Перетворити DOCX на EPUB у C++

Бібліотека високошвидкісного програмного забезпечення C++ для перетворення DOCX на EPUB

Використовуйте C++ щоб отримати максимальну швидкість перетворення DOCX до EPUB Це повне професійне програмне рішення для імпорту та експорту DOCX, EPUB та багатьох інших форматів документів із використанням C++.

Переглянути фрагмент коду

Перетворіть DOCX на EPUB у C++

Для розробників C++, які шукають безпроблемне рішення для перетворення DOCX у EPUB, Aspose.Words for C++ надає інтуїтивно зрозумілий і простий API перетворення файлів. Наше рішення дозволяє розробникам C++ легко конвертувати файли з одного формату в інший, що робить його незамінним інструментом для автоматизації завдань перетворення файлів.

Незалежно від того, чи працюєте ви з форматами файлів DOCX, EPUB чи іншими, Aspose.Words for C++ охоплює їх усі та забезпечує результати найвищої якості. Перевірте, як код C++ працює з вашими файлами DOCX прямо зараз.

Збережіть DOCX як EPUB у C++

У наступному прикладі показано, як конвертувати DOCX у EPUB лише за допомогою кількох рядків коду C++. Почніть із включення простору імен Aspose.Words у ваш проект C++. Далі вкажіть шлях до вхідного файлу та створіть об’єкт Document для завантаження вмісту DOCX. Потім потрібно вказати шлях до вихідного EPUB файлу і використати метод Save(), щоб зберегти результат як EPUB. API перетворення визначить формат вихідного файлу на основі вказаного розширення файлу.

Приклад коду в C++ для перетворення DOCX у EPUB формат
Завантажте файл, який потрібно конвертувати
Виконати код
Виберіть цільовий формат зі списку
dotnet add package Aspose.Words.Cpp
Копія
using namespace Aspose::Words;

auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.docx");
doc->Save(u"Output.epub");
using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.docx"); doc->Save(u"Output.epub"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.docx"); for (int page = 0; page < doc->get_PageCount(); page++) { auto extractedPage = doc->ExtractPages(page, 1); extractedPage->Save(String::Format(u"Output_{0}.epub", page + 1)); } using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); builder->InsertImage(u"Input.docx"); doc->Save(u"Output.epub"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); auto shape = builder->InsertImage(u"Input.docx"); shape->GetShapeRenderer()->Save(u"Output.epub", MakeObject<ImageSaveOptions>(SaveFormat::Svg));
Виконати код
Поділіться кодом у соціальних мережах:

Як перетворити DOCX у EPUB C++

  1. Встановіть Aspose.Words for C++.
  2. Додайте посилання на бібліотеку (імпортуйте бібліотеку) до свого проекту C++.
  3. Відкрийте вихідний DOCX C++ файл.
  4. Викличте Save(), передавши ім'я вихідного файлу з розширенням EPUB.
  5. Отримайте результат перетворення DOCX як EPUB.

C++ для перетворення DOCX на EPUB

Існує три варіанти встановлення Aspose.Words for C++ у ваше середовище розробника. Будь ласка, виберіть той, який відповідає вашим потребам, і дотримуйтесь покрокових інструкцій:

Системні вимоги

Ви можете використовувати цю бібліотеку C++ для розробки програмного забезпечення в Microsoft Windows, Linux та macOS:

  • GCC >= 6.3.0 та Clang >= 3.9.1 потрібні для Linux
  • Xcode >= 12.5.1, для macOS потрібні Clang та libc++

Якщо ви розробляєте програмне забезпечення для Linux або macOS, будь ласка, перевірте інформацію про додаткові бібліотечні залежності (пакети з відкритим кодом fontconfig та mesa-glu) у документації до продукту.

Інші підтримувані конверсії DOCX

Ви можете конвертувати DOCX у багато інших форматів файлів:

5%

Підпишіться на оновлення продукту Aspose

Отримуйте щомісячні інформаційні бюлетені та пропозиції безпосередньо на вашу поштову скриньку.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Всі права захищені.