Konvertuoti HTML į DOC C++

Greita programinės įrangos C++ biblioteka, skirta HTML konvertuoti į DOC

Naudokite C++ kad gautumėte maksimalų konversijos greitį nuo HTML iki DOC Tai pilnas profesionalus programinės įrangos sprendimas, skirtas importuoti ir eksportuoti HTML, DOC ir daugelį kitų dokumentų formatų naudojant C++.

Peržiūrėkite kodo fragmentą

Konvertuokite HTML į DOC naudodami C++

C++ kūrėjams, ieškantiems vientiso sprendimo konvertuoti HTML į DOC, Aspose.Words for C++ suteikia intuityvią ir paprastą failų konvertavimo API. Mūsų sprendimas leidžia C++ kūrėjams lengvai konvertuoti failus iš vieno formato į kitą, todėl tai yra nepakeičiamas įrankis automatizuojant failų konvertavimo užduotis.

Nesvarbu, ar dirbate su HTML, DOC ar kitais failų formatais, Aspose.Words for C++ apima juos visus ir užtikrina aukščiausios kokybės rezultatus. Išbandykite, kaip C++ kodas veikia su jūsų HTML failais dabar.

Išsaugokite HTML kaip DOC C++

Šiame pavyzdyje parodyta, kaip konvertuoti HTML į DOC naudojant tik kelias C++ kodo eilutes. Pradėkite įtraukdami Aspose.Words vardų erdvę į C++ projektą. Tada nurodykite kelią į įvesties failą ir sukurkite Document objektą, kad įkeltumėte HTML turinį. Tada turite nurodyti kelią į DOC išvesties failą ir naudoti Save() metodą, kad išsaugotumėte rezultatą kaip DOC. Konversijos API nustatys išvesties failo formatą pagal nurodytą failo plėtinį.

Kodo pavyzdys C++ norint konvertuoti HTML į DOC formatą
Įkelkite failą, kurį norite konvertuoti
Vykdyti kodą
Iš sąrašo pasirinkite tikslinį formatą
dotnet add package Aspose.Words.Cpp
Kopijuoti
using namespace Aspose::Words;

auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html");
doc->Save(u"Output.doc");
using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html"); doc->Save(u"Output.doc"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html"); for (int page = 0; page < doc->get_PageCount(); page++) { auto extractedPage = doc->ExtractPages(page, 1); extractedPage->Save(String::Format(u"Output_{0}.doc", page + 1)); } using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); builder->InsertImage(u"Input.html"); doc->Save(u"Output.doc"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); auto shape = builder->InsertImage(u"Input.html"); shape->GetShapeRenderer()->Save(u"Output.doc", MakeObject<ImageSaveOptions>(SaveFormat::Svg));
Vykdyti kodą
Pasidalinkite kodu socialiniuose tinkluose:

Kaip konvertuoti HTML į DOC

  1. Įdiekite Aspose.Words for C++.
  2. Pridėkite bibliotekos nuorodą (importuokite biblioteką) prie savo C++ projekto.
  3. Atidarykite šaltinio HTML C++ failą.
  4. Iškvieskite Save(), perduodant išvesties failo pavadinimą su plėtiniu DOC.
  5. Gaukite HTML konversijos rezultatą kaip DOC.

C++ biblioteka konvertuoti HTML į DOC

Yra trys parinktys, kaip įdiegti " Aspose.Words for C++ " kūrėjo aplinkoje. Pasirinkite tą, kuris atitinka jūsų poreikius, ir vadovaukitės nuosekliomis instrukcijomis:

Sistemos reikalavimai

Šią C++ biblioteką galite naudoti kurdami programinę įrangą " Microsoft Windows, "Linux" ir "MacOS" operacinėse sistemose:

  • "Linux" reikalingi GCC >= 6.3.0 ir Clang >= 3.9.1
  • "MacOS" reikalingi Xcode >= 12.5.1, " Clang ir " libc++

Jei jums sukurti programinės įrangos Linux ar MacOS, prašome patikrinti informaciją apie papildomų bibliotekų priklausomybių (fontconfig ir mesa-glu atviro kodo paketus) į gaminio dokumentuose.

Kitos palaikomos HTML konversijos

Galite konvertuoti HTML į daugelį kitų failų formatų:

5%

Prenumeruokite "Aspose" produktų naujinius

Gaukite mėnesinius naujienlaiškius ir pasiūlymus, pristatomus tiesiai į jūsų pašto dėžutę.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Visos teisės saugomos.