Перетворити PDF на XPS у C#

.NET програмного забезпечення для перетворення PDF на XPS

Використовуйте наш API перетворення документів для розробки високорівневого, незалежного від платформи програмного забезпечення для .NET і .NET Core. Це повне професійне програмне рішення для імпорту та експорту PDF, XPS та багатьох інших форматів документів із використанням C#, F#, VB.NET.

Переглянути фрагмент коду

Перетворіть PDF на XPS у C#

Для розробників C#, які шукають безпроблемне рішення для перетворення PDF у XPS, Aspose.Words for .NET надає інтуїтивно зрозумілий і простий API перетворення файлів. Наше рішення дозволяє розробникам C# легко конвертувати файли з одного формату в інший, що робить його незамінним інструментом для автоматизації завдань перетворення файлів.

Незалежно від того, чи працюєте ви з форматами файлів PDF, XPS чи іншими, Aspose.Words for .NET охоплює їх усі та забезпечує результати найвищої якості. Перевірте, як код C# працює з вашими файлами PDF прямо зараз.

Збережіть PDF як XPS у C#

У наступному прикладі показано, як конвертувати PDF у XPS лише за допомогою кількох рядків коду C#. Почніть із включення простору імен Aspose.Words у ваш проект C#. Далі вкажіть шлях до вхідного файлу та створіть об’єкт Document для завантаження вмісту PDF. Потім потрібно вказати шлях до вихідного XPS файлу і використати метод Save(), щоб зберегти результат як XPS. API перетворення визначить формат вихідного файлу на основі вказаного розширення файлу.

Приклад коду в C# для перетворення PDF у XPS формат
Завантажте файл, який потрібно конвертувати
Виконати код
Виберіть цільовий формат зі списку
dotnet add package Aspose.Words
Копія
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.pdf");
doc.Save("Output.xps");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.pdf"); doc.Save("Output.xps"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.pdf"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.xps"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.pdf"); doc.Save("Output.xps"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.pdf"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.xps", new ImageSaveOptions(SaveFormat.xps));
Виконати код
Поділіться кодом у соціальних мережах:

Як перетворити PDF у XPS C#

 1. Встановіть Aspose.Words for .NET.
 2. Додайте посилання на бібліотеку (імпортуйте бібліотеку) до свого проекту C#.
 3. Відкрийте вихідний PDF C# файл.
 4. Викличте Save(), передавши ім'я вихідного файлу з розширенням XPS.
 5. Отримайте результат перетворення PDF як XPS.

C# для перетворення PDF на XPS

Є три альтернативні варіанти встановлення "Aspose.Words для .NET" у вашу систему. Будь ласка, виберіть той, який відповідає вашим потребам, і дотримуйтесь покрокових інструкцій:

Системні вимоги

Наш продукт є повністю кросплатформним і підтримує всі основні реалізації .NET:

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

Оскільки код .NET не залежить від основного апаратного забезпечення чи операційної системи, а залежить лише від віртуальної машини, ви можете вільно розробляти будь-яке програмне забезпечення для Windows, macOS, Android, iOS і Linux. Просто переконайтеся, що ви встановили відповідну версію .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono або Xamarin.

Ми рекомендуємо використовувати інтегровані середовища розробки Microsoft Visual Studio, Xamarin і MonoDevelop для створення програм C#, F#, VB.NET.

Для отримання додаткової інформації зверніться до документації продукту.

Інші підтримувані конверсії PDF

Ви можете конвертувати PDF у багато інших форматів файлів:

5%

Підпишіться на оновлення продукту Aspose

Отримуйте щомісячні інформаційні бюлетені та пропозиції безпосередньо на вашу поштову скриньку.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Всі права захищені.