Konvertēt HTML uz PDF šādā valodā: Python

Ātrgaitas programmatūras Python bibliotēka HTML konvertēšanai uz PDF

Izmantojiet mūsu dokumentu konvertēšanas API, lai Python izstrādātu augsta līmeņa, no platformas neatkarīgu programmatūru. Šis ir pilnīgs profesionāls programmatūras risinājums, lai importētu un eksportētu HTML, PDF un daudzus citus dokumentu formātus, izmantojot Python.

Konvertējiet HTML par PDF izmantojot Python

Vai programmatiski jākonvertē HTML faili par PDF Izmantojot Aspose.Words for Python via .NET, varat pārveidot HTML PDF izmantojot tikai dažas Python koda rindiņas.

Mūsu Python API profesionālu kvalitāti PDF no HTML Pārbaudiet augstākās kvalitātes HTML konvertēšanu uz PDF tieši savā pārlūkprogrammā. Jaudīga Python via .NET konvertēšanas API ļauj pārveidot HTML failus daudzos populāros formātos.

Saglabājiet HTML kā PDF mapē Python

Šis piemērs parāda, kā HTML pārveidot par PDF programmā Python.

Veiciet vienkāršās darbības, lai HTML failu pārvērstu PDF formātā. Izlasiet HTML failu no vietējā diska, pēc tam vienkārši saglabājiet to kā PDF, norādot nepieciešamo faila formātu ar PDF paplašinājumu. Gan HTML lasīšanai, gan PDF rakstīšanai varat izmantot pilnībā kvalificētus failu nosaukumus. Izvades PDF saturs un formatējums būs identisks oriģinālajam HTML dokumentam.

Koda piemērs valodā Python lai pārveidotu HTML formātā PDF
Ievades fails
Augšupielādējiet failu, kuru vēlaties konvertēt
Palaist kodu
Izvades formāts
Sarakstā atlasiet mērķa formātu
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.pdf")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.pdf") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.image_data.save("Output.pdf")
Palaist kodu
Kopīgojiet kodu sociālajos medijos:

Kā pārvērst HTML par PDF

  1. Instalējiet 'Aspose.Words for Python via .NET'.
  2. Pievienojiet bibliotēkas atsauci (importējiet bibliotēku) savam Python projektam.
  3. Atveriet avota HTML failu mapē Python.
  4. Izsauciet 'save()', nododot izvades faila nosaukumu ar paplašinājumu PDF.
  5. Iegūstiet HTML reklāmguvuma rezultātu kā PDF.

Python bibliotēka, lai pārvērstu HTML par PDF

Mēs mitinām Python pakotnes PyPi krātuvēs. Lūdzu, izpildiet detalizētos norādījumus par to, kā izstrādātāja vidē 'Aspose.Words for Python via .NET'.

Sistēmas prasības

Šī pakete ir saderīga ar Python 3.5, 3.6, 3.7, 3.8 un 3.9. Ja izstrādājat programmatūru Linux, lūdzu, apskatiet papildu prasības gcc un libpython produktu dokumentācijā.

Citi atbalstītie HTML reklāmguvumi

Varat konvertēt HTML uz daudziem citiem failu formātiem:

5%

Abonējiet Aspose produktu atjauninājumus

Saņemiet ikmēneša biļetenus un piedāvājumus, kas tiek piegādāti tieši jūsu pastkastē.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Visas tiesības aizsargātas.