Teisenda DOC väärtuseks DOCX keeles C++

Kiire tarkvara C++ kogu raamatukogu DOC DOCX

Kasutage C++ et saavutada maksimaalne konversioonikiirus DOC kuni DOCX See on täielik professionaalne tarkvaralahendus DOC, DOCX ja paljude muude dokumendivormingute C++.

Teisendage DOC DOCX kasutades C++

Kas soovite programmiliselt teisendada failid DOC DOCX Rakendusega Aspose.Words for C++ saate teisendada DOC DOCX kasutades vaid mõnda C++ koodi rida.

Meie C++ API loob DOCX st professionaalse kvaliteediga DOC Testige kõrgeima kvaliteediga DOC DOCX otse oma brauseris. Võimas C++ teisendus API võimaldab teisendada DOC faile paljudeks populaarseteks vorminguteks.

Salvesta DOC kui DOCX C++

Järgmine näide demonstreerib, kuidas teisendada DOC DOCX C++ failis C++.

Faili DOCX vorminguks DOC muutmiseks järgige lihtsaid samme. Lugege DOC, seejärel salvestage see lihtsalt nimega DOCX, määrates vajaliku failivormingu DOCX laiendiga. Nii DOC lugemiseks kui ka DOCX kirjutamiseks võite kasutada täiskvalifitseeritud failinimesid. Väljundi DOCX sisu ja vorming on identsed algse DOC dokumendiga.

Koodinäide keeles C++ et teisendada DOC vormingusse DOCX
Sisendfail
Laadige üles fail, mida soovite teisendada
Käivita kood
Väljundvorming
Valige loendist sihtvorming
using namespace Aspose::Words;

auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.doc");
doc->Save(u"Output.docx");
using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.doc"); doc->Save(u"Output.docx"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.doc"); for (int page = 0; page < doc->get_PageCount(); page++) { auto extractedPage = doc->ExtractPages(page, 1); extractedPage->Save(String::Format(u"Output_{0}.docx", page + 1)); } using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); builder->InsertImage(u"Input.doc"); doc->Save(u"Output.docx"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); auto shape = builder->InsertImage(u"Input.doc"); shape->get_ImageData()->Save(u"Output.docx");
Käivita kood
Jaga koodi sotsiaalmeedias:

Kuidas teisendada DOC keeleks DOCX

  1. Installige 'Aspose.Words for C++'.
  2. C++ projektile teegi viide (importige teek).
  3. Avage lähtefail DOC rakenduses C++.
  4. Kutsuge 'Save()', edastades väljundfaili nime laiendiga DOCX.
  5. Hankige DOC konversiooni tulemus kui DOCX.

C++ teek, et teisendada DOC keeleks DOCX

Aspose.Words for C++ installimiseks oma arendajakeskkonda on kolm võimalust. Valige üks, mis sarnaneb teie vajadustega, ja järgige samm-sammult juhiseid:

Nõuded süsteemile

Seda C++ raamatukogu saate kasutada tarkvara arendamiseks Microsoft Windows, Linuxi ja macOS -i operatsioonisüsteemides:

  • Linuxi jaoks on vaja GCC >= 6.3.0 ja Clang >= 3.9.1
  • libc++ on vaja Xcode >= 12.5.1, Clang ja libC++

Kui teil arendada tarkvara Linux või MacOS, kontrollige teavet täiendavate raamatukogu sõltuvusi (fontconfig ja mesa-glu avatud lähtekoodiga paketid) in Toote dokumentatsioon.

Muud toetatud DOC konversioonid

Saate teisendada DOC paljudesse teistesse failivormingutesse:

5%

Tellige Aspose'i tootevärskendused

Saate igakuiseid uudiskirju ja pakkumisi otse teie postkasti.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Kõik õigused kaitstud.