Teisendage Word, PDF i ja veebidokumente keeles C#

Kiire tarkvara .NET teek kontoridokumentide teisendamiseks erinevatesse failivormingutesse

Kasutage meie dokumentide teisendamise API d, et arendada kõrgetasemelist platvormist sõltumatut tarkvara .NET ja .NET Core platvormidele. See on võimas tarkvaralahendus Word, PDF i, veebidokumentide importimiseks ja eksportimiseks, kasutades C#, F#, VB.NET ja mis tahes muud CLI/CLS ühilduvat programmeerimiskeelt.

Kuva koodilõik

Teisendage dokumente erinevate vormingute vahel, kasutades C#

Kas vajate dokumenti programmiliselt ühest vormingust teise teisendada? Rakendusega Aspose.Words for .NET saate faile teisendada, kasutades vaid mõnda C# koodirida.

Võimas .NET teisendus API võimaldab teisendada dokumente paljudesse populaarsetesse vormingutesse professionaalse kvaliteediga:

 • Microsoft Word: DOC, DOCX, RTF, DOT, DOTX, DOTM, DOCM
 • OpenOffice: ODT, OTT
 • Fikseeritud paigutus: PDF, XPS, OpenXPS, PostScript
 • Pildid: JPG, PNG, TIFF, BMP, SVG, EMF, GIF
 • Veeb: HTML, MHTML
 • Muud: EPUB, MOBI, Xaml, PCL jne.

Järgmine näide näitab, kuidas teisendada dokumenti C#. Laadige fail kohalikult draivilt, seejärel lihtsalt salvestage see, määrates laiendis vajaliku failivormingu. Nii sisend- kui ka väljundfailide jaoks saate kasutada täiskvalifitseeritud failinimesid. Väljundi sisu ja vorming on identsed originaaldokumendiga.

Koodinäide keeles C# dokumendivormingute teisendamiseks
Laadige üles fail, mida soovite teisendada
Käivita kood
Valige loendist sihtvorming
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.docx");
doc.Save("Output.pdf");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.docx"); doc.Save("Output.pdf"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.docx"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.pdf"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.docx"); doc.Save("Output.pdf"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.docx"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.pdf", new ImageSaveOptions(SaveFormat.pdf));
Käivita kood
Jaga koodi sotsiaalmeedias:

Kuidas teisendada PDF, Word, JPG ja muid failivorminguid rakenduses C#

 1. Installige 'Aspose.Words for .NET'.
 2. C# projektile teegi viide (importige teek).
 3. Avage lähtefail rakenduses C#.
 4. Kutsuge 'Save()', edastades nõutava laiendiga väljundfailinime.
 5. Hankige teisendamise tulemus eraldi failina.

C# teek failide teisendamiseks

Aspose.Words for .NET installimiseks oma süsteemi on kolm alternatiivset võimalust. Valige üks, mis sarnaneb teie vajadustega, ja järgige samm-sammult juhiseid:

Nõuded süsteemile

Meie toode on täielikult platvormideülene ja toetab kõiki peamisi .NET i rakendusi, mis järgivad '.NET Standard 2.0' spetsifikatsiooni:

 • Microsofti .NET Framework, alustades kõige varasemast 2.0 versioonist ja lõpetades uusima '.NET Framework 4.8'
 • .NET Core, alustades kõige varasemast versioonist 2.0 ja lõpetades '.NET 6'
 • Mono >= 2.6.7

Niipalju kui .NET -kood ei sõltu aluseks olevast riistvarast või operatsioonisüsteemist, vaid ainult virtuaalmasinast, võite vabalt arendada mis tahes tarkvara Windowsi, macOS -i, Androidi, iOS -i ja Linuxi jaoks. Lihtsalt veenduge, et olete installinud vastava versiooni .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono või Xamarin.

C#, F#, VB.NET rakenduste loomiseks soovitame kasutada Microsoft Visual Studio, Xamarin ja MonoDevelop integreeritud arenduskeskkondi.

Lisateavet leiate toote dokumentatsioonist.

5%

Tellige Aspose'i tootevärskendused

Saate igakuiseid uudiskirju ja pakkumisi otse teie postkasti.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Kõik õigused kaitstud.