Aspose.Words  for SharePoint

Microsoft Word Dosyaları için SharePoint Çözümü

Word belgelerini birleştirin ve birden çok biçime dönüştürün. SharePoint uygulamalarında çeşitli kaynaklardan Raporlar oluşturun.

  Ücretsiz Deneme İndirin
  
 

Aspose.Words for SharePoint, Word belgelerini Microsoft SharePoint uygulamaları içinde dönüştürmeyi ve birleştirmeyi mümkün kılar. Yüksek doğrulukla format dönüştürmeyi destekler ve dönüştürme sırasında birden çok dosyayı birleştirir. API, SQL veritabanlarından, XML dosyalarından veya SharePoint listelerinden gelen verilerle bir Microsoft Word şablon belgesine dayalı raporlar oluşturmak için kullanılabilir.

Gelişmiş SharePoint Kelime İşleme Uygulaması Özellikleri

SharePoint iş akışlarında Aspose.Words for SharePoint kullanın

Dönüştürme sırasında birden çok dosyayı birleştirin

SharePoint kitaplıklarındaki belgeleri birçok farklı biçime dönüştürün

Genel API aracılığıyla özel SharePoint çözümü geliştirin

SQL veritabanlarından, SharePoint listelerinden veya XML'den verileri kullanarak raporlar oluşturun

EQ alanları kullanılarak eklendiğinde Omath'ta paragraf hizalama desteği

Word Belgelerini Diğer Dosya Biçimlerine Dönüştür

Aspose.Words for SharePoint, SharePoint belge kitaplığındaki belgeleri, dönüştürmelerin çoğunun orijinal tasarıma yüksek doğrulukla yapıldığı birçok popüler ofis belge biçimine ve bu biçimlerden doğrudan dönüştürme olanağı sağlar.

Word Belgesi Dönüştürme için SharePoint Public API ile etkileşim kurun

Kendi dahili SharePoint çözümlerine sahip geliştiriciler, genel API aracılığıyla Aspose.Words for SharePoint'in belge dönüştürme motorunu kullanabilir. Hem tekli hem de çoklu dosyalar için desteklenen tüm dosya biçimlerine ve dönüştürme seçeneklerine programlı erişim sağlar.

SharePoint İş Akışlarında kullanın

Yüklemeden sonra - adlı yeni bir iş akışı eylemi Aspose.Words aracılığıyla dönüştürme SharePoint Designer'da mevcut olacaktır. Bu seçenekler, desteklenen tüm biçimlere erişime izin vermenin yanı sıra, süreci (birden çok seçenekle) kurma ve herhangi bir karmaşıklıkta iş akışları oluşturmak için sonraki eylemleri kullanma yeteneği sağlar.

Different Dönüşüm Seçenekleri

Aspose.Words for SharePoint, dosyaları birleştirmenize, alt klasörlerdeki dosyaları dönüştürmenize, hedef klasör seçeneklerini değiştirmenize, hedef klasörlerdeki mevcut dosyaların üzerine yazmanıza ve dönüştürme sırasında hedef klasöre göz atmanıza olanak tanır. Ayrıca uygulama, herhangi bir sayıda girdi dosyasını (desteklenen formatlarda) tek bir çıktı belgesinde birleştirmeye izin verir. Belge kitaplığındaki alt klasörlerden dosya alabilir, istediğiniz dosyaları seçebilir, basit UI aracılığıyla birleştirme sırasını ayarlayabilir ve minimum sayıda tıklamayla birleştirilmiş bir dosya elde edebilirsiniz.

Reporting Features

Geliştiriciler, belgeleri veritabanları, SharePoint listeleri veya XML veri dosyaları gibi harici veri kaynaklarından gelen verilerle doldurabilir ve sonucu desteklenen herhangi bir belge biçiminde kaydedebilir.

Bir Microsoft Word dosyası, rapor veri kaynağından verilerin nereye ekleneceğini tanımlayan yer tutucularla birlikte bir rapor şablonu görevi görür. Normal Microsoft Word adres mektup birleştirme alanları, aşağıdakiler gibi birçok olasılığa sahip yer tutucular olarak hizmet eder:

  • Bir veri kaynağındaki veri kaydının tekrarlanacağı bölgeler
  • Verilerdeki üst-alt ilişkileri yansıtmak için iç içe bölgeler
  • Bir veri kaynağından görüntü eklemek için görüntü yer tutucuları

Microsoft Word Otomasyonu - Gerekli Değil

Aspose.Words for SharePoint, Word belge biçimleri dönüştürme ile çalışmak için makinede Microsoft Word'ün yüklenmesine asla ihtiyaç duymayan yönetilen kod kullanılarak oluşturulmuştur. Desteklenen özellikler, güvenlik, kararlılık, ölçeklenebilirlik, hız ve fiyat açısından mükemmel bir Microsoft Word otomasyon alternatifidir.