PDF'i Python'de BMP'ye dönüştürün

PDF i BMP ye dönüştürmek için yüksek hızlı bir yazılım Python

Python'da üst düzey, platformdan bağımsız yazılım geliştirmek için belge dönüştürme API'mizi kullanın. Python PDF, BMP ve diğer birçok belge biçimini içe ve dışa aktarmak için eksiksiz bir profesyonel yazılım çözümüdür.

Kod parçacığını görüntüle

Python'da PDF'i BMP'ye dönüştürün

PDF'i programlı olarak BMP görüntüsüne dönüştürmeniz mi gerekiyor? Aspose.Words for Python via .NET ile herhangi bir geliştirici, yalnızca birkaç satır Python koduyla PDF'i BMP görüntü formatına kolayca dönüştürebilir.

Modern belge işleme Python API, PDF'den yüksek hızda BMP oluşturur. PDF'den BMP'e dönüştürmenin kalitesini doğrudan bir tarayıcıda test edin. Güçlü Python kitaplığı, PDF dosyalarının birçok popüler görüntü formatına dönüştürülmesine olanak tanır.

PDF'i Python'da BMP olarak kaydedin

Aşağıdaki örnek, PDF'in Python'daki bir BMP resmine nasıl dönüştürüleceğini gösterir.

PDF dosyasını BMP grafik formatına dönüştürmek için kolay adımları izleyin. PDF'i yerel sürücüden okuyun, ardından gerekli görüntü formatını BMP uzantısına göre belirterek BMP olarak kaydedin. Hem PDF okuma hem de BMP yazma için tam nitelikli dosya adlarını kullanabilirsiniz. Çıkış BMP grafik içeriği orijinal PDF dosyasıyla aynı olacaktır.

PDF i BMP biçimine dönüştürmek için Python de kod örneği
Dönüştürmek istediğiniz dosyayı yükleyin
Kodu çalıştır
Listeden hedef formatı seçin
pip install aspose-words
Kopyala
import aspose.words as aw

doc = aw.Document(Input.pdf)

for page in range(0, doc.page_count):
    extractedPage = doc.extract_pages(page, 1)
    extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.bmp")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.pdf") doc.save("Output.bmp") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.pdf) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.bmp") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.pdf") doc.save("Output.bmp") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.pdf") shape.get_shape_renderer().save("Output.bmp", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.bmp))
Kodu çalıştır
Kodu sosyal medyada paylaşın:

PDF, BMP nasıl dönüştürülür

  1. Aspose.Words for Python via .NET kurun.
  2. Python projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).
  3. Kaynak PDF dosyasını Python.
  4. BMP uzantılı bir çıktı dosya adı ileterek save() yöntemini çağırın.
  5. PDF dönüşümünün sonucunu BMP.

PDF 'i BMP ye dönüştürmek için Python

Python paketlerimizi PyPi depolarında barındırıyoruz. "Aspose.Words for Python via .NET" geliştirici ortamınıza nasıl kuracağınızla ilgili adım adım talimatları izleyin.

sistem gereksinimleri

Bu paket Python ≥3.5 ve <3.12 ile uyumludur. Linux için yazılım geliştiriyorsanız, lütfen Ürün Belgelerinde gcc ve libpython için ek gereksinimlere bakın.

5%

Aspose Ürün Güncellemelerine Abone Olun

Doğrudan posta kutunuza teslim edilen aylık bültenleri ve teklifleri alın.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Her hakkı saklıdır.