تبدیل ODT به DOC در Python

یک کتابخانه نرم افزاری پرسرعت Python برای تبدیل ODT به DOC

از API تبدیل سند ما برای توسعه نرم افزار سطح بالا و مستقل از پلت فرم در پایتون استفاده کنید. این یک راه‌حل نرم‌افزار حرفه‌ای کامل برای وارد کردن و صادر کردن ODT, DOC، و بسیاری از قالب‌های سند دیگر با استفاده از Python.

مشاهده قطعه کد

تبدیل ODT به DOC در Python

برای توسعه دهندگان Python که به دنبال راه حلی یکپارچه برای تبدیل ODT به DOC هستند، Aspose.Words for Python via .NET یک API تبدیل فایل بصری و ساده ارائه می دهد. راه حل ما به توسعه دهندگان Python اجازه می دهد تا به راحتی فایل ها را از یک فرمت به فرمت دیگر تبدیل کنند، و آن را به ابزاری ضروری برای خودکارسازی وظایف تبدیل فایل تبدیل می کند.

چه با فرمت‌های فایل ODT، DOC یا سایر فرمت‌های فایل کار می‌کنید، Aspose.Words for Python via .NET همه آنها را پوشش می‌دهد و نتایج با بالاترین کیفیت را تضمین می‌کند. آزمایش کنید که کد Python چگونه با فایل‌های ODT شما کار می‌کند.

ODT را به عنوان DOC در Python ذخیره کنید

مثال زیر نحوه تبدیل ODT به DOC را تنها با چند خط کد Python نشان می دهد. با گنجاندن فضای نام Aspose.Words در پروژه Python شروع کنید. بعد، مسیر فایل ورودی را مشخص کنید و یک شی Document برای بارگذاری محتوای ODT ایجاد کنید. سپس باید مسیر فایل خروجی DOC را مشخص کنید و از روش save() برای ذخیره نتیجه به عنوان DOC استفاده کنید. API تبدیل فرمت فایل خروجی را بر اساس پسوند فایل مشخص شده تعیین می کند.

نمونه کد در Python برای تبدیل ODT به قالب DOC
فایلی را که می خواهید تبدیل کنید آپلود کنید
کد را اجرا کنید
قالب مورد نظر را از لیست انتخاب کنید
pip install aspose-words
کپی 🀄
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.odt")
doc.save("Output.doc")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.odt") doc.save("Output.doc") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.odt) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.doc") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.odt") doc.save("Output.doc") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.odt") shape.get_shape_renderer().save("Output.doc", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.doc))
کد را اجرا کنید
کد را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

چگونه تبدیل ODT به DOC Python

  1. Aspose.Words for Python via .NET نصب کنید.
  2. یک مرجع کتابخانه (وارد کردن کتابخانه) به Python خود اضافه کنید.
  3. فایل منبع ODT را در Python.
  4. با ارسال نام فایل خروجی با پسوند DOC save().
  5. نتیجه ODT به عنوان DOC.

Python برای تبدیل ODT به DOC

ما بسته های Python خود را در مخازن PyPi میزبانی می کنیم. لطفاً دستورالعمل های گام به گام نحوه نصب "Aspose.Words for Python via .NET" در محیط توسعه دهنده خود دنبال کنید.

سیستم مورد نیاز

این بسته با Python ≥3.5 و <3.12 سازگار است. اگر نرم‌افزاری برای لینوکس توسعه می‌دهید، لطفاً به الزامات اضافی برای gcc و libpython در مستندات محصول نگاهی بیندازید.

سایر تبدیل های پشتیبانی شده ODT

می توانید ODT به بسیاری از فرمت های فایل دیگر تبدیل کنید:

5%

در به‌روزرسانی‌های محصول Aspose مشترک شوید

خبرنامه ها و پیشنهادات ماهانه را مستقیماً به صندوق پستی خود تحویل بگیرید.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. تمامی حقوق محفوظ است.