Teisenda HTML väärtuseks EPUB keeles C#

Kiire tarkvara .NET teek HTML EPUB

Kasutage meie dokumentide teisendamise API t, et arendada kõrgetasemelist platvormist sõltumatut tarkvara .NET ja .NET Core platvormidele. See on täielik professionaalne tarkvaralahendus HTML, EPUB ja paljude muude dokumendivormingute C#, F#, VB.NET.

Kuva koodilõik

Teisendage HTML EPUB-ks rakenduses C#

C# i arendajatele, kes otsivad sujuvat lahendust HTML-i teisendamiseks EPUB-ks, pakub Aspose.Words for .NET intuitiivset ja arusaadavat failikonversiooni API-d. Meie lahendus võimaldab C# arendajatel faile hõlpsalt ühest vormingust teise teisendada, muutes selle asendamatuks tööriistaks failide teisendamise ülesannete automatiseerimiseks.

Olenemata sellest, kas töötate HTML-i, EPUB- või muude failivormingutega, katab Aspose.Words for .NET need kõik ja tagab kõrgeima kvaliteediga tulemused. Testige, kuidas C# kood teie HTML-failidega praegu töötab.

Salvestage HTML kui EPUB failis C#

Järgmine näide demonstreerib, kuidas teisendada HTML EPUB-ks vaid mõne C# koodirea abil. Alustuseks lisage Aspose.Words nimeruum oma C# projekti. Järgmisena määrake sisendfaili tee ja looge HTML-i sisu laadimiseks Document objekt. Seejärel peate määrama EPUB-väljundfaili tee ja kasutama meetodit Save(), et salvestada tulemus EPUB-vormingus. Konversiooni API määrab väljundfaili vormingu määratud faililaiendi põhjal.

Koodinäide keeles C# et teisendada HTML vormingusse EPUB
Laadige üles fail, mida soovite teisendada
Käivita kood
Valige loendist sihtvorming
using Aspose.Words;

var doc = new Document("Input.html");
doc.Save("Output.epub");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); doc.Save("Output.epub"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.html"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.epub"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.html"); doc.Save("Output.epub"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.html"); shape.ImageData.Save("Output.epub");
Käivita kood
Jaga koodi sotsiaalmeedias:

Kuidas teisendada HTML keeleks EPUB

  1. Installige 'Aspose.Words for .NET'.
  2. C# projektile teegi viide (importige teek).
  3. Avage lähtefail HTML rakenduses C#.
  4. Kutsuge 'Save()', edastades väljundfaili nime laiendiga EPUB.
  5. Hankige HTML konversiooni tulemus kui EPUB.

C# teek, et teisendada HTML keeleks EPUB

Aspose.Words for .NET installimiseks oma süsteemi on kolm alternatiivset võimalust. Valige üks, mis sarnaneb teie vajadustega, ja järgige samm-sammult juhiseid:

Nõuded süsteemile

Meie toode on täielikult platvormideülene ja toetab kõiki peamisi .NET i rakendusi, mis järgivad '.NET Standard 2.0' spetsifikatsiooni:

  • Microsofti .NET Framework, alustades kõige varasemast 2.0 versioonist ja lõpetades uusima '.NET Framework 4.8'
  • .NET Core, alustades kõige varasemast versioonist 2.0 ja lõpetades '.NET 6'
  • Mono >= 2.6.7

Niipalju kui .NET -kood ei sõltu aluseks olevast riistvarast või operatsioonisüsteemist, vaid ainult virtuaalmasinast, võite vabalt arendada mis tahes tarkvara Windowsi, macOS -i, Androidi, iOS -i ja Linuxi jaoks. Lihtsalt veenduge, et olete installinud vastava versiooni .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono või Xamarin.

C#, F#, VB.NET rakenduste loomiseks soovitame kasutada Microsoft Visual Studio, Xamarin ja MonoDevelop integreeritud arenduskeskkondi.

Lisateavet leiate toote dokumentatsioonist.

Muud toetatud HTML konversioonid

Saate teisendada HTML paljudesse teistesse failivormingutesse:

5%

Tellige Aspose'i tootevärskendused

Saate igakuiseid uudiskirju ja pakkumisi otse teie postkasti.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Kõik õigused kaitstud.