Konvertēt HTML uz Word šādā valodā: Python

Ātrgaitas programmatūras Python bibliotēka HTML konvertēšanai uz Word

Izmantojiet mūsu dokumentu konvertēšanas API, lai Python izstrādātu augsta līmeņa, no platformas neatkarīgu programmatūru. Šis ir pilnīgs profesionāls programmatūras risinājums, lai importētu un eksportētu HTML, Word un daudzus citus dokumentu formātus, izmantojot Python.

Skatīt koda fragmentu

Konvertējiet HTML uz Word programmā Python

Python izstrādātājiem, kuri meklē nevainojamu risinājumu HTML konvertēšanai uz Word, Aspose.Words for Python via .NET nodrošina intuitīvu un vienkāršu failu konvertēšanas API. Mūsu risinājums ļauj Python izstrādātājiem viegli konvertēt failus no viena formāta uz citu, padarot to par neaizstājamu rīku failu konvertēšanas uzdevumu automatizēšanai.

Neatkarīgi no tā, vai strādājat ar HTML, Word vai citiem failu formātiem, Aspose.Words for Python via .NET aptver tos visus un nodrošina augstākās kvalitātes rezultātus. Pārbaudiet, kā Python kods pašlaik darbojas ar jūsu HTML failiem.

Saglabājiet HTML kā Word pakalpojumā Python

Šis piemērs parāda, kā pārveidot HTML par Word, izmantojot tikai dažas Python koda rindiņas. Sāciet, iekļaujot Aspose.Words nosaukumvietu savā Python projektā. Pēc tam norādiet ceļu uz ievades failu un izveidojiet Document objektu, lai ielādētu HTML saturu. Pēc tam jums jānorāda ceļš uz Word izvades failu un jāizmanto save() metode, lai saglabātu rezultātu kā Word. Konversijas API noteiks izvades faila formātu, pamatojoties uz norādīto faila paplašinājumu.

Koda piemērs valodā Python lai pārveidotu HTML DOCX formātā
Augšupielādējiet failu, kuru vēlaties konvertēt
Palaist kodu
Sarakstā atlasiet mērķa formātu
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.docx")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.docx") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.get_shape_renderer().save("Output.docx", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.docx))
Palaist kodu
Kopīgojiet kodu sociālajos medijos:

Kā pārvērst HTML par Word

  1. Instalējiet Aspose.Words for Python via .NET.
  2. Pievienojiet bibliotēkas atsauci (importējiet bibliotēku) savam Python projektam.
  3. Atveriet avota HTML failu mapē Python.
  4. Izsauciet save(), nododot izvades faila nosaukumu ar paplašinājumu Word.
  5. Iegūstiet HTML reklāmguvuma rezultātu kā Word.

Python bibliotēka, lai pārvērstu HTML par Word

Mēs mitinām Python pakotnes PyPi krātuvēs. Lūdzu, izpildiet detalizētos norādījumus par to, kā izstrādātāja vidē 'Aspose.Words for Python via .NET'.

Sistēmas prasības

Šī pakotne ir saderīga ar Python ≥3.5 un <3.12. Ja izstrādājat programmatūru operētājsistēmai Linux, lūdzu, skatiet papildu prasības gcc un libpython sadaļā Produkta dokumentācija.

Citi atbalstītie HTML reklāmguvumi

Varat konvertēt HTML uz daudziem citiem failu formātiem:

5%

Abonējiet Aspose produktu atjauninājumus

Saņemiet ikmēneša biļetenus un piedāvājumus, kas tiek piegādāti tieši jūsu pastkastē.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Visas tiesības aizsargātas.