Перетворити PDF на DOCX у C#

.NET програмного забезпечення для перетворення PDF на DOCX

Використовуйте наш API перетворення документів для розробки високорівневого, незалежного від платформи програмного забезпечення для .NET і .NET Core. Це повне професійне програмне рішення для імпорту та експорту PDF, DOCX та багатьох інших форматів документів із використанням C#, F#, VB.NET.

Переглянути фрагмент коду

Перетворіть PDF на DOCX за допомогою C#

Потрібно програмно конвертувати документ із формату PDF у DOCX формат? За допомогою Aspose.Words для .NET будь-який розробник може конвертувати документи з формату PDF у DOCX формат за допомогою лише кількох рядків коду C#.

Сучасний API обробки документів C# створює документ DOCX із PDF професійної якості. Перевірте найвищу якість перетворення PDF у DOCX прямо у своєму браузері. Потужна бібліотека C# дозволяє конвертувати файли PDF практично в усі формати документів DOCX.

Збережіть PDF як документ DOCX у C#

У наступному прикладі показано, як конвертувати формат документа PDF у DOCX формат у C#.

Виконайте прості кроки, щоб перетворити файл PDF у формат документа DOCX. Прочитайте свій файл PDF з локального диска, а потім просто збережіть його у форматі документа DOCX, вказавши необхідний формат файлу за необхідним розширенням DOCX. Як для читання PDF, так і для запису документа DOCX ви можете використовувати повні імена файлів. Вміст і форматування вихідного DOCX будуть ідентичні оригінальному документу PDF.

Приклад коду в C# для перетворення PDF у DOCX формат
Завантажте файл, який потрібно конвертувати
Виконати код
Виберіть цільовий формат зі списку
dotnet add package Aspose.Words
Копія
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.pdf");
doc.Save("Output.docx");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.pdf"); doc.Save("Output.docx"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.pdf"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.docx"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.pdf"); doc.Save("Output.docx"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.pdf"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.docx", new ImageSaveOptions(SaveFormat.docx));
Виконати код
Поділіться кодом у соціальних мережах:

Як перетворити PDF у DOCX C#

 1. Встановіть Aspose.Words for .NET.
 2. Додайте посилання на бібліотеку (імпортуйте бібліотеку) до свого проекту C#.
 3. Відкрийте вихідний PDF C# файл.
 4. Викличте Save(), передавши ім'я вихідного файлу з розширенням DOCX.
 5. Отримайте результат перетворення PDF як DOCX.

C# для перетворення PDF на DOCX

Є три альтернативні варіанти встановлення "Aspose.Words для .NET" у вашу систему. Будь ласка, виберіть той, який відповідає вашим потребам, і дотримуйтесь покрокових інструкцій:

Системні вимоги

Наш продукт є повністю кросплатформним і підтримує всі основні реалізації .NET:

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

Оскільки код .NET не залежить від основного апаратного забезпечення чи операційної системи, а залежить лише від віртуальної машини, ви можете вільно розробляти будь-яке програмне забезпечення для Windows, macOS, Android, iOS і Linux. Просто переконайтеся, що ви встановили відповідну версію .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono або Xamarin.

Ми рекомендуємо використовувати інтегровані середовища розробки Microsoft Visual Studio, Xamarin і MonoDevelop для створення програм C#, F#, VB.NET.

Для отримання додаткової інформації зверніться до документації продукту.

Інші підтримувані конверсії PDF

Ви можете конвертувати PDF у багато інших форматів файлів:

5%

Підпишіться на оновлення продукту Aspose

Отримуйте щомісячні інформаційні бюлетені та пропозиції безпосередньо на вашу поштову скриньку.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Всі права захищені.