Võrrelge Word või PDF dokumente C++ keeles

Kõrge täpsusega C++ teek, et võrrelda kahte dokumenti PDF, Word, HTML, TXT, MD- ja muudes vormingutes

Meie programmeerimisliidese abil saate võrrelda kahte faili ja leida nendevahelise erinevuse. Teisisõnu on meie C++ teek võimas failide erinevuse kontrollija. Pärast Document Comparison API kasutamist saate tulemuse hankida ja salvestada DOCX, PDF, DOC ja mõnes muus vormingus.

Mis on dokumentide võrdlus

Dokumentide võrdlemine on väga keeruline funktsioon. Kuid me rakendasime oma lahenduse nii, et saaksite võimalikult täpse tulemuse. Selle asemel, et otsida dokumentide erinevusi käsitsi, kasutage dokumentide võrdlemiseks meie C++ API t.

Dokumentide võrdlemine toimub sõnade võrdlemise teel tähemärkide või tervete sõnade tasemel. Sel juhul, kui muudeti ainult tähemärki, tõstetakse see sõna esile kui tervik muutus.

Kõige populaarsemad on Word Compare ja PDF Compare. Seetõttu näitame C++ Comparison API t, kasutades Word failide võrdlemise ja PDF dokumentide võrdlemise näidet.

Võrrelge PDF faile kasutades C++

PDF failide programmiline võrdlemine on tänapäevase digitaalse töövoo tüüpiline ülesanne. See võib olla vajalik, kui te pole kindel, et teie dokumenti pole muudetud. Või kui teate, et teie algset PDF i on värskendatud ja soovite teada, kuidas.

Kahe PDF i võrdlemiseks kinnitage need lihtsalt meie C++ teegiga. See võimaldab teil PDF i eristada ja leida isegi väikseid muudatusi, mis oleksid inimsilmale nähtamatud.

Võrrelge Word dokumente rakenduses C++

Kahe Word dokumendi võrdlemiseks rakenduses C++ peate tegema sama: eristage need meie võimsa C++ teegi abil alloleva näite kaudu.

Erinevalt PDF idest on Word dokumente lihtsam muuta, mistõttu võib olla nii oluline Word dokumentide võrdlemine, kui peate veenduma, et mõned selle osad või terve fail on muutmata.

Kahe faili võrdlemine

Meie lahenduse C++ toimimise testimiseks ja kahe faili eristamiseks importige failid, mida soovite võrrelda, ja valige ekspordi failivorming. Pärast failide võrdlemist laaditakse selle võrdluse erinevust sisaldav dokument automaatselt alla.

Pange tähele, et võrreldavatel dokumentidel ei tohiks enne võrdlusmeetodi kutsumist olla parandusi, seega hoolitsesime selle eest oma näites:

Võrrelge dokumente C++ keeles
Sisendfailid
Laadige üles võrreldav fail
Käivita kood
Laadige võrdlemiseks üles teine fail
Väljundvorming
Valige loendist sihtvorming
using namespace Aspose::Words;

auto docA = MakeObject<Document>(u"Input1.docx");
auto docB = MakeObject<Document>(u"Input2.docx");

// Enne võrdlemist ei tohiks teha parandusi.
docA->AcceptAllRevisions();
docB->AcceptAllRevisions();

docA->Compare(docB, u"Author Name", time(0));
docA->Save(u"Output.docx");
Käivita kood

Kuidas võrrelda kahte tekstifaili C++ s

  1. Installige 'Aspose.Words for C++'
  2. Lisage oma C++ projekti teegi viide (importige teeki).
  3. Laadige võrdlemiseks kaks dokumenti
  4. Enne meetodi 'Compare()' kutsumist nõustuge kõigi muudatustega
  5. Kahe dokumendi võrdlemiseks helistage meetodile 'Compare()'.
  6. Kutsuge meetod 'Save()', edastades nõutava laiendiga väljundfailinime
  7. Hankige tihendamise tulemus eraldi failina

C++ teek dokumentide võrdlemiseks

Aspose.Words for C++ installimiseks oma arendajakeskkonda on kolm võimalust. Valige üks, mis sarnaneb teie vajadustega, ja järgige samm-sammult juhiseid:

Nõuded süsteemile

Seda C++ raamatukogu saate kasutada tarkvara arendamiseks Microsoft Windows, Linuxi ja macOS -i operatsioonisüsteemides:

  • Linuxi jaoks on vaja GCC >= 6.3.0 ja Clang >= 3.9.1
  • libc++ on vaja Xcode >= 12.5.1, Clang ja libC++

Kui teil arendada tarkvara Linux või MacOS, kontrollige teavet täiendavate raamatukogu sõltuvusi (fontconfig ja mesa-glu avatud lähtekoodiga paketid) in Toote dokumentatsioon.

Võrdluseks kõige populaarsemad failivormingud

5%

Tellige Aspose'i tootevärskendused

Saate igakuiseid uudiskirju ja pakkumisi otse teie postkasti.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Kõik õigused kaitstud.