המר PDF ל XPS ב C#

ספריית .NET במהירות גבוהה PDF ל XPS

השתמש ב API שלנו להמרת מסמכים כדי לפתח תוכנה עצמאית ברמה גבוהה עבור פלטפורמות .NET ו-. .NET Core. זהו פתרון תוכנה מקצועי מלא לייבוא וייצוא של PDF, XPS ופורמטים רבים אחרים של מסמכים באמצעות C#, F#, VB.NET.

הצג את קטע הקוד

המר PDF ל-XPS ב-C#

עבור מפתחי C# המחפשים פתרון חלק להמרת PDF ל-XPS, Aspose.Words for .NET מספקת ממשק API להמרת קבצים אינטואיטיבי ופשוט. הפתרון שלנו מאפשר למפתחי C# להמיר בקלות קבצים מפורמט אחד למשנהו, מה שהופך אותו לכלי הכרחי לאוטומציה של משימות המרת קבצים.

בין אם אתה עובד עם PDF, XPS או פורמטים אחרים של קבצים, Aspose.Words for .NET מכסה את כולם ומבטיחה את התוצאות האיכותיות ביותר. בדוק כיצד פועל הקוד C# עם קבצי ה-PDF שלך כעת.

שמור PDF כ-XPS ב-C#

הדוגמה הבאה מדגימה כיצד להמיר PDF ל-XPS עם מספר שורות בלבד של קוד C#. התחל על ידי הכללת מרחב השמות Aspose.Words בפרויקט C# שלך. לאחר מכן, ציין את הנתיב לקובץ הקלט וצור אובייקט Document לטעינת תוכן PDF. לאחר מכן עליך לציין את הנתיב לקובץ הפלט XPS ולהשתמש בשיטת Save() כדי לשמור את התוצאה כ-XPS. ממשק API ההמרה יקבע את פורמט קובץ הפלט בהתבסס על סיומת הקובץ שצוינה.

דוגמה לקוד ב C# להמרת PDF ל XPS פורמט
העלה קובץ שברצונך להמיר
הפעל קוד
בחר את פורמט היעד מהרשימה
dotnet add package Aspose.Words
עותק
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.pdf");
doc.Save("Output.xps");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.pdf"); doc.Save("Output.xps"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.pdf"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.xps"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.pdf"); doc.Save("Output.xps"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.pdf"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.xps", new ImageSaveOptions(SaveFormat.xps));
הפעל קוד
שתפו את הקוד ברשתות החברתיות:

כיצד להמיר PDF ל XPS

 1. התקן את Aspose.Words for .NET.
 2. הוסף הפניה לספרייה (ייבא את הספרייה) לפרויקט C#.
 3. פתח את קובץ PDF C#.
 4. התקשר Save(), העברת שם קובץ פלט עם סיומת XPS.
 5. קבל את התוצאה של המרה PDF XPS.

ספריית C# PDF ל XPS

ישנן שלוש אפשרויות חלופיות להתקנת "Aspose.Words עבור .NET" במערכת שלך. אנא בחר אחד שדומה לצרכים שלך ופעל לפי ההוראות המפורטות:

דרישות מערכת

המוצר שלנו הוא חוצה פלטפורמות לחלוטין ותומך בכל ההטמעות העיקריות של NET.

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

ככל שקוד .NET אינו תלוי בחומרה או במערכת ההפעלה הבסיסית, אלא רק במכונה וירטואלית, אתה חופשי לפתח כל סוג של תוכנה עבור Windows, macOS, Android, iOS ו-Linux. רק ודא שהתקנת את הגרסה המתאימה של .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono או Xamarin.

אנו ממליצים להשתמש בסביבות פיתוח משולבות של Microsoft Visual Studio, Xamarin ו-MonoDevelop ליצירת יישומי C#, F#, VB.NET.

לפרטים נוספים, עיין בתיעוד המוצר.

5%

הירשם לעדכוני מוצר Aspose

קבל ניוזלטרים והצעות חודשיים שנשלחו ישירות לתיבת הדואר שלך.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. כל הזכויות שמורות.