Převést JPG na Word v C#

Vysokorychlostní softwarová .NET pro převod JPG na Word

Použijte naše API pro konverzi dokumentů k vývoji softwaru na vysoké úrovni nezávislého na platformě pro .NET a .NET Core. Toto je kompletní profesionální softwarové řešení pro import a export JPG, Word a mnoha dalších formátů dokumentů pomocí C#, F#, VB.NET.

Zobrazit fragment kódu

Převeďte JPG na Word pomocí C#

Potřebujete převést obrázky JPG na Word programově? S Aspose.Words pro .NET může každý vývojář převést JPG do Word formátu dokumentu pomocí několika řádků C# kódu.

Moderní rozhraní pro zpracování C# obrázků API vytváří Word dokument z obrázků JPG v profesionální kvalitě. Otestujte si nejkvalitnější převod JPG na Word přímo ve svém prohlížeči. Výkonná knihovna C# umožňuje převod JPG obrázků do téměř všech Word formátů.

Uložte JPG jako Word dokument do C#

Následující příklad ukazuje, jak převést JPG do Word formátu dokumentu v C#.

Postupujte podle jednoduchých kroků a převeďte obrázek JPG do Word formátu dokumentu. Přečtěte si svůj soubor JPG z místního disku a poté jej jednoduše uložte ve formátu dokumentu s uvedením požadovaného formátu souboru pomocí přípony Word dokumentu. Pro čtení JPG i pro zápis Word dokumentů můžete použít plně kvalifikované názvy souborů.

Příklad kódu v C# pro převod JPG do DOCX formátu
Nahrajte soubor, který chcete převést
Spustit kód
Vyberte cílový formát ze seznamu
dotnet add package Aspose.Words
Kopírovat
using Aspose.Words;

var doc = new Document();
var builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.InsertImage("Input.jpg");

doc.Save("Output.docx");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.jpg"); doc.Save("Output.docx"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.jpg"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.docx"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.jpg"); doc.Save("Output.docx"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.jpg"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.docx", new ImageSaveOptions(SaveFormat.docx));
Spustit kód
Sdílejte kód na sociálních sítích:

Jak převést JPG na Word

 1. Nainstalujte Aspose.Words for .NET.
 2. Přidejte odkaz na knihovnu (importujte knihovnu) do svého C# projektu.
 3. Otevřete zdrojový JPG C# soubor.
 4. Zavolejte metodu Save() a předejte výstupní název souboru s příponou Word.
 5. Získejte výsledek konverze JPG Word.

C# pro převod JPG na Word

Existují tři alternativní možnosti instalace "Aspose.Words for .NET" do vašeho systému. Vyberte si prosím ten, který odpovídá vašim potřebám, a postupujte podle pokynů krok za krokem:

Požadavky na systém

Náš produkt je plně multiplatformní a podporuje všechny hlavní implementace .NET:

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

Pokud kód .NET nezávisí na základním hardwaru nebo operačním systému, ale pouze na virtuálním počítači, můžete vyvíjet jakýkoli druh softwaru pro Windows, macOS, Android, iOS a Linux. Jen se ujistěte, že máte nainstalovanou odpovídající verzi .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono nebo Xamarin.

K vytváření aplikací C#, F#, VB.NET doporučujeme používat integrovaná vývojová prostředí Microsoft Visual Studio, Xamarin a MonoDevelop.

Další podrobnosti naleznete v dokumentaci k produktu.

Další podporované konverze JPG

JPG můžete převést do mnoha dalších formátů souborů:

5%

Přihlaste se k odběru aktualizací produktu Aspose

Získejte měsíční zpravodaje a nabídky přímo do vaší poštovní schránky.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Všechna práva vyhrazena.