Konwertuj HTML na EPUB w C#

Szybka .NET do konwersji HTML na EPUB

Skorzystaj z naszego interfejsu API do konwersji dokumentów, aby opracować niezależne od platformy oprogramowanie wysokiego poziomu dla .NET i .NET Core. Jest to kompletne profesjonalne oprogramowanie do importowania i eksportowania HTML, EPUB i wielu innych formatów dokumentów przy użyciu C#, F#, VB.NET.

Zobacz fragment kodu

Konwertuj HTML na EPUB w C#

Dla programistów C# poszukujących płynnego rozwiązania do konwersji HTML na EPUB, Aspose.Words for .NET zapewnia intuicyjny i prosty interfejs API do konwersji plików. Nasze rozwiązanie umożliwia programistom C# łatwą konwersję plików z jednego formatu na inny, co czyni je niezbędnym narzędziem do automatyzacji zadań konwersji plików.

Niezależnie od tego, czy pracujesz z HTML plikami, EPUB czy innymi formatami plików, Aspose.Words for .NET obejmuje je wszystkie i zapewnia najwyższą jakość wyników. Już teraz przetestuj, jak kod C# współpracuje z Twoimi HTML plikami.

Zapisz HTML jako EPUB w C#

Poniższy przykład pokazuje, jak przekonwertować HTML na EPUB za pomocą zaledwie kilku linii kodu C#. Zacznij od włączenia przestrzeni nazw Aspose.Words do projektu C#. Następnie określ ścieżkę do pliku wejściowego i utwórz obiekt Document, aby załadować zawartość HTML. Następnie musisz określić ścieżkę do pliku wyjściowego EPUB i użyć metody Save(), aby zapisać wynik jako EPUB. Interfejs API konwersji określi format pliku wyjściowego na podstawie określonego rozszerzenia pliku.

Przykład kodu w C# aby przekonwertować HTML na EPUB format
Prześlij plik, który chcesz przekonwertować
Uruchom kod
Wybierz format docelowy z listy
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");
doc.Save("Output.epub");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.epub"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.epub"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.epub"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.ImageData.Save("Output.epub");
Uruchom kod
Udostępnij kod w mediach społecznościowych:

Jak przekonwertować HTML na EPUB

  1. Zainstaluj 'Aspose.Words for .NET'.
  2. Dodaj odniesienie do biblioteki (zaimportuj bibliotekę) do swojego C# projektu.
  3. Otwórz HTML C# plik.
  4. Wywołaj 'Save()', przekazując nazwę pliku wyjściowego z rozszerzeniem EPUB.
  5. Uzyskaj wynik HTML konwersji jako EPUB.

C# biblioteka do konwersji HTML na EPUB

Istnieją trzy alternatywne opcje instalacji "Aspose.Words for .NET" w systemie. Wybierz taki, który odpowiada Twoim potrzebom i postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku:

wymagania systemowe

Nasz produkt jest w pełni wieloplatformowy i obsługuje wszystkie główne implementacje .NET zgodne ze specyfikacją '.NET Standard 2.0'

  • Microsoft .NET Framework, począwszy od najwcześniejszej wersji 2.0, a skończywszy na najnowszym '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core, począwszy od najwcześniejszego 2,0, a kończąc na najnowszym '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

O ile kod .NET nie zależy od podstawowego sprzętu lub systemu operacyjnego, ale tylko na maszynie wirtualnej, możesz tworzyć dowolne oprogramowanie dla systemów Windows, macOS, Android, iOS i Linux. Upewnij się tylko, że zainstalowałeś odpowiednią wersję .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono lub Xamarin.

Zalecamy korzystanie ze zintegrowanych środowisk programistycznych Microsoft Visual Studio, Xamarin i MonoDevelop do tworzenia aplikacji C#, F#, VB.NET.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z dokumentacją produktu.

Inne obsługiwane HTML konwersje

Możesz przekonwertować HTML na wiele innych formatów plików:

5%

Subskrybuj aktualizacje produktów Aspose

Otrzymuj comiesięczne biuletyny i oferty dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.