עִברִית
 1. Products
 2.   Aspose.GIS
 3.   .NET
 4.   Measure Distance

חשב את השטח באמצעות הקרנת שטח שווה

מדוד את השטח במפה

חשב את השטח של מדינה, אי או נכס ממפה של אובייקט באמצעות הקרנת שטח שווה

  הורד ניסיון חינם
PNG JPG BMP TIFF GPX
Aspose.GIS for .NET
GIS
כוכב הלכת שלנו אינו שטוח ואינו עגול לחלוטין או כדורי. לכדור הארץ אין צורה גיאומטרית קבועה והוא נקרא גיאואיד1. צורת כדור הארץ מתקרבת לאליפסואיד כתוצאה מסיבוב סביב הציר המינורי שלו.
פני השטח של כדור הארץ יכול להיות שונה באופן משמעותי מן הגיאואיד במקומות רבים. אז יש צורך בכמה טריקים כדי להפוך את החישוב למדויק יותר. השתמש באליפסואיד התייחסות התואם את הגיאואיד רק על חלק כלשהו של פני השטח.

כיום, אליפסואיד כדור הארץ הפופולרי ביותר ומערכת קואורדינטות כדור הארץ המשויכת אליו היא וולג84.

מדידות של אובייקטים להציב על כדור הארץ תמיד יהיה כפוף במידה מסוימת של אי דיוק. היו וימשיכו להיות דיונים רבים כיצד לחשב אזורים וחפצים במפות ובאילו אס. אס להשתמש כדי לקבל מדידת קרקע מדויקת יותר.

נכון לעכשיו, הדרך המדויקת והפחות מעוותת לחישוב שטח היא באמצעות הקרנת מפה. שים לב כי תחזיות המפה עדיין לא ייצוגים מדויקים לחלוטין של כדור הארץ.

לכל הקרנה יש עיוותים של התאמה זוויתית, מרחק ואזור. זה תמיד יהיה פשרה בין שילוב של מאפיינים מרובים או להיות עיוות של כל המאפיינים של שטח, מרחק והתאמה זוויתית בתוך גבול מקובל כלשהו. בנוסף, כל המדידות בפועל הן משוערות. אין דבר כזה האזור המזוהה של אזור של שטח הפנים של כדור הארץ.

קרטוגרפים פיתחו תחזיות מפה שמקרינות את כדור הארץ על משטח שטוח בדיוק מקובל. מערכת ההקרנה והקואורדינטות הפופולרית ביותר בג ' י.אס. אם (מרקטור רוחבי אוניברסלי). הוא משמש ליצירת מפות טופוגרפיות ולבנות מאגרי משאבים טבעיים משום שהוא מספק מדידות מדויקות במערכת המטרית המשמשת את רוב המדינות ובכל רחבי הקהילה המדעית. מידע קרטוגרפי הוא יותר מאשר קואורדינטות פרמטר מטרי, הוא גם משתמש בתכונה2 מידע כאינדיקטורים לתכונות נושאיות וזמניות.
אתה יכול להשתמש בספרייה שלנו כדי לחשב שטח קרקע, אזור האי, אזור המדינה, או כל אזור על המפה. השתמש בהקרנת השטח השווה3 כדי לחשב שטח כדי לשמור על מידתיות של אזורים של אובייקטים.
אז איך לחשב את השטח של רוסיה, גרינלנד, או אחת ממדינות ארצות הברית? ראשית עליך לחפש ולהוריד מפה של האובייקט שברצונך למדוד. ניתן להוריד מפות שונות ממקורות בחינם. נתוני המפה זמינים בעיקר בקרנות 84, מרקטור אינטרנט או אוטם שכבר יש להם עיוותים רבים ואינם מדויקים מספיק למדידת קרקע. כדי לחשב נכון את שטח האובייקט, יש להמיר את המפה מהקרנה מאוחסנת להקרנת שטח שווה. לדוגמה, כדי למצוא את השטח של מדינה, אתה יכול לנסות להשתמש בהקרנת השטח השווה למברט אזימוטל.

רוסיה היא המדינה הגדולה ביותר בעולם לפי אזור אז מה אנחנו צריכים כדי לוודא את זה? בין כל האפשרויות הזמינות, אפסג: 3576 היא הבחירה הטובה ביותר בקודי אפסג מפה רוסית. היתרון של היטל זה הוא כי קראסנויארסק קראי וצפון רוסיה מעוותים פחות. החיסרון הוא שאתה יכול לא לדמיין את מפת העולם כולו אבל רוסיה ואזורים סמוכים בלבד. להלן קוד המדגם להמרה. קוד זה מציג את ההמרה להקרנה שנבחרה ואת חישוב שטח האובייקט.

איזו הקרנת מפה ומערכת קואורדינטות להשתמש תלויה במידת השטח איתו אתה עובד, בניתוח שאתה מבצע ולעתים קרובות בזמינות הנתונים.

למדינות יש למעשה שלושה מדדים שונים של שטח: שטח קרקע (השטח של כל הארץ), קרקע כוללת (אזור הארץ של הארץ, אגמים, מאגרים, נהרות פנימיים, ולפעמים חופים ומים טריטוריאליים), ואזור מים (מים פנימיים). אז יש שלושה ממדים:
 • שטח כולל: סכום שטחי היבשה והמים בגבולות וקווי החוף הבינלאומיים.
 • שטח קרקע: סכום כל שטחי היבשה בגבולות וקווי החוף הבינלאומיים, למעט שטח מים.
 • אזור מים: סכום כל אזורי המים הפנימיים (אגמים, מאגרים ונהרות) בגבולות וקווי חוף בינלאומיים. עשוי לכלול מים יבשתיים בחוף. אלא אם צוין אחרת, מים טריטוריאליים אינם כלולים.
  תביעות לאומיות לחלקים מאנטארקטיקה אינן כלולות.


מדינהשטח קרקע (קילומטר2)אזור מים (קילומטר2)שטח כולל (קילומטר2)
קנדה9,093,507891,1639,984,670
אוקראינה579,33024,220603,550
גרמניה348,6728,350357,022


הקרנת השטח השווה למברט מתאימה היטב למיפוי שטחי קרקע בעלי צורה פרופורציונלית סימטרית, למדינות או איים שלמים, כגון אוקראינה, גרינלנד או אוסטרליה, וחפצים קטנים יותר, כגון שדות, החצר האחורית של הבית שלך, או הקצאת קרקע של כמה דונמים. הקפד להשתמש בקוד האפסי המתאים ביותר לאזור שלך.

(מערכת התייחסות מרחבית) או מערכת קואורדינטות (מערכת קואורדינטות) היא מערכת מקומית, אזורית או גלובלית המבוססת על קואורדינטות המשמשת לקביעת מיקום התכונות הגיאוגרפיות. אס מגדיר הקרנת מפה מסוימת, כמו גם טרנספורמציות בין מערכות התייחסות מרחביות שונות. ניתן להפנות לסי. אס. אס על ידי מספר שלם, כולל קודי אפ. ס. ג שהוגדרו על ידי איגוד יצרני הנפט והגז הבינלאומי.

אם יש לך שאלות, אתה יכול לפרסם שאלה על שלנו פורום.
מחשבת את ערכי השטח של הגיאומטריה
        
          
// create transformation
int epsgFrom = layer.SpatialReferenceSystem; 
int epsgTo = 3576; // Lambert Conformal Conic
var fromSrs = SpatialReferenceSystem.CreateFromEpsg(epsgFrom);
var toSrs = SpatialReferenceSystem.CreateFromEpsg(epsgTo);
var transformation = fromSrs.CreateTransformationTo(toSrs);

// transform geometry such as a point
var fromGeometry = feature.Geometry;
var toGeometry = transformation.Transform(fromGeometry);

// method calculates the area values of the geometry.
toGeometry.GetArea()
        
      

C# Aspose.Gis Measure Distance ספרייה

יש דרך פשוטה להתקין כמוהתנוחה.GIS עבור .NET על המערכת שלך:

 • התקן את החבילה כמולהניח.GIS ממסוף מנהל החבילות באולפן חזותי כדי לקבל את חבילת נוגט;
 • או שאתה יכול להוריד חבילה מ האתר שלנו;
 • עדכון החבילה.GIS. כדי לשדרג לגרסה העדכנית ביותר;
 • הוסף אספוזה.GIS עבור .NET למערכת שלך על ידי התקנת חבילת נוגט;
 • ראה תיעוד.

דרישות מערכת

Aspose.Gis Measure Distance ממשק משתמש עבור .NET נתמך ברוב הפלטפורמות ומערכות ההפעלה וניתן להשתמש בו לפיתוח מספר סוגים שונים של .NET אפליקציות כולל אספ .NET, ווינפורמים ושירותי חלונות. ממשק משתמש עבור .NET קל לשימוש ופריסה, ומספק את הפיתרון האידיאלי לעבודה עם מידע גיאו-מרחבי עם .NET מסגרת 4.7, .NET פלטפורמות סטנדרטיות 2.0 וקסמרין. לפני הפעלת הקוד, ודא שהמערכת שלך עומדת בדרישות המתאימות.

Aspose.Gis Measure Distance הדגמות בשידור חי ב C#

נסה את התכונות של הספרייה שלנו כדי לראות הזדמנויות חדשות. הדגמות בשידור חי ב C#