PDF'i Python'de DOC'ye dönüştürün

PDF i DOC ye dönüştürmek için yüksek hızlı bir yazılım Python

Python'da üst düzey, platformdan bağımsız yazılım geliştirmek için belge dönüştürme API'mizi kullanın. Python PDF, DOC ve diğer birçok belge biçimini içe ve dışa aktarmak için eksiksiz bir profesyonel yazılım çözümüdür.

Kod parçacığını görüntüle

Python kullanarak PDF'i DOC'ye dönüştürün

Bir belgeyi programlı olarak PDF'ten DOC biçimine dönüştürmeniz mi gerekiyor? Aspose.Words for Python via .NET ile herhangi bir geliştirici, yalnızca birkaç satır Python koduyla belgeleri PDF'ten DOC formatına dönüştürebilir.

Modern belge işleme Python API, PDF'den profesyonel kalitede bir DOC belgesi oluşturur. En yüksek kalitede PDF'den DOC'e dönüştürmeyi doğrudan tarayıcınızda test edin. Güçlü Python kütüphanesi, PDF dosyalarının hemen hemen tüm DOC belge formatlarına dönüştürülmesine olanak tanır.

PDF'i Python'da DOC belgesi olarak kaydedin

Aşağıdaki örnek, Python'da PDF'in DOC belge biçimine nasıl dönüştürüleceğini gösterir.

PDF dosyasını DOC belge formatına dönüştürmek için kolay adımları izleyin. PDF dosyanızı yerel sürücüden okuyun, ardından gerekli dosya formatını gerekli DOC uzantısına göre belirterek DOC belge formatında kaydedin. Hem PDF okuma hem de DOC belge yazma için tam nitelikli dosya adlarını kullanabilirsiniz. Çıktı DOC içeriği ve formatı orijinal PDF belgesiyle aynı olacaktır.

PDF i DOC biçimine dönüştürmek için Python de kod örneği
Dönüştürmek istediğiniz dosyayı yükleyin
Kodu çalıştır
Listeden hedef formatı seçin
pip install aspose-words
Kopyala
import aspose.words as aw

doc = aw.Document("Input.pdf")
doc.save("Output.doc")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.pdf") doc.save("Output.doc") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.pdf) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.doc") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.pdf") doc.save("Output.doc") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.pdf") shape.get_shape_renderer().save("Output.doc", aw.saving.ImageSaveOptions(aw.SaveFormat.doc))
Kodu çalıştır
Kodu sosyal medyada paylaşın:

PDF, DOC nasıl dönüştürülür

  1. Aspose.Words for Python via .NET kurun.
  2. Python projenize bir kitaplık referansı ekleyin (kitaplığı içe aktarın).
  3. Kaynak PDF dosyasını Python.
  4. DOC uzantılı bir çıktı dosya adı ileterek save() yöntemini çağırın.
  5. PDF dönüşümünün sonucunu DOC.

PDF 'i DOC ye dönüştürmek için Python

Python paketlerimizi PyPi depolarında barındırıyoruz. "Aspose.Words for Python via .NET" geliştirici ortamınıza nasıl kuracağınızla ilgili adım adım talimatları izleyin.

sistem gereksinimleri

Bu paket Python ≥3.5 ve <3.12 ile uyumludur. Linux için yazılım geliştiriyorsanız, lütfen Ürün Belgelerinde gcc ve libpython için ek gereksinimlere bakın.

5%

Aspose Ürün Güncellemelerine Abone Olun

Doğrudan posta kutunuza teslim edilen aylık bültenleri ve teklifleri alın.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Her hakkı saklıdır.