Konvertuoti TIFF į PDF Java

Greita programinės įrangos Java biblioteka, skirta TIFF konvertuoti į PDF

Naudokite mūsų dokumentų konvertavimo API, kad sukurtumėte nešiojamą, patikimą ir saugią programinę įrangą Java. Tai pilnas profesionalus programinės įrangos sprendimas, skirtas importuoti ir eksportuoti TIFF, PDF ir daugelį kitų dokumentų formatų naudojant Java.

Konvertuoti TIFF į PDF programoje Java

Reikia programiškai konvertuoti TIFF vaizdą į PDF failą? Naudodamas Aspose.Words for Java bet kuris kūrėjas gali lengvai paversti TIFF į PDF formatą, naudodamas tik kelias Java kodo eilutes.

Šiuolaikinė vaizdo apdorojimo programa Java API sukuria PDF iš TIFF vaizdų dideliu greičiu. Pasitikrink kokybės TIFF į PDF konvertavimo teisė naršyklėje. Galinga Java biblioteka leidžia konvertuoti TIFF paveikslėlius į daugelį populiarių dokumentų formatų.

Išsaugokite TIFF kaip PDF Java

Šis pavyzdys rodo, kaip konvertuoti TIFF į PDF į Java.

Atlikite paprastus veiksmus, kad TIFF vaizdą PDF formatu. Perskaitykite TIFF vaizdą iš vietinio disko, tada tiesiog išsaugokite jį kaip PDF, nurodydami reikiamą dokumento PDF formatą plėtiniu. Tiek TIFF skaitymui, tiek PDF rašymui galite naudoti visiškai apibrėžtus failų pavadinimus. Išvesties PDF turinys bus identiškas originaliam TIFF vaizdui.

Kodo pavyzdys Java norint konvertuoti TIFF į PDF formatą
Įvesties failas
Įkelkite failą, kurį norite konvertuoti
Vykdyti kodą
Išvesties formatas
Iš sąrašo pasirinkite tikslinį formatą
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document();
DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.insertImage("Input.tiff");

doc.save("Output.pdf");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); doc.save("Output.pdf"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.tiff"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.pdf", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.tiff"); doc.save("Output.pdf"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.tiff"); shape.getImageData().save("Output.pdf");
Vykdyti kodą
  
Nukopijuokite kodą Java į mainų sritį
Pasidalinkite kodu socialiniuose tinkluose:

Kaip konvertuoti TIFF į PDF

  1. Įdiekite 'Aspose.Words for Java'.
  2. Pridėkite bibliotekos nuorodą (importuokite biblioteką) prie savo Java projekto.
  3. Atidarykite šaltinio TIFF failą Java.
  4. Iškvieskite 'save()', perduodant išvesties failo pavadinimą su plėtiniu PDF.
  5. Gaukite TIFF konversijos rezultatą kaip PDF.

Java biblioteka konvertuoti TIFF į PDF

" Java paketus talpiname "Maven" saugyklose. 'Aspose.Words for Java' yra įprastas JAR failas, kuriame yra baitų kodas. Vadovaukitės nuosekliomis instrukcijomis, kaip ją įdiegti "Java" kūrėjo aplinkoje.

Sistemos reikalavimai

Palaikomos " Java SE 7 ir naujesnės " Java Taip pat pateikiame atskirą " Java SE 6 paketą, jei privalote naudoti šį pasenusį JRE.

Mūsų " Java paketas yra kelių platformų ir veikia visose operacinėse sistemose su JVM diegimu, įskaitant " Microsoft Windows, "Linux", "MacOS", "Android" ir "iOS".

Informacijos apie papildomas paketų priklausomybes, tokias kaip " JogAmp JOGL, " Harfbuzz šriftų variklis, " Java Advanced Imaging JAI, rasite gaminio dokumentacijoje.

Kitos palaikomos TIFF konversijos

Galite konvertuoti TIFF į daugelį kitų failų formatų:

5%

Prenumeruokite "Aspose" produktų naujinius

Gaukite mėnesinius naujienlaiškius ir pasiūlymus, pristatomus tiesiai į jūsų pašto dėžutę.

© Aspose Pty Ltd 2001-2022. Visos teisės saugomos.