Konvertuoti HTML į DOC C#

Greita programinė įranga .NET biblioteka, skirta HTML konvertuoti į DOC

Naudokite mūsų dokumentų konvertavimo API, kad sukurtumėte aukšto lygio, nuo platformos nepriklausomą programinę įrangą, skirtą .NET ir .NET Core platformoms. Tai pilnas profesionalus programinės įrangos sprendimas, skirtas importuoti ir eksportuoti HTML, DOC ir daugelį kitų dokumentų formatų naudojant C#, F#, VB.NET.

Konvertuokite HTML į DOC naudodami C#

Reikia programiškai konvertuoti HTML failus į DOC? Naudodami Aspose.Words, skirtą .NET, galite konvertuoti HTML į DOC formatą naudodami tik kelias C# kodo eilutes.

Mūsų C# API sukuria DOC iš HTML profesionaliai. Išbandykite aukščiausios kokybės HTML konversiją į DOC tiesiai savo naršyklėje. Galinga .NET konvertavimo API leidžia paversti HTML failus į daugelį populiarių formatų.

Išsaugokite HTML kaip DOC C#

Šis pavyzdys rodo, kaip konvertuoti HTML į DOC į C#.

Atlikite paprastus veiksmus, kad HTML failą DOC formatu. Perskaitykite HTML failą iš vietinio disko, tada tiesiog išsaugokite jį kaip DOC, nurodydami reikiamą failo DOC formatą plėtiniu. Tiek HTML skaitymui, tiek DOC rašymui galite naudoti visiškai apibrėžtus failų pavadinimus. Išvesties DOC turinys ir formatavimas bus identiški originaliam HTML dokumentui.

Kodo pavyzdys C# norint konvertuoti HTML į DOC formatą
Įvesties failas
Įkelkite failą, kurį norite konvertuoti
Vykdyti kodą
Išvesties formatas
Iš sąrašo pasirinkite tikslinį formatą
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");
doc.Save("Output.doc");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.doc"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.doc"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.doc"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.ImageData.Save("Output.doc");
Vykdyti kodą
Pasidalinkite kodu socialiniuose tinkluose:

Kaip konvertuoti HTML į DOC

  1. Įdiekite 'Aspose.Words for .NET'.
  2. Pridėkite bibliotekos nuorodą (importuokite biblioteką) prie savo C# projekto.
  3. Atidarykite šaltinio HTML failą C#.
  4. Iškvieskite 'Save()', perduodant išvesties failo pavadinimą su plėtiniu DOC.
  5. Gaukite HTML konversijos rezultatą kaip DOC.

C# biblioteka konvertuoti HTML į DOC

Yra trys alternatyvios parinktys, kaip įdiegti " "Aspose.Words for .NET" savo sistemoje. Pasirinkite tą, kuris atitinka jūsų poreikius, ir vadovaukitės nuosekliomis instrukcijomis:

Sistemos reikalavimai

Mūsų produktas yra visiškai kelių platformų ir palaiko visus pagrindinius .NET diegimus pagal '.NET Standard 2.0' specifikaciją:

  • "Microsoft .NET Framework", pradedant nuo ankstesnės 2.0 versijos ir baigiant naujausia '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core, pradedant nuo ankstesnio 2.0 ir baigiant naujausiu '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

.NET kodas nepriklauso nuo pagrindinės aparatinės įrangos ar operacinės sistemos, o tik nuo virtualios mašinos, galite laisvai kurti bet kokią programinę įrangą, skirtą "Windows", "MacOS", "Android", "iOS" ir "Linux". Tiesiog įsitikinkite, kad įdiegėte atitinkamą .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono arba Xamarin.

C#, F#, VB.NET programas, rekomenduojame naudoti "Microsoft Visual Studio", "Xamarin" ir "MonoDevelop" integruotas kūrimo aplinkas.

Daugiau informacijos rasite gaminio dokumentacijoje.

Kitos palaikomos HTML konversijos

Galite konvertuoti HTML į daugelį kitų failų formatų:

5%

Prenumeruokite "Aspose" produktų naujinius

Gaukite mėnesinius naujienlaiškius ir pasiūlymus, pristatomus tiesiai į jūsų pašto dėžutę.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Visos teisės saugomos.