Konvertēt HTML uz EPUB šādā valodā: C#

Ātrgaitas programmatūra .NET bibliotēka HTML konvertēšanai uz EPUB

Izmantojiet mūsu dokumentu konvertēšanas API, lai izstrādātu augsta līmeņa, no platformas neatkarīgu programmatūru .NET un .NET Core platformām. Šis ir pilnīgs profesionāls programmatūras risinājums, lai importētu un eksportētu HTML, EPUB un daudzus citus dokumentu formātus, izmantojot C#, F#, VB.NET.

Skatīt koda fragmentu

Konvertējiet HTML uz EPUB programmā C#

C# izstrādātājiem, kuri meklē nevainojamu risinājumu HTML konvertēšanai uz EPUB, Aspose.Words for .NET nodrošina intuitīvu un vienkāršu failu konvertēšanas API. Mūsu risinājums ļauj C# izstrādātājiem viegli konvertēt failus no viena formāta uz citu, padarot to par neaizstājamu rīku failu konvertēšanas uzdevumu automatizēšanai.

Neatkarīgi no tā, vai strādājat ar HTML, EPUB vai citiem failu formātiem, Aspose.Words for .NET aptver tos visus un nodrošina augstākās kvalitātes rezultātus. Pārbaudiet, kā C# kods pašlaik darbojas ar jūsu HTML failiem.

Saglabājiet HTML kā EPUB pakalpojumā C#

Šis piemērs parāda, kā pārveidot HTML par EPUB, izmantojot tikai dažas C# koda rindiņas. Sāciet, iekļaujot Aspose.Words nosaukumvietu savā C# projektā. Pēc tam norādiet ceļu uz ievades failu un izveidojiet Document objektu, lai ielādētu HTML saturu. Pēc tam jums jānorāda ceļš uz EPUB izvades failu un jāizmanto Save() metode, lai saglabātu rezultātu kā EPUB. Konversijas API noteiks izvades faila formātu, pamatojoties uz norādīto faila paplašinājumu.

Koda piemērs valodā C# lai pārveidotu HTML EPUB formātā
Augšupielādējiet failu, kuru vēlaties konvertēt
Palaist kodu
Sarakstā atlasiet mērķa formātu
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");
doc.Save("Output.epub");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.epub"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.epub"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.epub"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.ImageData.Save("Output.epub");
Palaist kodu
Kopīgojiet kodu sociālajos medijos:

Kā pārvērst HTML par EPUB

  1. Instalējiet 'Aspose.Words for .NET'.
  2. Pievienojiet bibliotēkas atsauci (importējiet bibliotēku) savam C# projektam.
  3. Atveriet avota HTML failu mapē C#.
  4. Izsauciet 'Save()', nododot izvades faila nosaukumu ar paplašinājumu EPUB.
  5. Iegūstiet HTML reklāmguvuma rezultātu kā EPUB.

C# bibliotēka, lai pārvērstu HTML par EPUB

Ir trīs alternatīvas iespējas, lai sistēmā instalētu 'Aspose.Words for .NET'. Lūdzu, izvēlieties to, kas atbilst jūsu vajadzībām, un izpildiet soli pa solim sniegtos norādījumus:

Sistēmas prasības

Mūsu produkts ir pilnībā pārrobežu platforma un atbalsta visas galvenās .NET ieviešanas iespējas pēc '.NET Standard 2.0' specifikācijas:

  • Microsoft .NET Framework, sākot ar agrāko 2.0 versiju un beidzot ar jaunāko '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core, sākot ar agrāko 2.0 un beidzot ar jaunāko '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

Ciktāl .NET kods nav atkarīgs no aparatūras vai operētājsistēmas, bet tikai no virtuālās mašīnas, jūs varat brīvi izstrādāt jebkāda veida programmatūru operētājsistēmai Windows, macOS, Android, iOS un Linux. Vienkārši pārliecinieties, vai esat instalējis atbilstošo .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono vai Xamarin.

Mēs iesakām izmantot Microsoft Visual Studio, Xamarin un MonoDevelop integrētās izstrādes vides, lai izveidotu C#, F#, VB.NET lietojumprogrammas.

Plašāku informāciju skatiet produkta dokumentācijā.

Citi atbalstītie HTML reklāmguvumi

Varat konvertēt HTML uz daudziem citiem failu formātiem:

5%

Abonējiet Aspose produktu atjauninājumus

Saņemiet ikmēneša biļetenus un piedāvājumus, kas tiek piegādāti tieši jūsu pastkastē.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Visas tiesības aizsargātas.