Lietuvių
 1. Products
 2.   Aspose.GIS
 3.   .NET
 4.   Measure Distance

Aprēķiniet laukumu, izmantojot vienāda laukuma projekciju

Pasākums platība kartē

Aprēķiniet valsts, Salas vai īpašuma platību no objekta kartes, izmantojot vienāda laukuma projekciju

  Lejupielādēt Bezmaksas Izmēģinājuma Versiju
PNG JPG BMP TIFF GPX
Aspose.GIS for .NET
GIS
Mūsu planēta nav ne plakana, ne pilnīgi apaļa vai sfēriska. Planētai zemei nav regulāras ģeometriskas formas, un to sauc par ģeoīdu1. Zemes forma rotācijas rezultātā ap tās mazo asi tuvina elipsoīdu.
Zemes virsma daudzās vietās var ievērojami atšķirties no ģeoīda. Tāpēc ir nepieciešami daži triki, lai padarītu aprēķinu precīzāku. Izmantojiet atsauces elipsoīdu, kas atbilst ģeoīdam tikai kādā virsmas daļā.

Mūsdienās vispopulārākais zemes elipsoīds un ar to saistītā zemes koordinātu sistēma ir WGS84.

Uz Zemes novietoto objektu mērījumi vienmēr būs pakļauti zināmai neprecizitātei. Ir bijis un turpinās daudz diskusiju par to, kā kartēs aprēķināt apgabalus un objektus un kurus VID izmantot, lai iegūtu precīzāku zemes mērīšanu.

Pašlaik visprecīzākais un vismazāk izkropļotais apgabala aprēķināšanas veids ir kartes projekcijas izmantošana. Ņemiet vērā, ka kartes projekcijas vēl nav pilnīgi precīzas zemes attēlojumi.

Katrai projekcijai ir leņķiskās piemērotības, Attāluma un laukuma izkropļojumi. Tas vienmēr būs kompromiss starp vairāku īpašību apvienošanu vai visu apgabala, Attāluma un leņķa īpašību sagrozīšanu kādā pieņemamā robežās. Turklāt visi faktiskie mērījumi ir aptuveni. Nav tādas lietas kā zemes zemes virsmas laukums.

Kartogrāfi ir izstrādājuši Karšu projekcijas, kas ar pieņemamu precizitāti projicē zemi uz līdzenas virsmas. Populārākā projekcijas un koordinātu sistēma ĢIS ir UTM (Universālais šķērsvirziena Mercator). UTM tiek izmantots, lai izveidotu Topogrāfiskās kartes un izveidotu dabas resursu datu bāzes, jo tas nodrošina precīzus mērījumus metriskajā sistēmā, ko izmanto lielākā daļa valstu un visā zinātnieku aprindās. Kartogrāfiskā informācija ir vairāk nekā metrisko parametru koordinātas, tā izmanto arī atribūtu2 informācija kā tematisko un laika iezīmju rādītāji.
Jūs varat izmantot mūsu bibliotēku, lai aprēķinātu zemes platību, salu platību, valsts teritoriju vai jebkuru apgabalu kartē. Izmantojiet vienāda laukuma Projekciju3 lai aprēķinātu platību, lai saglabātu proporcionalitāti jomās objektu.
Tātad, kā aprēķināt Krievijas, Grenlandes vai kādas ASV valsts platību? Vispirms jums ir nepieciešams meklēt un lejupielādēt objekta karti, kuru vēlaties izmērīt. Jūs varat lejupielādēt dažādas kartes no bezmaksas avotiem. Kartes dati lielākoties ir pieejami WGS84, Web Mercator vai UTM projekcijās, kurām jau ir daudz izkropļojumu un kuras nav pietiekami precīzas zemes mērīšanai. Lai pareizi aprēķinātu objekta laukumu, karte jāpārvērš no saglabātās projekcijas uz vienāda laukuma projekciju. Piemēram, lai atrastu valsts apgabalu, varat mēģināt izmantot Lambert Azimuthal vienlīdzīgas zonas projekciju.

Krievija ir lielākā valsts pasaulē pēc platības, tāpēc kas mums ir nepieciešams, lai par to pārliecinātos? Starp visām pieejamajām iespējām EPSG: 3576 ir labākā izvēle krievu Karšu EPSG kodos. Šīs projekcijas priekšrocība ir tā, ka Krasnojarskas apgabals un Krievijas Ziemeļi ir mazāk izkropļoti. Negatīvie ir tas, ka jūs varat vizualizēt visu pasaules karti, bet tikai Krieviju un blakus esošos reģionus. Zemāk ir parauga kods konvertēšanai. Šis kods parāda konvertēšanu uz izvēlēto Projekciju un objekta laukuma aprēķinu.

Kuru kartes projekcijas un koordinātu sistēmu izmantot, ir atkarīgs no apgabala, ar kuru strādājat, veiktās analīzes un bieži vien datu pieejamības.

Valstīm faktiski ir trīs dažādi platības mērījumi: Zemes platība (visas Zemes platība), Kopējā zeme (valsts zemes platība, ezeri, rezervuāri, iekšzemes upes un dažreiz piekrastes un teritoriālie ūdeņi) un ūdens teritorija (iekšējie ūdeņi). Tātad ir trīs dimensijas:
 • Kopējā platība: sauszemes un ūdens teritoriju summa starptautiskajās robežās un krasta līnijās.
 • Zemes platība: visu sauszemes teritoriju summa starptautiskajās robežās un krasta līnijās, izņemot akvatoriju.
 • Ūdens apgabals: visu iekšējo ūdens teritoriju (ezeru, rezervuāru un upju) summa starptautiskajās robežās un krasta līnijās. Var ietvert piekrastes iekšējos ūdeņus. Ja nav noteikts citādi, teritoriālie ūdeņi nav iekļauti.
  Nacionālās pretenzijas uz Antarktīdas daļām nav iekļautas.


ValstsZemes platība (km2)Ūdens apgabals (km2)Kopējā platība (km2)
Kanāda9,093,507891,1639,984,670
Ukraina579,33024,220603,550
Vācija348,6728,350357,022


Lamberta vienādas platības projekcija ir labi piemērota simetriski proporcionālas formas zemes platību kartēšanai veselām valstīm vai salām, piemēram, Ukrainai, Grenlandei vai Austrālijai, un mazākiem objektiem, piemēram, laukiem, jūsu mājas pagalmam vai vairāku hektāru zemes piešķīrumam. Pārliecinieties, ka izmantojat EPSG kodu, kas ir vispiemērotākais jūsu reģionam.

SRS (telpiskā atsauces sistēma) vai DRS (koordinātu sistēma) ir uz koordinātām balstīta vietējā, reģionālā vai globālā sistēma, ko izmanto, lai noteiktu ģeogrāfisko iezīmju atrašanās vietu. SRS definē konkrētu kartes projekciju, kā arī transformācijas starp dažādām telpiskām atskaites sistēmām. Uz VID var atsaukties vesels skaitlis SRID, ieskaitot EPSG kodus, ko noteikusi Starptautiskā naftas un gāzes ražotāju asociācija.

Ja jums ir kādi jautājumi, jūs varat ievietot jautājumu par mūsu forums.
Aprēķina ģeometrijas laukuma vērtības
        
          
// create transformation
int epsgFrom = layer.SpatialReferenceSystem; 
int epsgTo = 3576; // Lambert Conformal Conic
var fromSrs = SpatialReferenceSystem.CreateFromEpsg(epsgFrom);
var toSrs = SpatialReferenceSystem.CreateFromEpsg(epsgTo);
var transformation = fromSrs.CreateTransformationTo(toSrs);

// transform geometry such as a point
var fromGeometry = feature.Geometry;
var toGeometry = transformation.Transform(fromGeometry);

// method calculates the area values of the geometry.
toGeometry.GetArea()
        
      

C# Aspose.Gis Measure Distance bibliotēka

Ir vienkāršs veids, kā instalēt Aspose.GIS priekš .NET uz jūsu sistēmu:

 • Instalējiet Paketi Aspose.GIS no Package Manager konsoles Visual Studio, lai iegūtu Nuget pakete;
 • Vai arī jūs varat lejupielādēt paketi no mūsu vietne;
 • Atjaunināt Paketi Aspose.GIS. jaunināt uz jaunāko versiju;
 • Pievienojiet Aspose.GIS par .NET jūsu sistēmai, instalējot Nuget pakotni;
 • Skatīt Dokumentāciju.

Sistēmas Prasības

Aspose.Gis Measure Distance API .NET tiek atbalstīta lielākajā daļā platformu un operētājsistēmu, un to var izmantot, lai izstrādātu vairākus dažādus .NET lietotņu veidus, tostarp ASP .NET, WinForms un Windows pakalpojumus. API .NET ir viegli izmantot un izvietot, un nodrošina ideālu risinājumu darbam ar ģeotelpisko informāciju ar .NET Framework 4.7, .NET standarta 2.0 un Xamarin platformām. Pirms koda palaišanas, lūdzu, pārliecinieties, vai jūsu sistēma atbilst atbilstošajām prasībām.

Aspose.Gis Measure Distance Live demonstrācijas par C#

Izmēģiniet mūsu bibliotēkas funkcijas, lai redzētu jaunas iespējas. Tiešraides demonstrācijas C#