C++ üzerinden TEX dosyasını XLSX öğesine dönüştürün

TEX XLSX C++ dönüştürme. Programcılar, uygulama türlerinde VC++, GNU C++ ile XLSX toplu TEX dosyalarına toplu dönüştürme için API örnek kodunu kullanabilir.

TEX dosyasını C++ içinde XLSX öğesine dönüştürün

TEX dosyasını XLSX ’e nasıl dönüştürebilirim? Modern bir belge işleme C++ API’si ile bir belgeyi programlı olarak TEX biçiminden XLSX formatına kolayca dönüştürebilirsiniz. Dosyaları yüksek kalitede dönüştürmek için sadece birkaç satır C++ kodu kullanın. Aspose.PDF kütüphanesi, herhangi bir geliştiricinin C++ kullanarak TEX XLSX dosyasını dönüştürme görevlerini verimli bir şekilde çözmesine olanak tanır.

Kod parçacığı ve diğer olası dönüşüm biçimleri hakkında daha ayrıntılı bir açıklama için Belgeler sayfalarına bakın. Ayrıca, kütüphanemiz tarafından desteklenen diğer dönüşümler biçimlerini de kontrol edebilirsiniz.

TEX dosyasını XLSX olarak dönüştürmek için, C++ platformu için zengin özelliklere sahip, güçlü ve kullanımı kolay bir dönüşüm API’si olan C++ için Aspose.PDF API’sini kullanacağız. Dokümantasyon sayfalarında Kitaplığı Yükleme ayrıntılarını kontrol edin. Kütüphanenin avantajlarını doğrulamak için TEX ile XLSX kod snippet’i dönüştürmeyi deneyin. NuGet paket yöneticisini açın, Aspose.PDF dosyasını arayın ve yükleyin. Paket Yöneticisi Konsolu’ndan aşağıdaki komutu da kullanabilirsiniz:

Package Manager Console

PM > Install-Package Aspose.PDF.Cpp

TEX XLSX öğesine dönüştürme


C++ geliştiricileri TEX dosyalarını sadece birkaç satır kod içinde XLSX dosyalarına kolayca yükleyebilir ve dönüştürebilir.

  1. Yeni bir Belge Başlatma
  2. Çıktı dosya yolunu ve SaveFormat.Xlsx dosyasını parametre olarak geçirirken Document.Save yöntemini çağırın
  3. Çıktı XLSX dosyasını kaydedin

Sistem Gereksinimleri


C++ için Aspose.PDF, tüm önemli işletim sistemlerinde desteklenir. Sadece aşağıdaki önkoşullara sahip olduğunuzdan emin olun.

  • Microsoft Windows veya Windows 32 bit, Windows 64 bit ve Linux 64 bit için C++ Çalışma Zamanı Ortamı ile uyumlu bir işletim sistemi.
  • Microsoft Visual Studio gibi geliştirme ortamı.
  • Aspose.PDF for C++ DLL için projenizde başvurulan.

C++ içinde TEX XLSX öğesine nasıl dönüştürüleceğini gösteren bir örnek aşağıda verilmiştir. TEX dosyanızı XLSX formatına dönüştürmek için bu kolay adımları takip edebilirsiniz. Önce TEX dosyanızı yükleyin ve ardından bir XLSX dosyası olarak kaydedin. Hem TEX okuma hem de XLSX yazma için tam nitelikli dosya adlarını kullanabilirsiniz. Çıktı XLSX içeriği ve biçimlendirmesi orijinal TEX belgesiyle aynı olacaktır.

Örnek: TEX'yi C++ aracılığıyla XLSX'a dönüştürün

Örnek: TEX'yi C++ aracılığıyla XLSX'a dönüştürün

Input file:

File not added

Output format:

XLSX

Output file:

// Load the TEX.
auto doc = MakeObject<Document>(u"sourceFile.tex");

// Save in XLSX format.
doc->Save(u"convertedFile.xlsx", SaveFormat::Xlsx);

C++ kütüphanesi TEX XLSX dosyasına dönüştürmek için

C++ için Aspose.PDF, Adobe Acrobat kullanmadan PDF belgeleri oluşturmak okumak ve işlemek için geliştiriciler sağlayan güçlü bir işlem kütüphanesidir. Form oluşturma, metin ekleme/düzenleme, PDF sayfalarını değiştirme, ek açıklamalar ekleme, özel yazı tiplerini işleme ve çok daha fazlası gibi çok çeşitli özellikler sunar.

C++ için Aspose.PDF kendi uygulamalarına PDF işleme yetenekleri eklemek için geliştiriciler sağlayan bir kütüphanedir. API, Adobe Acrobat kullanmadan PDF dosyalarını oluşturmak veya okumak, dönüştürmek ve işlemek için her türlü 32 bit ve 64 bit uygulama oluşturmak için kullanılabilir.

API referansında C++ kütüphanesi için Aspose.PDF içinde her sınıf ve yöntem için ayrıntılı açıklama ve örnekler bulabilirsiniz. Ve ayrıca bir Dokümantasyon görüntülemenizi öneririz.