Teisenda Word väärtuseks XPS keeles C++

Kiire tarkvara C++ kogu raamatukogu Word XPS

Kasutage C++ et saavutada maksimaalne konversioonikiirus Word kuni XPS See on täielik professionaalne tarkvaralahendus Word, XPS ja paljude muude dokumendivormingute C++.

Teisendage Word XPS kasutades C++

Kas soovite programmiliselt teisendada failid Word XPS Rakendusega Aspose.Words for C++ saate teisendada Word XPS kasutades vaid mõnda C++ koodi rida.

Meie C++ API loob XPS st professionaalse kvaliteediga Word Testige kõrgeima kvaliteediga Word XPS otse oma brauseris. Võimas C++ teisendus API võimaldab teisendada Word faile paljudeks populaarseteks vorminguteks.

Salvesta Word kui XPS C++

Järgmine näide demonstreerib, kuidas teisendada Word XPS C++ failis C++.

Faili XPS vorminguks Word muutmiseks järgige lihtsaid samme. Lugege Word, seejärel salvestage see lihtsalt nimega XPS, määrates vajaliku failivormingu XPS laiendiga. Nii Word lugemiseks kui ka XPS kirjutamiseks võite kasutada täiskvalifitseeritud failinimesid. Väljundi XPS sisu ja vorming on identsed algse Word dokumendiga.

Koodinäide keeles C++ et teisendada DOCX vormingusse XPS
Sisendfail
Laadige üles fail, mida soovite teisendada
Käivita kood
Väljundvorming
Valige loendist sihtvorming
using namespace Aspose::Words;

auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.docx");
doc->Save(u"Output.xps");
using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.docx"); doc->Save(u"Output.xps"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.docx"); for (int page = 0; page < doc->get_PageCount(); page++) { auto extractedPage = doc->ExtractPages(page, 1); extractedPage->Save(String::Format(u"Output_{0}.xps", page + 1)); } using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); builder->InsertImage(u"Input.docx"); doc->Save(u"Output.xps"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); auto shape = builder->InsertImage(u"Input.docx"); shape->get_ImageData()->Save(u"Output.xps");
Käivita kood
Jaga koodi sotsiaalmeedias:

Kuidas teisendada Word keeleks XPS

  1. Installige 'Aspose.Words for C++'.
  2. C++ projektile teegi viide (importige teek).
  3. Avage lähtefail Word rakenduses C++.
  4. Kutsuge 'Save()', edastades väljundfaili nime laiendiga XPS.
  5. Hankige Word konversiooni tulemus kui XPS.

C++ teek, et teisendada Word keeleks XPS

Aspose.Words for C++ installimiseks oma arendajakeskkonda on kolm võimalust. Valige üks, mis sarnaneb teie vajadustega, ja järgige samm-sammult juhiseid:

Nõuded süsteemile

Seda C++ raamatukogu saate kasutada tarkvara arendamiseks Microsoft Windows, Linuxi ja macOS -i operatsioonisüsteemides:

  • Linuxi jaoks on vaja GCC >= 6.3.0 ja Clang >= 3.9.1
  • libc++ on vaja Xcode >= 12.5.1, Clang ja libC++

Kui teil arendada tarkvara Linux või MacOS, kontrollige teavet täiendavate raamatukogu sõltuvusi (fontconfig ja mesa-glu avatud lähtekoodiga paketid) in Toote dokumentatsioon.

Muud toetatud Word konversioonid

Saate teisendada Word paljudesse teistesse failivormingutesse:

5%

Tellige Aspose'i tootevärskendused

Saate igakuiseid uudiskirju ja pakkumisi otse teie postkasti.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Kõik õigused kaitstud.