Konvertuoti HTML į Markdown C++

Greita programinės įrangos C++ biblioteka, skirta HTML konvertuoti į Markdown

Naudokite C++ kad gautumėte maksimalų konversijos greitį nuo HTML iki Markdown Tai pilnas profesionalus programinės įrangos sprendimas, skirtas importuoti ir eksportuoti HTML, Markdown ir daugelį kitų dokumentų formatų naudojant C++.

Konvertuokite HTML į C++

Reikia programiškai konvertuoti žiniatinklio dokumentus? Naudodami Aspose.Words, skirtą C++, galite konvertuoti HTML į Markdown formatą ir priešinga kryptimi naudodami tik kelias C++ kodo eilutes.

Mūsų C++ API sukuria profesionalios kokybės Markdown iš HTML. Išbandykite aukščiausios kokybės HTML konvertavimą į Markdown tiesiai savo naršyklėje. Galinga C++ konvertavimo API leidžia paversti žiniatinklio dokumentus daugeliu populiarių formatų.

Išsaugokite HTML kaip C++

Toliau pateiktame pavyzdyje parodyta, kaip C++ konvertuoti HTML į Markdown.

Atlikite paprastus veiksmus, kad HTML puslapį paverstumėte Markdown formatu. Perskaitykite HTML failą iš vietinio disko, tada tiesiog išsaugokite jį Markdown formatu, nurodydami reikiamą failo Markdown formatą plėtiniu. Tiek HTML skaitymui, tiek Markdown rašymui galite naudoti visiškai tinkamus failų pavadinimus. Išvesties Markdown turinys ir formatavimas bus identiški originaliam HTML dokumentui.

Kodo pavyzdys C++ norint konvertuoti HTML į MD formatą
Įvesties failas
Įkelkite failą, kurį norite konvertuoti
Vykdyti kodą
Išvesties formatas
Iš sąrašo pasirinkite tikslinį formatą
using namespace Aspose::Words;

auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html");
doc->Save(u"Output.md");
using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html"); doc->Save(u"Output.md"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.html"); for (int page = 0; page < doc->get_PageCount(); page++) { auto extractedPage = doc->ExtractPages(page, 1); extractedPage->Save(String::Format(u"Output_{0}.md", page + 1)); } using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); builder->InsertImage(u"Input.html"); doc->Save(u"Output.md"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); auto shape = builder->InsertImage(u"Input.html"); shape->get_ImageData()->Save(u"Output.md");
Vykdyti kodą
Pasidalinkite kodu socialiniuose tinkluose:

Kaip konvertuoti HTML į Markdown

  1. Įdiekite 'Aspose.Words for C++'.
  2. Pridėkite bibliotekos nuorodą (importuokite biblioteką) prie savo C++ projekto.
  3. Atidarykite šaltinio HTML failą C++.
  4. Iškvieskite 'Save()', perduodant išvesties failo pavadinimą su plėtiniu Markdown.
  5. Gaukite HTML konversijos rezultatą kaip Markdown.

C++ biblioteka konvertuoti HTML į Markdown

Yra trys parinktys, kaip įdiegti " Aspose.Words for C++ " kūrėjo aplinkoje. Pasirinkite tą, kuris atitinka jūsų poreikius, ir vadovaukitės nuosekliomis instrukcijomis:

Sistemos reikalavimai

Šią C++ biblioteką galite naudoti kurdami programinę įrangą " Microsoft Windows, "Linux" ir "MacOS" operacinėse sistemose:

  • "Linux" reikalingi GCC >= 6.3.0 ir Clang >= 3.9.1
  • "MacOS" reikalingi Xcode >= 12.5.1, " Clang ir " libc++

Jei jums sukurti programinės įrangos Linux ar MacOS, prašome patikrinti informaciją apie papildomų bibliotekų priklausomybių (fontconfig ir mesa-glu atviro kodo paketus) į gaminio dokumentuose.

Kitos palaikomos HTML konversijos

Galite konvertuoti HTML į daugelį kitų failų formatų:

5%

Prenumeruokite "Aspose" produktų naujinius

Gaukite mėnesinius naujienlaiškius ir pasiūlymus, pristatomus tiesiai į jūsų pašto dėžutę.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Visos teisės saugomos.