Konvertēt HTML uz DOC šādā valodā: Python

Ātrgaitas programmatūras Python bibliotēka HTML konvertēšanai uz DOC

Izmantojiet mūsu dokumentu konvertēšanas API, lai Python izstrādātu augsta līmeņa, no platformas neatkarīgu programmatūru. Šis ir pilnīgs profesionāls programmatūras risinājums, lai importētu un eksportētu HTML, DOC un daudzus citus dokumentu formātus, izmantojot Python.

Konvertējiet HTML par DOC izmantojot Python

Vai programmatiski jākonvertē HTML faili par DOC Izmantojot Aspose.Words for Python via .NET, varat pārveidot HTML DOC izmantojot tikai dažas Python koda rindiņas.

Mūsu Python API profesionālu kvalitāti DOC no HTML Pārbaudiet augstākās kvalitātes HTML konvertēšanu uz DOC tieši savā pārlūkprogrammā. Jaudīga Python via .NET konvertēšanas API ļauj pārveidot HTML failus daudzos populāros formātos.

Saglabājiet HTML kā DOC mapē Python

Šis piemērs parāda, kā HTML pārveidot par DOC programmā Python.

Veiciet vienkāršās darbības, lai HTML failu pārvērstu DOC formātā. Izlasiet HTML failu no vietējā diska, pēc tam vienkārši saglabājiet to kā DOC, norādot nepieciešamo faila formātu ar DOC paplašinājumu. Gan HTML lasīšanai, gan DOC rakstīšanai varat izmantot pilnībā kvalificētus failu nosaukumus. Izvades DOC saturs un formatējums būs identisks oriģinālajam HTML dokumentam.

Koda piemērs valodā Python lai pārveidotu HTML formātā DOC
Ievades fails
Augšupielādējiet failu, kuru vēlaties konvertēt
Palaist kodu
Izvades formāts
Sarakstā atlasiet mērķa formātu
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.html")
doc.save("Output.doc")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.doc") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.doc") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.doc") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.image_data.save("Output.doc")
Palaist kodu
Kopīgojiet kodu sociālajos medijos:

Kā pārvērst HTML par DOC

  1. Instalējiet 'Aspose.Words for Python via .NET'.
  2. Pievienojiet bibliotēkas atsauci (importējiet bibliotēku) savam Python projektam.
  3. Atveriet avota HTML failu mapē Python.
  4. Izsauciet 'save()', nododot izvades faila nosaukumu ar paplašinājumu DOC.
  5. Iegūstiet HTML reklāmguvuma rezultātu kā DOC.

Python bibliotēka, lai pārvērstu HTML par DOC

Mēs mitinām Python pakotnes PyPi krātuvēs. Lūdzu, izpildiet detalizētos norādījumus par to, kā izstrādātāja vidē 'Aspose.Words for Python via .NET'.

Sistēmas prasības

Šī pakete ir saderīga ar Python 3.5, 3.6, 3.7, 3.8 un 3.9. Ja izstrādājat programmatūru Linux, lūdzu, apskatiet papildu prasības gcc un libpython produktu dokumentācijā.

Citi atbalstītie HTML reklāmguvumi

Varat konvertēt HTML uz daudziem citiem failu formātiem:

5%

Abonējiet Aspose produktu atjauninājumus

Saņemiet ikmēneša biļetenus un piedāvājumus, kas tiek piegādāti tieši jūsu pastkastē.

© Aspose Pty Ltd 2001-2023. Visas tiesības aizsargātas.