Konwertuj Word dokumenty, PDF i internetowe w Java

Szybka Java do konwertowania dokumentów biurowych na różne formaty plików

Skorzystaj z naszego interfejsu API do konwersji dokumentów, aby stworzyć przenośne, solidne i bezpieczne oprogramowanie w języku Java. Jest to potężne rozwiązanie programowe do importowania i eksportowania Word dokumentów, PDF, internetowych przy użyciu Java.

Zobacz fragment kodu

Konwertuj dokumenty między różnymi formatami za pomocą Java

Chcesz programowo przekonwertować dokument z jednego formatu na inny? Dzięki Aspose.Words dla Java możesz konwertować pliki za pomocą zaledwie kilku linijek Java kodu.

Potężny Java umożliwia przekształcanie dokumentów do wielu popularnych formatów z profesjonalną jakością:

 • Microsoft Word: DOC, DOCX, RTF, DOT, DOTX, DOTM, DOCM
 • OpenOffice: ODT, OTT
 • Naprawiono układ: PDF, XPS, OpenXPS, PostScript
 • Zdjęcia: JPG, PNG, TIFF, BMP, SVG, EMF, GIF
 • Sieć: HTML, MHTML
 • Inne: EPUB, MOBI, Xaml, PCL itp.

Poniższy przykład pokazuje, jak przekonwertować dokument w Java. Załaduj plik z dysku lokalnego, a następnie po prostu go zapisz, określając wymagany format pliku w rozszerzeniu. W przypadku plików wejściowych i wyjściowych można używać w pełni kwalifikowanych nazw plików. Treść wyjściowa i formatowanie będą identyczne z oryginalnym dokumentem.

Przykład kodu w Java do konwersji formatów dokumentów
Prześlij plik, który chcesz przekonwertować
Uruchom kod
Wybierz format docelowy z listy
import com.aspose.words.*;

Document doc = new Document("Input.docx");
doc.save("Output.pdf");
import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.docx"); doc.save("Output.pdf"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document("Input.docx"); for (int page = 0; page < doc.getPageCount(); page++) { Document extractedPage = doc.extractPages(page, 1); extractedPage.save(String.format("Output_%d.pdf", page + 1)); } import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); builder.insertImage("Input.docx"); doc.save("Output.pdf"); import com.aspose.words.*; Document doc = new Document(); DocumentBuilder builder = new DocumentBuilder(doc); Shape shape = builder.insertImage("Input.docx"); shape.getShapeRenderer().save("Output.pdf", new ImageSaveOptions(SaveFormat.pdf));
Uruchom kod
Udostępnij kod w mediach społecznościowych:

Jak konwertować PDF pliki, Word, JPG i inne formaty plików w Java

 1. Zainstaluj Aspose.Words for Java.
 2. Dodaj odniesienie do biblioteki (zaimportuj bibliotekę) do swojego Java projektu.
 3. Otwórz plik źródłowy w Java.
 4. Wywołaj save(), przekazując nazwę pliku wyjściowego z wymaganym rozszerzeniem.
 5. Uzyskaj wynik konwersji jako osobny plik.

Java biblioteka do konwersji plików

Nasze Java hostujemy w repozytoriach Maven. 'Aspose.Words for Java' to wspólny JAR zawierający kod bajtowy. Postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku, jak zainstalować go w swoim środowisku programisty Java.

wymagania systemowe

Obsługiwana jest Java SE 7 i nowsze Java Udostępniamy również osobny pakiet dla Java SE 6 na wypadek, gdybyś musiał używać tego przestarzałego JRE.

Nasz Java jest wieloplatformowy i działa na wszystkich systemach operacyjnych z JVM, w tym Microsoft Windows, Linux, macOS, Android i iOS.

Aby uzyskać informacje na temat dodatkowych zależności między pakietami, takich jak JogAmp JOGL, Harfbuzz silnika czcionki, Java Zaawansowane obrazowanie JAI, zapoznaj się z dokumentacją produktu.

5%

Subskrybuj aktualizacje produktów Aspose

Otrzymuj comiesięczne biuletyny i oferty dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.