Konvertēt HTML uz MD šādā valodā: Python

Ātrgaitas programmatūras Python bibliotēka HTML konvertēšanai uz MD

Izmantojiet mūsu dokumentu konvertēšanas API, lai Python izstrādātu augsta līmeņa, no platformas neatkarīgu programmatūru. Šis ir pilnīgs profesionāls programmatūras risinājums, lai importētu un eksportētu HTML, MD un daudzus citus dokumentu formātus, izmantojot Python.

Skatīt koda fragmentu

Konvertējiet HTML uz MD, izmantojot Python

Vai nepieciešams programmatiski konvertēt tīmekļa dokumentus? Izmantojot Aspose.Words for Python via .NET, varat konvertēt HTML uz MD formātu un pretējā virzienā, izmantojot tikai dažas Python koda rindiņas.

Mūsu Python API profesionālajā kvalitātē izveido MD no HTML. Pārbaudiet augstākās kvalitātes HTML konvertēšanu uz MD tieši savā pārlūkprogrammā. Jaudīga Python via .NET konversijas API ļauj pārveidot Web dokumentus daudzos populāros formātos.

Saglabājiet HTML kā MD vietnē Python

Nākamajā piemērā ir parādīts, kā pārveidot HTML par MD pakalpojumā Python.

Veiciet vienkāršās darbības, lai pārvērstu HTML lapu MD formātā. Izlasiet savu HTML failu no vietējā diska, pēc tam vienkārši saglabājiet to MD formātā, norādot nepieciešamo faila formātu ar MD paplašinājumu. Gan HTML lasīšanai, gan MD rakstīšanai varat izmantot pilnībā kvalificētus failu nosaukumus. Izvades MD saturs un formatējums būs identisks oriģinālajam HTML dokumentam.

Koda piemērs valodā Python lai pārveidotu HTML MD formātā
Augšupielādējiet failu, kuru vēlaties konvertēt
Palaist kodu
Sarakstā atlasiet mērķa formātu
pip install aspose-words
Kopēt
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.md")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.md") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.get_shape_renderer().save("Output.md", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.md))
Palaist kodu
Kopīgojiet kodu sociālajos medijos:

Kā pārvērst HTML par MD

  1. Instalējiet Aspose.Words for Python via .NET.
  2. Pievienojiet bibliotēkas atsauci (importējiet bibliotēku) savam Python projektam.
  3. Atveriet avota HTML failu mapē Python.
  4. Izsauciet save(), nododot izvades faila nosaukumu ar paplašinājumu MD.
  5. Iegūstiet HTML reklāmguvuma rezultātu kā MD.

Python bibliotēka, lai pārvērstu HTML par MD

Mēs mitinām Python pakotnes PyPi krātuvēs. Lūdzu, izpildiet detalizētos norādījumus par to, kā izstrādātāja vidē 'Aspose.Words for Python via .NET'.

Sistēmas prasības

Šī pakotne ir saderīga ar Python ≥3.5 un <3.12. Ja izstrādājat programmatūru operētājsistēmai Linux, lūdzu, skatiet papildu prasības gcc un libpython sadaļā Produkta dokumentācija.

Citi atbalstītie HTML reklāmguvumi

Varat konvertēt HTML uz daudziem citiem failu formātiem:

5%

Abonējiet Aspose produktu atjauninājumus

Saņemiet ikmēneša biļetenus un piedāvājumus, kas tiek piegādāti tieši jūsu pastkastē.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Visas tiesības aizsargātas.