Konvertuoti TIFF į PDF C++

Greita programinės įrangos C++ biblioteka, skirta TIFF konvertuoti į PDF

Naudokite C++ kad gautumėte maksimalų konversijos greitį nuo TIFF iki PDF Tai pilnas profesionalus programinės įrangos sprendimas, skirtas importuoti ir eksportuoti TIFF, PDF ir daugelį kitų dokumentų formatų naudojant C++.

Konvertuoti TIFF į PDF programoje C++

Reikia programiškai konvertuoti TIFF vaizdą į PDF failą? Naudodamas Aspose.Words for C++ bet kuris kūrėjas gali lengvai paversti TIFF į PDF formatą, naudodamas tik kelias C++ kodo eilutes.

Šiuolaikinė vaizdo apdorojimo programa C++ API sukuria PDF iš TIFF vaizdų dideliu greičiu. Pasitikrink kokybės TIFF į PDF konvertavimo teisė naršyklėje. Galinga C++ biblioteka leidžia konvertuoti TIFF paveikslėlius į daugelį populiarių dokumentų formatų.

Išsaugokite TIFF kaip PDF C++

Šis pavyzdys rodo, kaip konvertuoti TIFF į PDF į C++.

Atlikite paprastus veiksmus, kad TIFF vaizdą PDF formatu. Perskaitykite TIFF vaizdą iš vietinio disko, tada tiesiog išsaugokite jį kaip PDF, nurodydami reikiamą dokumento PDF formatą plėtiniu. Tiek TIFF skaitymui, tiek PDF rašymui galite naudoti visiškai apibrėžtus failų pavadinimus. Išvesties PDF turinys bus identiškas originaliam TIFF vaizdui.

Kodo pavyzdys C++ norint konvertuoti TIFF į PDF formatą
Įvesties failas
Įkelkite failą, kurį norite konvertuoti
Vykdyti kodą
Išvesties formatas
Iš sąrašo pasirinkite tikslinį formatą
using namespace Aspose::Words;

auto doc = MakeObject<Document>();
auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc);

builder->InsertImage(u"Input.tiff");

doc->Save(u"Output.pdf");
using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.tiff"); doc->Save(u"Output.pdf"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(u"Input.tiff"); for (int page = 0; page < doc->get_PageCount(); page++) { auto extractedPage = doc->ExtractPages(page, 1); extractedPage->Save(String::Format(u"Output_{0}.pdf", page + 1)); } using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); builder->InsertImage(u"Input.tiff"); doc->Save(u"Output.pdf"); using namespace Aspose::Words; auto doc = MakeObject<Document>(); auto builder = MakeObject<DocumentBuilder>(doc); auto shape = builder->InsertImage(u"Input.tiff"); shape->get_ImageData()->Save(u"Output.pdf");
Vykdyti kodą
Pasidalinkite kodu socialiniuose tinkluose:

Kaip konvertuoti TIFF į PDF

  1. Įdiekite 'Aspose.Words for C++'.
  2. Pridėkite bibliotekos nuorodą (importuokite biblioteką) prie savo C++ projekto.
  3. Atidarykite šaltinio TIFF failą C++.
  4. Iškvieskite 'Save()', perduodant išvesties failo pavadinimą su plėtiniu PDF.
  5. Gaukite TIFF konversijos rezultatą kaip PDF.

C++ biblioteka konvertuoti TIFF į PDF

Yra trys parinktys, kaip įdiegti " Aspose.Words for C++ " kūrėjo aplinkoje. Pasirinkite tą, kuris atitinka jūsų poreikius, ir vadovaukitės nuosekliomis instrukcijomis:

Sistemos reikalavimai

Šią C++ biblioteką galite naudoti kurdami programinę įrangą " Microsoft Windows, "Linux" ir "MacOS" operacinėse sistemose:

  • "Linux" reikalingi GCC >= 6.3.0 ir Clang >= 3.9.1
  • "MacOS" reikalingi Xcode >= 12.5.1, " Clang ir " libc++

Jei jums sukurti programinės įrangos Linux ar MacOS, prašome patikrinti informaciją apie papildomų bibliotekų priklausomybių (fontconfig ir mesa-glu atviro kodo paketus) į gaminio dokumentuose.

Kitos palaikomos TIFF konversijos

Galite konvertuoti TIFF į daugelį kitų failų formatų:

5%

Prenumeruokite "Aspose" produktų naujinius

Gaukite mėnesinius naujienlaiškius ir pasiūlymus, pristatomus tiesiai į jūsų pašto dėžutę.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Visos teisės saugomos.