Український
 1. Products
 2.   Aspose.GIS
 3.   .NET
 4.   Measure Distance

Обчисліть площу, використовуючи проекцію рівної площі

Виміряйте площу на карті

Обчисліть площу країни, острова або об'єкта нерухомості по карті об'єкта, використовуючи проекцію рівної площі

  Завантажте безкоштовну пробну версію
PNG JPG BMP TIFF GPX
Aspose.GIS for .NET
GIS
Наша планета не є ні плоскою, ні ідеально круглою, ні сферичною. Планета Земля не має правильної геометричної форми і називається геоїдом 1. Форма Землі наближається до еліпсоїда в результаті обертання навколо своєї малої осі.
Таким чином, необхідні деякі хитрощі, щоб зробити розрахунок більш точним. Використовуйте еталонний еліпсоїд, який збігається з геоїдом лише на деякій частині поверхні.

Сьогодні найпопулярнішим еліпсоїдом землі та пов'язаною з ним системою координат землі є WGS84.

Вимірювання об'єктів, розміщених на Землі, завжди будуть піддаватися деякій мірі неточності. Було і буде продовжуватися багато дискусій про те, як обчислювати площі та об'єкти на картах та які SRS використовувати для отримання більш точних вимірювань суші.

В даний час найбільш точним і найменш спотвореним способом обчислення площі є використання картографічної проекції. Зверніть увагу, що Картографічні проекції ще не є ідеально точними зображеннями Землі.

Кожна проекція має свої спотворення кутової підгонки, відстані та площі. Це завжди буде компромісом між об'єднанням декількох властивостей або спотворенням усіх властивостей площі, відстані та кутової підгонки в межах деякої прийнятної межі. Крім того, всі фактичні вимірювання є приблизними. Не існує такого поняття, як" Площа " області земної поверхні.

Картографи розробили Картографічні проекції, які проектують Землю на рівну поверхню з прийнятною точністю. Найпопулярнішою системою проекцій та координат у ГІС є UTM (Універсальний поперечний Меркатор). UTM використовується для створення топографічних карт і баз даних про природні ресурси, оскільки забезпечує точні вимірювання в метричній системі, що використовується більшістю країн і всім науковим співтовариством. Картографічна інформація-це більше, ніж координати метричного параметра, вона також використовує інформацію атрибута 2 в якості індикаторів тематичних і тимчасових особливостей.
Використовуйте проекцію рівної площі 3 для обчислення площі, щоб зберегти пропорційність площ об'єктів.
Спочатку потрібно здійснити пошук і завантажити карту об'єкта, який потрібно виміряти. Ви можете завантажити різні карти з безкоштовних джерел. Картографічні дані в основному доступні в проекціях WGS84, Web Mercator або UTM, які вже мають багато спотворень і недостатньо точні для вимірювання суші. Щоб правильно розрахувати площу об'єкта, карта повинна бути перетворена зі збереженої проекції в проекцію рівної площі. Наприклад, щоб знайти площу країни, ви можете спробувати використовувати азимутальну проекцію рівної площі Ламберта.

Росія - найбільша країна в світі за площею, так що ж нам потрібно, щоб переконатися в цьому? Серед усіх доступних опцій EPSG: 3576 є кращим вибором в кодах EPSG на карті Росії. Перевага цієї проекції полягає в тому, що Красноярський край і Північ Росії менш Спотворені. Недоліком є те, що ви не можете візуалізувати всю карту світу, крім Росії та прилеглих регіонів. Нижче наведено приклад коду для перетворення. Цей код показує перетворення у вибрану проекцію та обчислення площі об'єкта.

Яку проекцію карти та систему координат використовувати, залежить від масштабу області, з якою ви працюєте, аналізу, який ви виконуєте, і часто наявності даних.

Країни фактично мають три різні показники площі: площа суші (площа всієї суші), Загальна площа суші (площа суші країни, озер, водосховищ, внутрішніх річок, а іноді і узбереж і територіальних вод) і акваторія (внутрішні води). Отже, є три виміри:
 • Загальна площа: сума земельних і водних площ в межах міжнародних кордонів і берегових ліній.
 • Площа суші: сума всіх площ суші в межах міжнародних кордонів і берегових ліній, за винятком акваторії.
 • Акваторія: сума всіх внутрішніх водних просторів (озер, водосховищ і річок) в межах міжнародних кордонів і берегових ліній. Може включати прибережні внутрішні води. Якщо не вказано інше, територіальні води не включені.
  Національні претензії на окремі частини Антарктиди не включені.


КраїнаПлоща земельної ділянки (км2)Акваторія (км2)Загальна площа (км2)
Канада9,093,507891,1639,984,670
Україна579,33024,220603,550
Німеччина348,6728,350357,022


Проекція рівної площі Ламберта добре підходить для картографування земельних ділянок, що мають симетрично пропорційну форму, для цілих країн або Островів, таких як Україна, Гренландія або Австралія, і невеликих об'єктів, таких як поля, задній двір вашого будинку або земельну ділянку в кілька акрів. Переконайтеся, що ви використовуєте код EPSG, найбільш підходящий для вашого регіону.

SRS (просторова система посилань) або CRS (система координат) - це локальна, регіональна або глобальна система на основі координат, яка використовується для визначення географічних об'єктів. SRS визначає конкретну проекцію карти, а також перетворення між різними системами просторового посилання. На SRS може посилатися ціле число SRID, включаючи коди EPSG, визначені Міжнародною асоціацією виробників нафти і газу.

Якщо у вас є які-небудь питання, ви можете задати їх на нашому форум.
Обчислює значення площі геометрії
        
          
// create transformation
int epsgFrom = layer.SpatialReferenceSystem; 
int epsgTo = 3576; // Lambert Conformal Conic
var fromSrs = SpatialReferenceSystem.CreateFromEpsg(epsgFrom);
var toSrs = SpatialReferenceSystem.CreateFromEpsg(epsgTo);
var transformation = fromSrs.CreateTransformationTo(toSrs);

// transform geometry such as a point
var fromGeometry = feature.Geometry;
var toGeometry = transformation.Transform(fromGeometry);

// method calculates the area values of the geometry.
toGeometry.GetArea()
        
      

C# Aspose.Gis Measure Distance бібліотека

Існує простий спосіб встановити Aspose.GIS для .NET у вашу систему:

 • Встановіть пакет Aspose.GIS з консолі менеджера пакетів у Visual Studio для отримання пакета NuGet;
 • Або ви можете завантажити пакет з нашого сайту;
 • Оновіть пакет Aspose.GIS. для оновлення до останньої версії;
 • Додайте Аспозу.GIS для .NET у вашу систему, встановивши пакет NuGet;
 • Дивіться документацію.

Системні вимоги

Aspose.Gis Measure Distance API для .NET підтримується на більшості платформ та операційних систем, і його можна використовувати для розробки декількох різних типів додатків .NET, включаючи ASP .NET, WinForms та Windows Services. API для .NET простий у використанні та розгортанні та забезпечує ідеальне рішення для роботи з геопросторовою інформацією за допомогою .NET Framework 4.7, .NET стандартні платформи 2.0 та Xamarin. Перед запуском коду, будь ласка, переконайтеся, що ваша система відповідає відповідним вимогам.

Aspose.Gis Measure Distance Демо-версії в прямому ефірі на C#

Спробуйте функції нашої бібліотеки, щоб побачити нові можливості. Живі демо-версії в C#