המר HTML ל JPG ב Python

ספריית Python במהירות גבוהה HTML ל JPG

השתמש ב API שלנו להמרת מסמכים כדי לפתח תוכנה ברמה גבוהה, עצמאית בפלטפורמה ב-Python. זהו פתרון תוכנה מקצועי מלא לייבוא וייצוא של HTML, JPG ופורמטים רבים אחרים של מסמכים באמצעות Python.

המר את HTML ל JPG ב Python

האם צריך להמיר את HTML ל JPG פרוגרמטי? עם Aspose.Words for Python via .NET מפתח כלשהו יכול להפוך בקלות HTML לתוך JPG פורמט התמונה עם רק כמה שורות של Python קוד.

עיבוד מסמכים מודרני Python API יוצר את JPG מ HTML במהירות גבוהה. בדוק את איכות HTML ל JPG ישירות בדפדפן. Python רבת עוצמה מאפשרת המרת HTML לפורמטים פופולריים רבים של תמונות.

שמור את HTML בתור JPG ב Python

הדוגמה הבאה ממחישה כיצד להמיר HTML ל JPG תמונה Python.

בצע את השלבים פשוט להפוך HTML קובץ לתוך JPG בפורמט גרפי. קרא את HTML מהכונן המקומי, ואז פשוט שמור אותו כ JPG, תוך ציון פורמט התמונה הנדרש על ידי סיומת JPG הן עבור קריאה של HTML JPG אתה יכול להשתמש בשמות קבצים מתאימים לחלוטין. הפלט JPG יהיה זהה לקובץ HTML המקורי.

דוגמה לקוד ב Python להמרת HTML לפורמט JPG
קובץ קלט
העלה קובץ שברצונך להמיר
הפעל קוד
פורמט פלט
בחר את פורמט היעד מהרשימה
import aspose.words as aw

doc = aw.Document(Input.html)

for page in range(0, doc.page_count):
    extractedPage = doc.extract_pages(page, 1)
    extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.jpg")
import aspose.words as aw doc = aw.Document("Input.html") doc.save("Output.jpg") import aspose.words as aw doc = aw.Document(Input.html) for page in range(0, doc.page_count): extractedPage = doc.extract_pages(page, 1) extractedPage.save(f"Output_{page + 1}.jpg") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) builder.insert_image("Input.html") doc.save("Output.jpg") import aspose.words as aw doc = aw.Document() builder = aw.DocumentBuilder(doc) shape = builder.insert_image("Input.html") shape.image_data.save("Output.jpg")
הפעל קוד
שתפו את הקוד ברשתות החברתיות:

כיצד להמיר HTML ל JPG

  1. התקן את 'Aspose.Words for Python via .NET'.
  2. הוסף הפניה לספרייה (ייבא את הספרייה) לפרויקט Python.
  3. פתח את קובץ HTML Python.
  4. התקשר 'save()', העברת שם קובץ פלט עם סיומת JPG.
  5. קבל את התוצאה של המרה HTML JPG.

ספריית Python HTML ל JPG

אנו מארחים את חבילות Python שלנו במאגרי PyPi. אנא עקוב אחר ההוראות שלב אחר שלב כיצד להתקין את "Aspose.Words for Python via .NET" בסביבת המפתחים שלך.

דרישות מערכת

חבילה זו תואמת Python 3.5, 3.6, 3.7, 3.8 ו- 3.9. אם אתה מפתח תוכנה עבור Linux, עיין בדרישות נוספות עבור gcc ו- libpython בתיעוד המוצר.

5%

הירשם לעדכוני מוצר Aspose

קבל ניוזלטרים והצעות חודשיים שנשלחו ישירות לתיבת הדואר שלך.

© Aspose Pty Ltd 2001-2022. כל הזכויות שמורות.