Konwertuj HTML na DOC w C#

Szybka .NET do konwersji HTML na DOC

Skorzystaj z naszego interfejsu API do konwersji dokumentów, aby opracować niezależne od platformy oprogramowanie wysokiego poziomu dla .NET i .NET Core. Jest to kompletne profesjonalne oprogramowanie do importowania i eksportowania HTML, DOC i wielu innych formatów dokumentów przy użyciu C#, F#, VB.NET.

Zobacz fragment kodu

Konwertuj HTML na DOC w C#

Dla programistów C# poszukujących płynnego rozwiązania do konwersji HTML na DOC, Aspose.Words for .NET zapewnia intuicyjny i prosty interfejs API do konwersji plików. Nasze rozwiązanie umożliwia programistom C# łatwą konwersję plików z jednego formatu na inny, co czyni je niezbędnym narzędziem do automatyzacji zadań konwersji plików.

Niezależnie od tego, czy pracujesz z plikami HTML, DOC czy innymi formatami plików, Aspose.Words for .NET obejmuje je wszystkie i zapewnia najwyższą jakość wyników. Już teraz przetestuj, jak kod C# współpracuje z Twoimi plikami HTML.

Zapisz HTML jako DOC w C#

Poniższy przykład pokazuje, jak przekonwertować HTML na DOC za pomocą zaledwie kilku linii C# kodu. Zacznij od włączenia przestrzeni nazw Aspose.Words do projektu C#. Następnie określ ścieżkę do pliku wejściowego i utwórz obiekt Document, aby załadować zawartość HTML. Następnie musisz określić ścieżkę do pliku wyjściowego DOC i użyć metody Save(), aby zapisać wynik jako DOC. Interfejs API konwersji określi format pliku wyjściowego na podstawie określonego rozszerzenia pliku.

Przykład kodu w C# aby przekonwertować HTML na DOC format
Prześlij plik, który chcesz przekonwertować
Uruchom kod
Wybierz format docelowy z listy
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");
doc.Save("Output.doc");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.doc"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.doc"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.doc"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.doc", new ImageSaveOptions(SaveFormat.doc));
Uruchom kod
Udostępnij kod w mediach społecznościowych:

Jak przekonwertować HTML na DOC

 1. Zainstaluj Aspose.Words for .NET.
 2. Dodaj odniesienie do biblioteki (zaimportuj bibliotekę) do swojego C# projektu.
 3. Otwórz HTML C# plik.
 4. Wywołaj Save(), przekazując nazwę pliku wyjściowego z rozszerzeniem DOC.
 5. Uzyskaj wynik HTML konwersji jako DOC.

C# biblioteka do konwersji HTML na DOC

Istnieją trzy alternatywne opcje instalacji "Aspose.Words for .NET" w systemie. Wybierz taki, który odpowiada Twoim potrzebom i postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku:

wymagania systemowe

Nasz produkt jest w pełni wieloplatformowy i obsługuje wszystkie główne implementacje .NET:

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

O ile kod .NET nie jest zależny od sprzętu lub systemu operacyjnego, ale tylko od maszyny wirtualnej, możesz swobodnie tworzyć dowolne oprogramowanie dla systemów Windows, macOS, Android, iOS i Linux. Upewnij się tylko, że masz zainstalowaną odpowiednią wersję .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono lub Xamarin.

Do tworzenia aplikacji C#, F#, VB.NET zalecamy używanie zintegrowanych środowisk programistycznych Microsoft Visual Studio, Xamarin i MonoDevelop.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z dokumentacją produktu.

Inne obsługiwane HTML konwersje

Możesz przekonwertować HTML na wiele innych formatów plików:

5%

Subskrybuj aktualizacje produktów Aspose

Otrzymuj comiesięczne biuletyny i oferty dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.