Konvertēt PDF uz XPS šādā valodā: C#

Ātrgaitas programmatūra .NET bibliotēka PDF konvertēšanai uz XPS

Izmantojiet mūsu dokumentu konvertēšanas API, lai izstrādātu augsta līmeņa, no platformas neatkarīgu programmatūru .NET un .NET Core platformām. Šis ir pilnīgs profesionāls programmatūras risinājums, lai importētu un eksportētu PDF, XPS un daudzus citus dokumentu formātus, izmantojot C#, F#, VB.NET.

Skatīt koda fragmentu

Konvertējiet PDF uz XPS programmā C#

C# izstrādātājiem, kuri meklē nevainojamu risinājumu PDF konvertēšanai uz XPS, Aspose.Words for .NET nodrošina intuitīvu un vienkāršu failu konvertēšanas API. Mūsu risinājums ļauj C# izstrādātājiem viegli konvertēt failus no viena formāta uz citu, padarot to par neaizstājamu rīku failu konvertēšanas uzdevumu automatizēšanai.

Neatkarīgi no tā, vai strādājat ar PDF, XPS vai citiem failu formātiem, Aspose.Words for .NET aptver tos visus un nodrošina augstākās kvalitātes rezultātus. Pārbaudiet, kā C# kods pašlaik darbojas ar jūsu PDF failiem.

Saglabājiet PDF kā XPS pakalpojumā C#

Šis piemērs parāda, kā pārveidot PDF par XPS, izmantojot tikai dažas C# koda rindiņas. Sāciet, iekļaujot Aspose.Words nosaukumvietu savā C# projektā. Pēc tam norādiet ceļu uz ievades failu un izveidojiet Document objektu, lai ielādētu PDF saturu. Pēc tam jums jānorāda ceļš uz XPS izvades failu un jāizmanto Save() metode, lai saglabātu rezultātu kā XPS. Konversijas API noteiks izvades faila formātu, pamatojoties uz norādīto faila paplašinājumu.

Koda piemērs valodā C# lai pārveidotu PDF XPS formātā
Augšupielādējiet failu, kuru vēlaties konvertēt
Palaist kodu
Sarakstā atlasiet mērķa formātu
dotnet add package Aspose.Words
Kopēt
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.pdf");
doc.Save("Output.xps");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.pdf"); doc.Save("Output.xps"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.pdf"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.xps"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.pdf"); doc.Save("Output.xps"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.pdf"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.xps", new ImageSaveOptions(SaveFormat.xps));
Palaist kodu
Kopīgojiet kodu sociālajos medijos:

Kā pārvērst PDF par XPS

 1. Instalējiet Aspose.Words for .NET.
 2. Pievienojiet bibliotēkas atsauci (importējiet bibliotēku) savam C# projektam.
 3. Atveriet avota PDF failu mapē C#.
 4. Izsauciet Save(), nododot izvades faila nosaukumu ar paplašinājumu XPS.
 5. Iegūstiet PDF reklāmguvuma rezultātu kā XPS.

C# bibliotēka, lai pārvērstu PDF par XPS

Ir trīs alternatīvas iespējas, lai sistēmā instalētu 'Aspose.Words for .NET'. Lūdzu, izvēlieties to, kas atbilst jūsu vajadzībām, un izpildiet soli pa solim sniegtos norādījumus:

Sistēmas prasības

Mūsu produkts ir pilnībā vairāku platformu un atbalsta visas galvenās .NET implementācijas:

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

Ciktāl .NET kods nav atkarīgs no pamatā esošās aparatūras vai operētājsistēmas, bet tikai no virtuālās mašīnas, jūs varat brīvi izstrādāt jebkāda veida programmatūru operētājsistēmai Windows, macOS, Android, iOS un Linux. Vienkārši pārliecinieties, vai esat instalējis atbilstošo .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono vai Xamarin versiju.

Mēs iesakām izmantot Microsoft Visual Studio, Xamarin un MonoDevelop integrētās izstrādes vides, lai izveidotu C#, F#, VB.NET lietojumprogrammas.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet produkta dokumentāciju.

5%

Abonējiet Aspose produktu atjauninājumus

Saņemiet ikmēneša biļetenus un piedāvājumus, kas tiek piegādāti tieši jūsu pastkastē.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Visas tiesības aizsargātas.