Konvertuoti Word į XPS C++

Greita programinės įrangos C++ biblioteka, skirta Word konvertuoti į XPS

Naudokite C++ kad gautumėte maksimalų konversijos greitį nuo Word iki XPS Tai pilnas profesionalus programinės įrangos sprendimas, skirtas importuoti ir eksportuoti Word, XPS ir daugelį kitų dokumentų formatų naudojant C++.

Konvertuokite Word į XPS naudodami C++

Reikia programiškai konvertuoti Word failus į XPS? Naudodami Aspose.Words, skirtą C++, galite konvertuoti Word į XPS formatą naudodami tik kelias C++ kodo eilutes.

Mūsų C++ API sukuria XPS iš Word profesionaliai. Išbandykite aukščiausios kokybės Word konversiją į XPS tiesiai savo naršyklėje. Galinga C++ konvertavimo API leidžia paversti Word failus į daugelį populiarių formatų.

Išsaugokite Word kaip XPS C++

Šis pavyzdys rodo, kaip konvertuoti Word į XPS į C++.

Atlikite paprastus veiksmus, kad Word failą XPS formatu. Perskaitykite Word failą iš vietinio disko, tada tiesiog išsaugokite jį kaip XPS, nurodydami reikiamą failo XPS formatą plėtiniu. Tiek Word skaitymui, tiek XPS rašymui galite naudoti visiškai apibrėžtus failų pavadinimus. Išvesties XPS turinys ir formatavimas bus identiški originaliam Word dokumentui.

Kodo pavyzdys C++ norint konvertuoti DOCX į XPS formatą
Įvesties failas
Įkelkite failą, kurį norite konvertuoti
Vykdyti kodą
Išvesties formatas
Iš sąrašo pasirinkite tikslinį formatą
using namespace Aspose::Words;

auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.docx");
doc->Save(u"Output.xps");
using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.docx"); doc->Save(u"Output.xps"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.docx"); for (int page = 0; page < doc->get_PageCount(); page++) { auto extractedPage = doc->ExtractPages(page, 1); extractedPage->Save(String::Format(u"Output_{0}.xps", page + 1)); } using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); builder->InsertImage(u"Input.docx"); doc->Save(u"Output.xps"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); auto shape = builder->InsertImage(u"Input.docx"); shape->get_ImageData()->Save(u"Output.xps");
Vykdyti kodą
Pasidalinkite kodu socialiniuose tinkluose:

Kaip konvertuoti Word į XPS

  1. Įdiekite 'Aspose.Words for C++'.
  2. Pridėkite bibliotekos nuorodą (importuokite biblioteką) prie savo C++ projekto.
  3. Atidarykite šaltinio Word failą C++.
  4. Iškvieskite 'Save()', perduodant išvesties failo pavadinimą su plėtiniu XPS.
  5. Gaukite Word konversijos rezultatą kaip XPS.

C++ biblioteka konvertuoti Word į XPS

Yra trys parinktys, kaip įdiegti " Aspose.Words for C++ " kūrėjo aplinkoje. Pasirinkite tą, kuris atitinka jūsų poreikius, ir vadovaukitės nuosekliomis instrukcijomis:

Sistemos reikalavimai

Šią C++ biblioteką galite naudoti kurdami programinę įrangą " Microsoft Windows, "Linux" ir "MacOS" operacinėse sistemose:

  • "Linux" reikalingi GCC >= 6.3.0 ir Clang >= 3.9.1
  • "MacOS" reikalingi Xcode >= 12.5.1, " Clang ir " libc++

Jei jums sukurti programinės įrangos Linux ar MacOS, prašome patikrinti informaciją apie papildomų bibliotekų priklausomybių (fontconfig ir mesa-glu atviro kodo paketus) į gaminio dokumentuose.

Kitos palaikomos Word konversijos

Galite konvertuoti Word į daugelį kitų failų formatų:

5%

Prenumeruokite "Aspose" produktų naujinius

Gaukite mėnesinius naujienlaiškius ir pasiūlymus, pristatomus tiesiai į jūsų pašto dėžutę.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Visos teisės saugomos.