Převést HTML na Markdown v Java

Vysokorychlostní softwarová Java pro převod HTML na Markdown

Použijte naše API pro konverzi dokumentů k vytvoření přenosného, robustního a bezpečného softwaru v Javě. Toto je kompletní profesionální softwarové řešení pro import a export HTML, Markdown a mnoha dalších formátů dokumentů pomocí Java.

Převeďte HTML na Markdown pomocí Java

Potřebujete převést webové dokumenty programově? S Aspose.Words pro Java můžete převést HTML do Markdown formátu a v opačném směru pomocí několika řádků Java kódu.

Naše Java API vytváří Markdown z HTML v profesionální kvalitě. Otestujte nejkvalitnější konverzi HTML na Markdown přímo ve svém prohlížeči. Výkonné Java umožňuje transformaci webových dokumentů do mnoha oblíbených formátů.

Uložte HTML jako Markdown v Java

Následující příklad ukazuje, jak převést HTML na Markdown v Java.

Postupujte podle jednoduchých kroků a převeďte stránku HTML do Markdown formátu. Přečtěte si soubor HTML z místního disku a poté jej jednoduše uložte ve Markdown formátu, přičemž požadovaný formát souboru určete podle přípony Markdown Pro čtení HTML i zápis Markdown můžete použít plně kvalifikované názvy souborů. Výstupní obsah a formátování Markdown budou identické s původním HTML dokumentem.

Příklad kódu v Java pro převod HTML do formátu MD
Vložte soubor
Nahrajte soubor, který chcete převést
Spustit kód
Výstupní formát
Vyberte cílový formát ze seznamu
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document("Input.html");
doc.save("Output.md");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); doc.save("Output.md"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.md", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.html"); doc.save("Output.md"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.html"); shape.getImageData().save("Output.md");
Spustit kód
Sdílejte kód na sociálních sítích:

Jak převést HTML na Markdown

  1. Nainstalujte 'Aspose.Words for Java'.
  2. Přidejte odkaz na knihovnu (importujte knihovnu) do svého Java projektu.
  3. Otevřete zdrojový HTML soubor Java.
  4. Zavolejte metodu 'save()' a předejte výstupní název souboru s příponou Markdown.
  5. Získejte výsledek konverze HTML Markdown.

Java pro převod HTML na Markdown

Naše balíčky Java hostujeme v úložištích Maven. 'Aspose.Words for Java' je běžný JAR obsahující bajtový kód. Postupujte prosím podle pokynů krok za krokem, jak jej nainstalovat do vašeho vývojářského prostředí Java.

Požadavky na systém

Podporována je Java SE 7 a novější Java Poskytujeme také samostatný balíček pro Java SE 6 pro případ, že jste povinni používat toto zastaralé JRE.

Náš Java je multiplatformní a běží na všech operačních systémech s JVM, včetně Microsoft Windows, Linux, macOS, Android a iOS.

Informace o volitelných závislostech balíčků, jako je JogAmp JOGL, Harfbuzz písem Java Advanced Imaging JAI, naleznete v dokumentaci produktu.

Další podporované konverze HTML

HTML můžete převést do mnoha dalších formátů souborů:

5%

Přihlaste se k odběru aktualizací produktu Aspose

Získejte měsíční zpravodaje a nabídky přímo do vaší poštovní schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Všechna práva vyhrazena.