید بسته را از سایت ما;
 • بسته را به روز کنید.GIS. برای ارتقا به جدیدترین نسخه;
 • اضافه کردن اضافه کردن.GIS برای .NET با نصب بسته نوگت به سیستم خود بروید;
 • مشاهده مستندات.

سیستم مورد نیاز

Aspose.Gis Measure Distance برای .NET در اکثر سیستم عامل ها و سیستم عامل ها پشتیبانی می شود و می تواند برای توسعه چندین نوع مختلف از .NET برنامه ها از جمله .NET, خدمات وینفورم ها و ویندوز. برای .NET به راحتی قابل استفاده و استقرار است, و راه حل مناسب برای کار با اطلاعات جغرافیایی با فراهم می کند .NET چارچوب 4.7, .NET استاندارد 2.0 & سیستم عامل زامارین. قبل از اجرای کد لطفا اطمینان حاصل کنید که سیستم شما مطابق با الزامات مناسب است.

Aspose.Gis Measure Distance دموی زنده در C#

سعی کنید از ویژگی های کتابخانه ما برای دیدن فرصت های جدید. دموی زنده در C#