המר JPG ל Word ב C#

ספריית .NET במהירות גבוהה JPG ל Word

השתמש ב API שלנו להמרת מסמכים כדי לפתח תוכנה עצמאית ברמה גבוהה עבור פלטפורמות .NET ו-. .NET Core. זהו פתרון תוכנה מקצועי מלא לייבוא וייצוא של JPG, Word ופורמטים רבים אחרים של מסמכים באמצעות C#, F#, VB.NET.

הצג את קטע הקוד

המר JPG ל-Word באמצעות C#

צריך להמיר תמונות JPG ל-Word באופן פרוגרמטי? עם Aspose.Words for .NET כל מפתח יכול להמיר JPG לפורמט מסמך Word עם מספר שורות של קוד C# בלבד.

עיבוד תמונה מודרני C# API יוצר מסמך Word מתמונות JPG באיכות מקצועית. בדוק את ההמרה האיכותית ביותר של JPG ל-Word ישירות בדפדפן שלך. ספריית C# רבת עוצמה מאפשרת המרת תמונות JPG לכמעט כל הפורמטים של Word.

שמור JPG כמסמך Word ב-C#

הדוגמה הבאה מדגימה כיצד להמיר JPG לפורמט מסמך Word ב-C#.

בצע את השלבים הקלים כדי להפוך תמונת JPG לפורמט מסמך Word. קרא את קובץ ה-JPG שלך מהכונן המקומי, ואז פשוט שמור אותו בפורמט מסמך, תוך ציון פורמט הקובץ הנדרש באמצעות סיומת מסמך Word. גם לקריאת JPG וגם לכתיבת מסמכי Word אתה יכול להשתמש בשמות קבצים מוסמכים לחלוטין.

דוגמה לקוד ב C# להמרת JPG ל DOCX פורמט
העלה קובץ שברצונך להמיר
הפעל קוד
בחר את פורמט היעד מהרשימה
dotnet add package Aspose.Words
עותק
using Aspose.Words;

var doc = new Document();
var builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.InsertImage("Input.jpg");

doc.Save("Output.docx");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.jpg"); doc.Save("Output.docx"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.jpg"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.docx"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.jpg"); doc.Save("Output.docx"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.jpg"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.docx", new ImageSaveOptions(SaveFormat.docx));
הפעל קוד
שתפו את הקוד ברשתות החברתיות:

כיצד להמיר JPG ל Word

 1. התקן את Aspose.Words for .NET.
 2. הוסף הפניה לספרייה (ייבא את הספרייה) לפרויקט C#.
 3. פתח את קובץ JPG C#.
 4. התקשר Save(), העברת שם קובץ פלט עם סיומת Word.
 5. קבל את התוצאה של המרה JPG Word.

ספריית C# JPG ל Word

ישנן שלוש אפשרויות חלופיות להתקנת "Aspose.Words עבור .NET" במערכת שלך. אנא בחר אחד שדומה לצרכים שלך ופעל לפי ההוראות המפורטות:

דרישות מערכת

המוצר שלנו הוא חוצה פלטפורמות לחלוטין ותומך בכל ההטמעות העיקריות של NET.

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

ככל שקוד .NET אינו תלוי בחומרה או במערכת ההפעלה הבסיסית, אלא רק במכונה וירטואלית, אתה חופשי לפתח כל סוג של תוכנה עבור Windows, macOS, Android, iOS ו-Linux. רק ודא שהתקנת את הגרסה המתאימה של .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono או Xamarin.

אנו ממליצים להשתמש בסביבות פיתוח משולבות של Microsoft Visual Studio, Xamarin ו-MonoDevelop ליצירת יישומי C#, F#, VB.NET.

לפרטים נוספים, עיין בתיעוד המוצר.

5%

הירשם לעדכוני מוצר Aspose

קבל ניוזלטרים והצעות חודשיים שנשלחו ישירות לתיבת הדואר שלך.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. כל הזכויות שמורות.