Převést HTML na GIF v Java

Vysokorychlostní softwarová Java pro převod HTML na GIF

Použijte naše API pro konverzi dokumentů k vytvoření přenosného, robustního a bezpečného softwaru v Javě. Toto je kompletní profesionální softwarové řešení pro import a export HTML, GIF a mnoha dalších formátů dokumentů pomocí Java.

Zobrazit fragment kódu

Převeďte HTML na GIF v Java

Potřebujete převést HTML na GIF obrázek programově? S Aspose.Words pro Java může každý vývojář snadno transformovat HTML na GIF formát obrázku pomocí několika řádků kódu Java.

Moderní API pro zpracování dokumentů Java vytváří GIF z HTML vysokou rychlostí. Otestujte kvalitu převodu HTML na GIF přímo v prohlížeči. Výkonná knihovna Java umožňuje konverzi HTML souborů do mnoha oblíbených obrazových formátů.

Uložte HTML jako GIF v Java

Následující příklad ukazuje, jak převést HTML na GIF obrázek v Java.

Postupujte podle jednoduchých kroků a převeďte HTML soubor do grafického GIF formátu. Přečtěte si HTML z místního disku a poté jej jednoduše uložte jako GIF, přičemž požadovaný formát obrázku specifikujte pomocí přípony GIF. Pro čtení HTML i zápis GIF můžete použít plně kvalifikované názvy souborů. Výstupní GIF grafický obsah bude identický s původním HTML souborem.

Příklad kódu v Java pro převod HTML do GIF formátu
Nahrajte soubor, který chcete převést
Spustit kód
Vyberte cílový formát ze seznamu
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document("Input.html");

for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++)
{
    Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1);
    extractedPage.save(String.format("Output_%d.gif", page + 1));
}
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); doc.save("Output.gif"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.gif", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.html"); doc.save("Output.gif"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.html"); shape.getShapeRenderer().save("Output.gif", new ImageSaveOptions(SaveFormat.gif));
Spustit kód
Sdílejte kód na sociálních sítích:

Jak převést HTML na GIF

  1. Nainstalujte 'Aspose.Words for Java'.
  2. Přidejte odkaz na knihovnu (importujte knihovnu) do svého Java projektu.
  3. Otevřete zdrojový HTML Java soubor.
  4. Zavolejte metodu 'save()' a předejte výstupní název souboru s příponou GIF.
  5. Získejte výsledek konverze HTML GIF.

Java pro převod HTML na GIF

Naše balíčky Java hostujeme v úložištích Maven. 'Aspose.Words for Java' je běžný JAR obsahující bajtový kód. Postupujte prosím podle pokynů krok za krokem, jak jej nainstalovat do vašeho vývojářského prostředí Java.

Požadavky na systém

Podporována je Java SE 7 a novější Java Poskytujeme také samostatný balíček pro Java SE 6 pro případ, že jste povinni používat toto zastaralé JRE.

Náš Java je multiplatformní a běží na všech operačních systémech s JVM, včetně Microsoft Windows, Linux, macOS, Android a iOS.

Informace o volitelných závislostech balíčků, jako je JogAmp JOGL, Harfbuzz písem Java Advanced Imaging JAI, naleznete v dokumentaci produktu.

Další podporované konverze HTML

HTML můžete převést do mnoha dalších formátů souborů:

5%

Přihlaste se k odběru aktualizací produktu Aspose

Získejte měsíční zpravodaje a nabídky přímo do vaší poštovní schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Všechna práva vyhrazena.