Перетворити DOCX на EPUB у C#

.NET програмного забезпечення для перетворення DOCX на EPUB

Використовуйте наш API перетворення документів для розробки високорівневого, незалежного від платформи програмного забезпечення для .NET і .NET Core. Це повне професійне програмне рішення для імпорту та експорту DOCX, EPUB та багатьох інших форматів документів із використанням C#, F#, VB.NET.

Переглянути фрагмент коду

Перетворіть DOCX на EPUB у C#

Для розробників C#, які шукають безпроблемне рішення для перетворення DOCX у EPUB, Aspose.Words for .NET надає інтуїтивно зрозумілий і простий API перетворення файлів. Наше рішення дозволяє розробникам C# легко конвертувати файли з одного формату в інший, що робить його незамінним інструментом для автоматизації завдань перетворення файлів.

Незалежно від того, чи працюєте ви з форматами файлів DOCX, EPUB чи іншими, Aspose.Words for .NET охоплює їх усі та забезпечує результати найвищої якості. Перевірте, як код C# працює з вашими файлами DOCX прямо зараз.

Збережіть DOCX як EPUB у C#

У наступному прикладі показано, як конвертувати DOCX у EPUB лише за допомогою кількох рядків коду C#. Почніть із включення простору імен Aspose.Words у ваш проект C#. Далі вкажіть шлях до вхідного файлу та створіть об’єкт Document для завантаження вмісту DOCX. Потім потрібно вказати шлях до вихідного EPUB файлу і використати метод Save(), щоб зберегти результат як EPUB. API перетворення визначить формат вихідного файлу на основі вказаного розширення файлу.

Приклад коду в C# для перетворення DOCX у EPUB формат
Завантажте файл, який потрібно конвертувати
Виконати код
Виберіть цільовий формат зі списку
dotnet add package Aspose.Words
Копія
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.docx");
doc.Save("Output.epub");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.docx"); doc.Save("Output.epub"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.docx"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.epub"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.docx"); doc.Save("Output.epub"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.docx"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.epub", new ImageSaveOptions(SaveFormat.epub));
Виконати код
Поділіться кодом у соціальних мережах:

Як перетворити DOCX у EPUB C#

 1. Встановіть Aspose.Words for .NET.
 2. Додайте посилання на бібліотеку (імпортуйте бібліотеку) до свого проекту C#.
 3. Відкрийте вихідний DOCX C# файл.
 4. Викличте Save(), передавши ім'я вихідного файлу з розширенням EPUB.
 5. Отримайте результат перетворення DOCX як EPUB.

C# для перетворення DOCX на EPUB

Є три альтернативні варіанти встановлення "Aspose.Words для .NET" у вашу систему. Будь ласка, виберіть той, який відповідає вашим потребам, і дотримуйтесь покрокових інструкцій:

Системні вимоги

Наш продукт є повністю кросплатформним і підтримує всі основні реалізації .NET:

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

Оскільки код .NET не залежить від основного апаратного забезпечення чи операційної системи, а залежить лише від віртуальної машини, ви можете вільно розробляти будь-яке програмне забезпечення для Windows, macOS, Android, iOS і Linux. Просто переконайтеся, що ви встановили відповідну версію .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono або Xamarin.

Ми рекомендуємо використовувати інтегровані середовища розробки Microsoft Visual Studio, Xamarin і MonoDevelop для створення програм C#, F#, VB.NET.

Для отримання додаткової інформації зверніться до документації продукту.

Інші підтримувані конверсії DOCX

Ви можете конвертувати DOCX у багато інших форматів файлів:

5%

Підпишіться на оновлення продукту Aspose

Отримуйте щомісячні інформаційні бюлетені та пропозиції безпосередньо на вашу поштову скриньку.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Всі права захищені.