JPG'i Python'de Word'ye dönüştürün

JPG i Word ye dönüştürmek için yüksek hızlı bir yazılım Python

Python'da üst düzey, platformdan bağımsız yazılım geliştirmek için belge dönüştürme API'mizi kullanın. Python JPG, Word ve diğer birçok belge biçimini içe ve dışa aktarmak için eksiksiz bir profesyonel yazılım çözümüdür.

Kod parçacığını görüntüle

Python kullanarak JPG'i Word'ye dönüştürün

JPG görüntülerini programlı olarak Word'ye dönüştürmeniz mi gerekiyor? Aspose.Words for Python via .NET ile herhangi bir geliştirici, yalnızca birkaç satır Python koduyla JPG'i Word belge formatına dönüştürebilir.

Modern görüntü işleme Python API, JPG görüntülerinden profesyonel kalitede bir Word belgesi oluşturur. En yüksek kalitede JPG'den Word'e dönüştürmeyi doğrudan tarayıcınızda test edin. Güçlü Python kitaplığı, JPG görüntülerinin neredeyse tüm Word formatlarına dönüştürülmesine olanak tanır.

JPG'i Python'da Word belgesi olarak kaydedin

Aşağıdaki örnek, Python'da JPG'in Word belge biçimine nasıl dönüştürüleceğini gösterir.

JPG görüntüsünü Word belge formatına dönüştürmek için kolay adımları izleyin. JPG dosyanızı yerel sürücüden okuyun, ardından gerekli dosya biçimini Word belge uzantısına göre belirterek belge biçiminde kaydedin. Hem JPG okuma hem de Word belge yazma için tam nitelikli dosya adlarını kullanabilirsiniz.

JPG i DOCX biçimine dönüştürmek için Python de kod örneği
Dönüştürmek istediğiniz dosyayı yükleyin
Kodu çalıştır
Listeden hedef formatı seçin
pip install aspose-words
Kopyala
import aspose.words as aw

doc = aw.Document()
builder = aw.DocumentBuilder(doc)

builder.insert_image("Input.jpg")

doc.save("Output.docx")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.jpg") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.jpg) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.jpg") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.jpg") shape.get_shape_renderer().save("Output.docx", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.docx))
Kodu çalıştır
Kodu sosyal medyada paylaşın:

JPG, Word nasıl dönüştürülür

  1. Aspose.Words for Python via .NET kurun.
  2. Python projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).
  3. Kaynak JPG dosyasını Python.
  4. Word uzantılı bir çıktı dosya adı ileterek save() yöntemini çağırın.
  5. JPG dönüşümünün sonucunu Word.

JPG 'i Word ye dönüştürmek için Python

Python paketlerimizi PyPi depolarında barındırıyoruz. "Aspose.Words for Python via .NET" geliştirici ortamınıza nasıl kuracağınızla ilgili adım adım talimatları izleyin.

sistem gereksinimleri

Bu paket Python ≥3.5 ve <3.12 ile uyumludur. Linux için yazılım geliştiriyorsanız, lütfen Ürün Belgelerinde gcc ve libpython için ek gereksinimlere bakın.

5%

Aspose Ürün Güncellemelerine Abone Olun

Doğrudan posta kutunuza teslim edilen aylık bültenleri ve teklifleri alın.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Her hakkı saklıdır.