JPG'i C#'de Word'ye dönüştürün

JPG i Word ye dönüştürmek için yüksek hızlı bir yazılım .NET

.NET ve .NET Core platformları için üst düzey, platformdan bağımsız yazılım geliştirmek için belge dönüştürme API'mizi kullanın. C#, F#, VB.NET JPG, Word ve diğer birçok belge biçimini içe ve dışa aktarmak için eksiksiz bir profesyonel yazılım çözümüdür.

Kod parçacığını görüntüle

C# kullanarak JPG'i Word'ye dönüştürün

JPG görüntülerini programlı olarak Word'ye dönüştürmeniz mi gerekiyor? Aspose.Words for .NET ile herhangi bir geliştirici, yalnızca birkaç satır C# koduyla JPG'i Word belge formatına dönüştürebilir.

Modern görüntü işleme C# API, JPG görüntülerinden profesyonel kalitede bir Word belgesi oluşturur. En yüksek kalitede JPG'den Word'e dönüştürmeyi doğrudan tarayıcınızda test edin. Güçlü C# kitaplığı, JPG görüntülerinin neredeyse tüm Word formatlarına dönüştürülmesine olanak tanır.

JPG'i C#'da Word belgesi olarak kaydedin

Aşağıdaki örnek, C#'da JPG'in Word belge biçimine nasıl dönüştürüleceğini gösterir.

JPG görüntüsünü Word belge formatına dönüştürmek için kolay adımları izleyin. JPG dosyanızı yerel sürücüden okuyun, ardından gerekli dosya biçimini Word belge uzantısına göre belirterek belge biçiminde kaydedin. Hem JPG okuma hem de Word belge yazma için tam nitelikli dosya adlarını kullanabilirsiniz.

JPG i DOCX biçimine dönüştürmek için C# de kod örneği
Dönüştürmek istediğiniz dosyayı yükleyin
Kodu çalıştır
Listeden hedef formatı seçin
dotnet add package Aspose.Words
Kopyala
using Aspose.Words;

var doc = new Document();
var builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.InsertImage("Input.jpg");

doc.Save("Output.docx");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.jpg"); doc.Save("Output.docx"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.jpg"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.docx"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.jpg"); doc.Save("Output.docx"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.jpg"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.docx", new ImageSaveOptions(SaveFormat.docx));
Kodu çalıştır
Kodu sosyal medyada paylaşın:

JPG, Word nasıl dönüştürülür

 1. Aspose.Words for .NET kurun.
 2. C# projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).
 3. Kaynak JPG dosyasını C#.
 4. Word uzantılı bir çıktı dosya adı ileterek Save() yöntemini çağırın.
 5. JPG dönüşümünün sonucunu Word.

JPG 'i Word ye dönüştürmek için C#

Aspose.Words for .NET sisteminize kurmak için üç alternatif seçenek vardır. Lütfen ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçin ve adım adım talimatları izleyin:

sistem gereksinimleri

Ürünümüz tamamen platformlar arasıdır ve tüm önemli .NET uygulamalarını destekler:

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

.NET kodunun temel donanıma veya işletim sistemine bağlı olmadığı, yalnızca bir Sanal Makineye bağlı olduğu sürece Windows, macOS, Android, iOS ve Linux için her türlü yazılımı geliştirmekte özgürsünüz. İlgili .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono veya Xamarin sürümünü yüklediğinizden emin olun.

C#, F#, VB.NET uygulamaları oluşturmak için Microsoft Visual Studio, Xamarin ve MonoDevelop entegre geliştirme ortamlarını kullanmanızı öneririz.

Daha fazla ayrıntı için lütfen Ürün Dokümantasyonuna bakın.

5%

Aspose Ürün Güncellemelerine Abone Olun

Doğrudan posta kutunuza teslim edilen aylık bültenleri ve teklifleri alın.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Her hakkı saklıdır.