Teisenda JPG väärtuseks Word keeles C#

Kiire tarkvara .NET teek JPG Word

Kasutage meie dokumentide teisendamise API t, et arendada kõrgetasemelist platvormist sõltumatut tarkvara .NET ja .NET Core platvormidele. See on täielik professionaalne tarkvaralahendus JPG, Word ja paljude muude dokumendivormingute C#, F#, VB.NET.

Kuva koodilõik

Teisendada JPG Word lehe C#

Vajadust teisendada JPG pildid Word programmiliselt? Rakenduse Aspose.Words for .NET abil saate teisendada JPG Word dokumendivormingusse, kasutades vaid mõnda C# koodi rida.

Meie C# API loob professionaalse kvaliteediga JPG piltidest Word Testige kõrgeima kvaliteediga JPG st Word teisendamist otse oma brauseris. Võimas .NET teisendus API võimaldab teisendada JPG pildid peaaegu kõikidesse Word vormingutesse.

Salvestage JPG Word dokumendina rakenduses C#

Järgmine näide demonstreerib, kuidas teisendada JPG C# Word dokumendivormingusse.

Järgige lihtsaid samme, et muuta JPG kujutis Word dokumendivorminguks. Lugege oma JPG fail kohalikult draivilt, seejärel salvestage see lihtsalt dokumendivormingus, määrates vajaliku Word failivormingu dokumendilaiendiga. Nii JPG lugemiseks kui ka Word dokumentide kirjutamiseks saate kasutada täiskvalifitseeritud failinimesid.

Koodinäide keeles C# et teisendada JPG vormingusse DOCX
Laadige üles fail, mida soovite teisendada
Käivita kood
Valige loendist sihtvorming
dotnet add package Aspose.Words
Kopeeri
using Aspose.Words;

var doc = new Document();
var builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.InsertImage("Input.jpg");

doc.Save("Output.docx");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.jpg"); doc.Save("Output.docx"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.jpg"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.docx"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.jpg"); doc.Save("Output.docx"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.jpg"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.docx", new ImageSaveOptions(SaveFormat.docx));
Käivita kood
Jaga koodi sotsiaalmeedias:

Kuidas teisendada JPG keeleks Word

 1. Installige Aspose.Words for .NET.
 2. C# projektile teegi viide (importige teek).
 3. Avage lähtefail JPG rakenduses C#.
 4. Kutsuge Save(), edastades väljundfaili nime laiendiga Word.
 5. Hankige JPG konversiooni tulemus kui Word.

C# teek, et teisendada JPG keeleks Word

Aspose.Words for .NET installimiseks oma süsteemi on kolm alternatiivset võimalust. Valige üks, mis sarnaneb teie vajadustega, ja järgige samm-sammult juhiseid:

Nõuded süsteemile

Meie toode on täielikult platvormideülene ja toetab kõiki peamisi .NET-i rakendusi:

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

Kuna .NET-kood ei sõltu aluseks olevast riistvarast või operatsioonisüsteemist, vaid ainult virtuaalmasinast, võite vabalt arendada mis tahes tarkvara Windowsi, macOS-i, Androidi, iOS-i ja Linuxi jaoks. Lihtsalt veenduge, et oleksite installinud vastava .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono või Xamarin versiooni.

C#, F#, VB.NET rakenduste loomiseks soovitame kasutada Microsoft Visual Studio, Xamarini ja MonoDevelopi integreeritud arenduskeskkondi.

Lisateavet leiate toote dokumentatsioonist.

Muud toetatud JPG konversioonid

Saate teisendada JPG paljudesse teistesse failivormingutesse:

5%

Tellige Aspose'i tootevärskendused

Saate igakuiseid uudiskirju ja pakkumisi otse teie postkasti.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Kõik õigused kaitstud.