Konvertuoti DOC į DOCX C++

Greita programinės įrangos C++ biblioteka, skirta DOC konvertuoti į DOCX

Naudokite C++ kad gautumėte maksimalų konversijos greitį nuo DOC iki DOCX Tai pilnas profesionalus programinės įrangos sprendimas, skirtas importuoti ir eksportuoti DOC, DOCX ir daugelį kitų dokumentų formatų naudojant C++.

Konvertuokite DOC į DOCX naudodami C++

Reikia programiškai konvertuoti DOC failus į DOCX? Naudodami Aspose.Words, skirtą C++, galite konvertuoti DOC į DOCX formatą naudodami tik kelias C++ kodo eilutes.

Mūsų C++ API sukuria DOCX iš DOC profesionaliai. Išbandykite aukščiausios kokybės DOC konversiją į DOCX tiesiai savo naršyklėje. Galinga C++ konvertavimo API leidžia paversti DOC failus į daugelį populiarių formatų.

Išsaugokite DOC kaip DOCX C++

Šis pavyzdys rodo, kaip konvertuoti DOC į DOCX į C++.

Atlikite paprastus veiksmus, kad DOC failą DOCX formatu. Perskaitykite DOC failą iš vietinio disko, tada tiesiog išsaugokite jį kaip DOCX, nurodydami reikiamą failo DOCX formatą plėtiniu. Tiek DOC skaitymui, tiek DOCX rašymui galite naudoti visiškai apibrėžtus failų pavadinimus. Išvesties DOCX turinys ir formatavimas bus identiški originaliam DOC dokumentui.

Kodo pavyzdys C++ norint konvertuoti DOC į DOCX formatą
Įvesties failas
Įkelkite failą, kurį norite konvertuoti
Vykdyti kodą
Išvesties formatas
Iš sąrašo pasirinkite tikslinį formatą
using namespace Aspose::Words;

auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.doc");
doc->Save(u"Output.docx");
using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.doc"); doc->Save(u"Output.docx"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.doc"); for (int page = 0; page < doc->get_PageCount(); page++) { auto extractedPage = doc->ExtractPages(page, 1); extractedPage->Save(String::Format(u"Output_{0}.docx", page + 1)); } using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); builder->InsertImage(u"Input.doc"); doc->Save(u"Output.docx"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); auto shape = builder->InsertImage(u"Input.doc"); shape->get_ImageData()->Save(u"Output.docx");
Vykdyti kodą
Pasidalinkite kodu socialiniuose tinkluose:

Kaip konvertuoti DOC į DOCX

  1. Įdiekite 'Aspose.Words for C++'.
  2. Pridėkite bibliotekos nuorodą (importuokite biblioteką) prie savo C++ projekto.
  3. Atidarykite šaltinio DOC failą C++.
  4. Iškvieskite 'Save()', perduodant išvesties failo pavadinimą su plėtiniu DOCX.
  5. Gaukite DOC konversijos rezultatą kaip DOCX.

C++ biblioteka konvertuoti DOC į DOCX

Yra trys parinktys, kaip įdiegti " Aspose.Words for C++ " kūrėjo aplinkoje. Pasirinkite tą, kuris atitinka jūsų poreikius, ir vadovaukitės nuosekliomis instrukcijomis:

Sistemos reikalavimai

Šią C++ biblioteką galite naudoti kurdami programinę įrangą " Microsoft Windows, "Linux" ir "MacOS" operacinėse sistemose:

  • "Linux" reikalingi GCC >= 6.3.0 ir Clang >= 3.9.1
  • "MacOS" reikalingi Xcode >= 12.5.1, " Clang ir " libc++

Jei jums sukurti programinės įrangos Linux ar MacOS, prašome patikrinti informaciją apie papildomų bibliotekų priklausomybių (fontconfig ir mesa-glu atviro kodo paketus) į gaminio dokumentuose.

Kitos palaikomos DOC konversijos

Galite konvertuoti DOC į daugelį kitų failų formatų:

5%

Prenumeruokite "Aspose" produktų naujinius

Gaukite mėnesinius naujienlaiškius ir pasiūlymus, pristatomus tiesiai į jūsų pašto dėžutę.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Visos teisės saugomos.