C++ üzerinden PDFA dosyasını SVG öğesine dönüştürün

PDFA SVG C++ dönüştürme. Programcılar, uygulama türlerinde VC++, GNU C++ ile SVG toplu PDFA dosyalarına toplu dönüştürme için API örnek kodunu kullanabilir.

PDFA dosyasını C++ içinde SVG öğesine dönüştürün

PDFA dosyasını SVG ’e nasıl dönüştürebilirim? Modern bir belge işleme C++ API’si ile bir belgeyi programlı olarak PDFA biçiminden SVG formatına kolayca dönüştürebilirsiniz. Dosyaları yüksek kalitede dönüştürmek için sadece birkaç satır C++ kodu kullanın. Aspose.PDF kütüphanesi, herhangi bir geliştiricinin C++ kullanarak PDFA SVG dosyasını dönüştürme görevlerini verimli bir şekilde çözmesine olanak tanır.

Kod parçacığı ve diğer olası dönüşüm biçimleri hakkında daha ayrıntılı bir açıklama için Belgeler sayfalarına bakın. Ayrıca, kütüphanemiz tarafından desteklenen diğer dönüşümler biçimlerini de kontrol edebilirsiniz.

PDFA dosyasını SVG olarak dönüştürmek için, C++ platformu için zengin özelliklere sahip, güçlü ve kullanımı kolay bir dönüşüm API’si olan C++ için Aspose.PDF API’sini kullanacağız. Dokümantasyon sayfalarında Kitaplığı Yükleme ayrıntılarını kontrol edin. Kütüphanenin avantajlarını doğrulamak için PDFA ile SVG kod snippet’i dönüştürmeyi deneyin. NuGet paket yöneticisini açın, Aspose.PDF dosyasını arayın ve yükleyin. Paket Yöneticisi Konsolu’ndan aşağıdaki komutu da kullanabilirsiniz:

Package Manager Console

PM > Install-Package Aspose.PDF.Cpp

PDFA SVG öğesine dönüştürme


C++ geliştiricileri PDFA dosyalarını sadece birkaç satır kod içinde SVG dosyalarına kolayca yükleyebilir ve dönüştürebilir.

  1. Yeni bir Belge Başlatma
  2. Çıktı dosya yolunu ve SaveFormat.Svg dosyasını parametre olarak geçirirken Document.Save yöntemini çağırın
  3. Çıktı SVG dosyasını kaydedin

Sistem Gereksinimleri


C++ için Aspose.PDF, tüm önemli işletim sistemlerinde desteklenir. Sadece aşağıdaki önkoşullara sahip olduğunuzdan emin olun.

  • Microsoft Windows veya Windows 32 bit, Windows 64 bit ve Linux 64 bit için C++ Çalışma Zamanı Ortamı ile uyumlu bir işletim sistemi.
  • Microsoft Visual Studio gibi geliştirme ortamı.
  • Aspose.PDF for C++ DLL için projenizde başvurulan.

C++ içinde PDFA SVG öğesine nasıl dönüştürüleceğini gösteren bir örnek aşağıda verilmiştir. PDFA dosyanızı SVG formatına dönüştürmek için bu kolay adımları takip edebilirsiniz. Önce PDFA dosyanızı yükleyin ve ardından bir SVG dosyası olarak kaydedin. Hem PDFA okuma hem de SVG yazma için tam nitelikli dosya adlarını kullanabilirsiniz. Çıktı SVG içeriği ve biçimlendirmesi orijinal PDFA belgesiyle aynı olacaktır.

Örnek: PDFA'yi C++ aracılığıyla SVG'a dönüştürün

Örnek: PDFA'yi C++ aracılığıyla SVG'a dönüştürün

Input file:

File not added

Output format:

SVG

Output file:

// Load the PDFA.
auto doc = MakeObject<Document>(u"sourceFile.pdfa");

// Save in SVG format.
doc->Save(u"convertedFile.svg", SaveFormat::Svg);

C++ kütüphanesi PDFA SVG dosyasına dönüştürmek için

C++ için Aspose.PDF, Adobe Acrobat kullanmadan PDF belgeleri oluşturmak okumak ve işlemek için geliştiriciler sağlayan güçlü bir işlem kütüphanesidir. Form oluşturma, metin ekleme/düzenleme, PDF sayfalarını değiştirme, ek açıklamalar ekleme, özel yazı tiplerini işleme ve çok daha fazlası gibi çok çeşitli özellikler sunar.

C++ için Aspose.PDF kendi uygulamalarına PDF işleme yetenekleri eklemek için geliştiriciler sağlayan bir kütüphanedir. API, Adobe Acrobat kullanmadan PDF dosyalarını oluşturmak veya okumak, dönüştürmek ve işlemek için her türlü 32 bit ve 64 bit uygulama oluşturmak için kullanılabilir.

API referansında C++ kütüphanesi için Aspose.PDF içinde her sınıf ve yöntem için ayrıntılı açıklama ve örnekler bulabilirsiniz. Ve ayrıca bir Dokümantasyon görüntülemenizi öneririz.