Konvertovať ODT na DOC v Python

Vysokorýchlostná softvérová Python na prevod ODT na DOC

Použite naše API na konverziu dokumentov na vývoj vysokoúrovňového softvéru nezávislého na platforme v Pythone. Toto je kompletné profesionálne softvérové riešenie na import a export ODT, DOC a mnohých ďalších formátov dokumentov pomocou Python.

Zobraziť útržok kódu

Preveďte ODT na DOC v Python

Pre vývojárov Python, ktorí hľadajú bezproblémové riešenie na konverziu ODT na DOC, poskytuje Aspose.Words for Python via .NET intuitívne a jednoduché rozhranie API na konverziu súborov. Naše riešenie umožňuje vývojárom Python jednoducho konvertovať súbory z jedného formátu do druhého, čo z neho robí nepostrádateľný nástroj na automatizáciu úloh konverzie súborov.

Či už pracujete s ODT, DOC alebo inými formátmi súborov, Aspose.Words for Python via .NET ich všetky pokrýva a zaisťuje výsledky najvyššej kvality. Otestujte si, ako funguje Python kód s vašimi súbormi ODT práve teraz.

Uložte ODT ako DOC v Python

Nasledujúci príklad ukazuje, ako previesť ODT na DOC pomocou niekoľkých riadkov Python kódu. Začnite zahrnutím priestoru názvov Aspose.Words do projektu Python. Ďalej zadajte cestu k vstupnému súboru a vytvorte objekt Document na načítanie obsahu ODT. Potom musíte zadať cestu k výstupnému DOC súboru a použiť metódu save() na uloženie výsledku ako DOC. Konverzné API určí formát výstupného súboru na základe zadanej prípony súboru.

Príklad kódu v Python na konverziu ODT do DOC formátu
Nahrajte súbor, ktorý chcete previesť
Spustiť kód
Vyberte cieľový formát zo zoznamu
pip install aspose-words
Kopírovať
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.odt")
doc.save("Output.doc")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.odt") doc.save("Output.doc") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.odt) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.doc") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.odt") doc.save("Output.doc") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.odt") shape.get_shape_renderer().save("Output.doc", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.doc))
Spustiť kód
Zdieľajte kód na sociálnych sieťach:

Ako previesť ODT na DOC

  1. Nainštalujte Aspose.Words for Python via .NET.
  2. Pridajte odkaz na knižnicu (importujte knižnicu) do svojho Python projektu.
  3. Otvorte zdrojový ODT Python súbor.
  4. Zavolajte save() a odovzdajte výstupný názov súboru s príponou DOC.
  5. Získajte výsledok konverzie ODT DOC.

Python na konverziu ODT na DOC

Naše balíčky Python hostíme v úložiskách PyPi. Postupujte podľa podrobných pokynov, ako nainštalovať "Aspose.Words for Python via .NET" do vášho vývojárskeho prostredia.

Požiadavky na systém

Tento balík je kompatibilný s Python ≥3.5 a <3.12. Ak vyvíjate softvér pre Linux, pozrite si ďalšie požiadavky pre gcc a libpython v dokumentácii k produktu.

Ďalšie podporované konverzie ODT

ODT môžete previesť do mnohých iných formátov súborov:

5%

Prihláste sa na odber aktualizácií produktov Aspose

Získajte mesačné bulletiny a ponuky priamo do vašej poštovej schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Všetky práva vyhradené.