Aspose.Words  for JasperReports

Rozšíření JasperReports pro export přehledů ve formátu Word

Export sestav do formátu Word a HTML z JasperReports a JasperServer.

  Download free trial
  
 

Aspose.Words for JasperReports je jediné řešení na trhu, které umožňuje exportovat reporty z JasperReports a JasperServer do dokumentu Microsoft Word (DOC), Office Open XML (OOXML, DOCX), Rich Text Format (RTF), OpenDocument Text ( ODT), formáty webové stránky (HTML) a prostého textu (TXT) bez použití aplikace Microsoft Word. Všechny funkce sestavy s nejvyšším stupněm přesnosti lze převést do souboru Microsoft Word.

Podpora pro nejoblíbenější formáty Microsoft Word

Aspose.Words for JasperReports umožňuje exportovat zprávy jako dokumenty DOC a DOCX z JasperReports a JasperServer. Ve srovnání s RTF nabízejí tyto formáty řadu výhod, jako je menší velikost souboru, větší formátování obsahu a snadná editace koncovými uživateli.

Kromě formátů Microsoft Word nabízí Aspose.Words for JasperReports možnost exportovat sestavy ve formátech RTF, ODT, HTML a TXT.

Vysoká věrnost, identická s návrhem sestavy

Aspose.Words for JasperReports exportuje sestavy do dokumentů Microsoft Word takovým způsobem, že výsledek vypadá identicky s původním návrhem sestavy vytvořeným vestavěným návrhářem sestav JasperReports. Všechny funkce sestav jsou převedeny na nejvyšší stupeň přesnosti, aby dokumenty Microsoft Word vypadaly co nejblíže původnímu návrhu.

Editable Word Documents

Aspose.Words pro JasperReports exportuje dokumenty s rozložením toku. To znamená, že dokumenty se skládají z " normální " odstavce, tabulky a obrázky, které lze v případě potřeby snadno dále upravovat v aplikaci Microsoft Word. Vestavěný exportér JasperReports RTF vytváří dokumenty skládající se z umístěných textových rámečků, takže úpravy pro koncové uživatele jsou méně intuitivní..

Automatizace aplikace Microsoft Word – není potřeba

Aspose.Words for JasperReports je vytvořen pomocí spravovaného kódu, který pro práci s formáty dokumentů aplikace Word nikdy nevyžaduje instalaci aplikace Microsoft Word do počítače. Jedná se o dokonalou alternativu automatizace Microsoft Word z hlediska podporovaných funkcí, zabezpečení, stability, škálovatelnosti, rychlosti a ceny.

  
  

Aspose.Words nabízí jednotlivá rozhraní API pro zpracování textu pro další populární vývojová prostředí, jak je uvedeno níže: