Перетворити JPG на Word у C#

.NET програмного забезпечення для перетворення JPG на Word

Використовуйте наш API перетворення документів для розробки високорівневого, незалежного від платформи програмного забезпечення для .NET і .NET Core. Це повне професійне програмне рішення для імпорту та експорту JPG, Word та багатьох інших форматів документів із використанням C#, F#, VB.NET.

Переглянути фрагмент коду

Перетворіть JPG на Word за допомогою C#

Потрібно програмно конвертувати зображення JPG у Word? За допомогою Aspose.Words для .NET будь-який розробник може конвертувати документ JPG у Word формат за допомогою лише кількох рядків коду C#.

Сучасний C# API для обробки зображень створює документ Word із зображень JPG професійної якості. Перевірте найвищу якість перетворення JPG у Word прямо у своєму браузері. Потужна бібліотека C# дозволяє конвертувати зображення JPG майже у всі Word формати.

Збережіть JPG як документ Word у C#

У наступному прикладі показано, як конвертувати формат документа JPG у Word формат у C#.

Виконайте прості кроки, щоб перетворити зображення JPG у формат документа Word. Прочитайте файл JPG з локального диска, а потім просто збережіть його у форматі документа, вказавши необхідний формат файлу за розширенням документа Word. Як для читання JPG, так і для запису документа Word ви можете використовувати повні імена файлів.

Приклад коду в C# для перетворення JPG у DOCX формат
Завантажте файл, який потрібно конвертувати
Виконати код
Виберіть цільовий формат зі списку
dotnet add package Aspose.Words
Копія
using Aspose.Words;

var doc = new Document();
var builder = new DocumentBuilder(doc);

builder.InsertImage("Input.jpg");

doc.Save("Output.docx");
using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.jpg"); doc.Save("Output.docx"); using Aspose.Words; var doc = new Document("Input.jpg"); for (int page = 0; page < doc.PageCount; page++) { var extractedPage = doc.ExtractPages(page, 1); extractedPage.Save($"Output_{page + 1}.docx"); } using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); builder.InsertImage("Input.jpg"); doc.Save("Output.docx"); using Aspose.Words; var doc = new Document(); var builder = new DocumentBuilder(doc); var shape = builder.InsertImage("Input.jpg"); shape.GetShapeRenderer().Save("Output.docx", new ImageSaveOptions(SaveFormat.docx));
Виконати код
Поділіться кодом у соціальних мережах:

Як перетворити JPG у Word C#

 1. Встановіть Aspose.Words for .NET.
 2. Додайте посилання на бібліотеку (імпортуйте бібліотеку) до свого проекту C#.
 3. Відкрийте вихідний JPG C# файл.
 4. Викличте Save(), передавши ім'я вихідного файлу з розширенням Word.
 5. Отримайте результат перетворення JPG як Word.

C# для перетворення JPG на Word

Є три альтернативні варіанти встановлення "Aspose.Words для .NET" у вашу систему. Будь ласка, виберіть той, який відповідає вашим потребам, і дотримуйтесь покрокових інструкцій:

Системні вимоги

Наш продукт є повністю кросплатформним і підтримує всі основні реалізації .NET:

 • .NET ≥ 5.0
 • .NET Core ≥ 2.0
 • .NET Standard ≥ 2.0
 • .NET Framework ≥ 3.5
 • MonoMac
 • MonoAndroid
 • Xamarin

Оскільки код .NET не залежить від основного апаратного забезпечення чи операційної системи, а залежить лише від віртуальної машини, ви можете вільно розробляти будь-яке програмне забезпечення для Windows, macOS, Android, iOS і Linux. Просто переконайтеся, що ви встановили відповідну версію .NET Framework, .NET Core, Windows Azure, Mono або Xamarin.

Ми рекомендуємо використовувати інтегровані середовища розробки Microsoft Visual Studio, Xamarin і MonoDevelop для створення програм C#, F#, VB.NET.

Для отримання додаткової інформації зверніться до документації продукту.

Інші підтримувані конверсії JPG

Ви можете конвертувати JPG у багато інших форматів файлів:

5%

Підпишіться на оновлення продукту Aspose

Отримуйте щомісячні інформаційні бюлетені та пропозиції безпосередньо на вашу поштову скриньку.

© Aspose Pty Ltd 2001-2024. Всі права захищені.