Konvertovať HTML na GIF v Java

Vysokorýchlostná softvérová Java na konverziu HTML na GIF

Použite naše API na konverziu dokumentov na vytvorenie prenosného, robustného a bezpečného softvéru v jazyku Java. Toto je kompletné profesionálne softvérové riešenie na import a export HTML, GIF a mnohých ďalších formátov dokumentov pomocou Java.

Previesť HTML na GIF v Java

Potrebujete programovo previesť obrázok HTML na GIF? Pomocou Aspose.Words for Java môže každý vývojár jednoducho transformovať HTML na GIF pomocou niekoľkých riadkov Java kódu.

Moderné API na spracovanie dokumentov Java GIF z HTML vysokou rýchlosťou. Otestujte kvalitu HTML na GIF priamo v prehliadači. Výkonná Java umožňuje konvertovať HTML do mnohých populárnych obrazových formátov.

Uložiť HTML ako GIF v Java

Nasledujúci príklad ukazuje, ako previesť HTML k GIF obrázku v Java.

Postupujte podľa jednoduchých krokov a HTML súbor GIF grafický GIF formát. Prečítajte si HTML z lokálneho disku, potom ho jednoducho uložte ako GIF, pričom požadovaný formát obrázka špecifikujte pomocou rozšírenia GIF Pre obidva HTML čítanie a GIF písanie môžete použiť plne kvalifikované názvy súborov. Výstupný GIF bude identický s pôvodným HTML.

Príklad kódu v Java na konverziu HTML do formátu GIF
Vstupný súbor
Nahrajte súbor, ktorý chcete previesť
Spustiť kód
Výstupný formát
Vyberte cieľový formát zo zoznamu
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document("Input.html");

for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++)
{
    Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1);
    extractedPage.save(String.format("Output_%d.gif", page + 1));
}
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); doc.save("Output.gif"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.gif", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.html"); doc.save("Output.gif"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.html"); shape.getImageData().save("Output.gif");
Spustiť kód
Zdieľajte kód na sociálnych sieťach:

Ako previesť HTML na GIF

  1. Nainštalujte 'Aspose.Words for Java'.
  2. Pridajte odkaz na knižnicu (importujte knižnicu) do svojho Java projektu.
  3. Otvorte zdrojový súbor HTML Java.
  4. Zavolajte 'save()' a odovzdajte výstupný názov súboru s príponou GIF.
  5. Získajte výsledok konverzie HTML GIF.

Java na konverziu HTML na GIF

Naše balíčky Java hostíme v úložiskách Maven. 'Aspose.Words for Java' je bežný JAR obsahujúci bajtový kód. Postupujte podľa pokynov krok za krokom, ako ho nainštalovať do vývojárskeho prostredia Java.

Požiadavky na systém

Podporovaná je Java SE 7 a novšie Java Poskytujeme tiež samostatný balík pre Java SE 6 pre prípad, že ste povinní používať toto zastarané JRE.

Náš Java je multiplatformový a beží na všetkých operačných systémoch s JVM, vrátane Microsoft Windows, Linux, macOS, Android a iOS.

Informácie o voliteľných závislostiach balíkov, ako napríklad JogAmp JOGL, Harfbuzz písma Java Advanced Imaging JAI, nájdete v dokumentácii k produktu.

Ďalšie podporované konverzie HTML

HTML môžete previesť do mnohých iných formátov súborov:

5%

Prihláste sa na odber aktualizácií produktov Aspose

Získajte mesačné bulletiny a ponuky priamo do vašej poštovej schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Všetky práva vyhradené.